Přejít na obsah

PRIM Tycho Brahe II


Doporučené příspěvky

Nepřeháníte to už trošku? Jako kdyby takhle blbě upravovali fotky jen v Eltonu? A ať nemluvím jen do větru, například katalogy Omegy ještě pár let nazpět (a možná pořád - už to nesleduju) taky obsahovaly zajímavé výtvory - například tady:

 

post-36202-0-67502200-1552637356_thumb.jpg

 

https://www.omegawatches.com/watch-omega-de-ville-co-axial-chronometer-45613100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jestli to přeháníme ? Pravděpodobně ano.

 

Ale:

 

1. Prim narozdíl od Longines nebo Omega není zavedená značka, takže musí hodně dokázat, aby mohla si prosadit a pak, ať si dělá, co chce. Zatím je to na profesionální stránce jeden průser za druhým a jen čekáme na další

 

2. Hodně plků a keců, které se neustále kolují pořád dokola. Ruční výroba, inhouse atd. a přitom nikam se to nehnulo.

 

3. Je to česká značka, lidí chtějí, aby uspěla a zatím samé zklamaní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Omega taky dobrý :)

Osobně mi tady vyloženě vadí dobastlené fotografie produktu této ceny, není to přehánění. Jde o produkt kde se vyloženě dbá na detaily, drobnosti, stíny, přesnost.

A je rok 2019. Mají k dispozici foťáky o kterých se před 15 lety nikomu ani nezdálo, monitory skvělých parametrů, kalibrační zařízení na barvy, wacom pera a tablety na editaci, fotoeditory chytřejší než windows ;)

Jde to udělat perfektní, slušný, dobrý, takňák a vyloženě špatný. Tohle je kategorie takňák, bohužel.

 

I já mám novodobý Primky, jsem patriot, rád bych viděl něco co by bylo dotažený a úměrný prodejní ceně.

 

Hm, přečetl jsem si poslední větu a možná to vnímám blbě, třeba je tam jen špatně cena o jednu nulu a pak jsou fotky adekvátní. Sorry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prostě snaží se být před empíky stále o krok napřed, snaha tu je.

Nóóo, nechci být přehnaně negativní, ale i ta šílená čína za desetinu ceny má produktové foto lepší. A už raději mlčím.

 

post-49277-0-70596300-1552646782_thumb.png

 

post-49277-0-81168200-1552646826_thumb.png

 

Edit. Tvl, to je taky hnus tyhle hodinky.

Jdu blejt.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...
V 15. 3. 2019 v 19:43, shewcza napsal:

U škodovky bych si i vybral, dávno už taky není česká, ale u Primu teda vůbec. 

možná a snad - hodinky Orlík, automobil Kamýk, ještě že máme ty přehrady ze 60s, má to něco do sebe...  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...