Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

Jen pro info, ráno Primošten 15 stupňů, studený vítr a sluníčko. Za Sv.rokem už zataženo a prší, kosa, příště si beru k moři péřovku 😕🙂

A teplota vody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 9. 2024 v 8:21, Igicz napsal:

Tak koukám, že termínem jsme se trefili úplně přesně. Den po odjezdu z Chorvatska začalo chcát… Cestou domů jsme věnovali celý den Bosně a byla to paráda. Kdo budete někdy v Chorvatsku někde na jihu, stopro si zajeďte ke Kravickým vodopádům. Člověk se tam může vykoupat, nažrat a vstupné je zdarma. Max 1 euro/hod za parking. Příroda je tam nádherná. Zastavili jsme se ještě v Mostaru a Sarajevu. Až na tu záplavu turistů v historických částech taky super.

 

IMG_3720-compressed.jpeg

IMG_3743-compressed.jpeg

IMG_3781-compressed.jpeg

IMG_3757-compressed.jpeg

IMG_3787-compressed.jpeg

IMG_3789-compressed.jpeg

Do Mostaru jsme si taky z Chorvatska odskočili, až na ty davy super.

 

Screenshot_20240914_190528_Gallery.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme tam letos poslední týden v srpnu a první týden v září. Klika, ještě bylo totální léto a vystačil jsem s jedním slabým trikem a plavkami. Pohoda byla v azurové vodě na Staré Bašce i jinde na Krku. Jezdíme tam  na Fíkový festival. 

Kdysi jsem tam jel přes Loiblpass v Rakousku, embéčkem v roce 95, letos jsem si to zkusil z nostalgie obráceně, z Loiblu dolů do Klagenfurtu, 😎, je to dost dobrý, horský úsek jak má být. 🤠

 

Stará Baška 24.jpg

Stará Baška2 24.jpg

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Geodet napsal:

A teplota vody?

Netuším, jeli jsme hned ráno, tipuji tak 2cm 😄.

Včera to šlo, ale jak jsem vylezl, kosa, vítr. Dneska bych tam nevlezl.... 

Jinak cesta s drobnou zastávkou, kdy se mi rozsvítily ventilky a dofukoval jsem, asi cca 14 hodin. Vítr, chcavec jaxviňa, jsem k.o. 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eloga napsal:

Byli jsme tam letos poslední týden v srpnu a první týden v září. Klika, ještě bylo totální léto a vystačil jsem s jedním slabým trikem a plavkami. Pohoda byla v azurové vodě na Staré Bašce i jinde na Krku. Jezdíme tam  na Fíkový festival. 

Kdysi jsem tam jel přes Loiblpass v Rakousku, embéčkem v roce 95, letos jsem si to zkusil z nostalgie obráceně, z Loiblu dolů do Klagenfurtu, 😎, je to dost dobrý, horský úsek jak má být. 🤠

 

Stará Baška 24.jpg

Stará Baška2 24.jpg

Jj, to je šplhání a padák, taky jsme zkusili. Jinak počasí jsi měl ještě ideál, zkusím to takhle za rok 🫣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...