Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Nenavážaj sa prosím Ťa do F.B., do neho sa navážam ja. Už som mu písal SZ, kde som mu objasnil, že vôbec nie je ftipný a odvtedy sa na mňa hnevá (viem to, lebo ma nepozval na Island). Daj radšej nejaké foto a urob recenziu, lebo ani Tvoj komentár vláknu nič nedal. Pepe73 už aspoň niečo pofotil.

 

Jj, nechajte ma na pokoji, Ilonka Staller ma už nemá rada :-(?a nedala mi vedieť, čo mi mala dať vedieť :P

 

F.B. ak si to ešte stále nepochopil ja tu teraz neriešim hodinky, ale že si kus chuja a čo pozerám tak ta tu berie asi každý. 

Nech sa páči?rieš si čo chceš, Johny. Ja riešim hodinky, a pseudohodinky. V tomto prípade - pseudohodinky. 

 

nevim, nerozumim tomu, jak muze chlap napsat blbost typu "ty hodinky jsou velke a tezke a ze mu budou vadit a jine" tak jste chlapi nebo zzenstilci? jinak pepe, kdyz jsi psal, ze se ti libi ta robustnost, tak jsem si predstavoval, ze podkladova cast hodinek(ruka) bude taky trochu masivnejsi a ono je to paratko, na kterem to fakt moc nestymuje..........

 

edit: johny petka ma pravdu

 

Jak zženštilý, veď vačšina modelov Invicta pre mužov je na normálnej ruke nenositelná. Pepe73 asi nemá ruku so 14 cm obvodom, má normálnu chlapskú ruku?a hádam nebudeš tvrdiť, že na ruke normálneho chlapa tie hodinky vyzerajú normálne. Však to je minimálne zlý vtip?stačí pozrieť na fotky.

 

Ad fotky - pamatám na jednu krásnu fotku do môjho kamaráta JohnyhoSkeypiho, ktorý si ale myslím že som chuj - tuším to bol pohľad na Bratislavu v pozadí - v popredi na jeho ručičke tá obluda, obluda Russian Diver (či čo to je)?nejaká "skvelá" farebná kombinácia, čierna a zlatá alebo tak nejak. 

No?musel som si zobrať Panadol. Tak zlé to bolo. Kompozícia fotky ušla, no to čo bolo na nej?ach.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uz ma prešla chut sem z niečim prispievať .....je to tu strašne , myslel som si ze sa tu budú riešiť hodinky a ich majitelia,fotky a podobne ale zvrhlo sa to tu na debatu ktorá je naozaj pod moju úroveň.Nebudem sa prispôsobovať druhým som sam sebou a nosím to co sa mi páči a tak to hodnotí aj moje okolie a mimochodom narodil som sa a žijem v Bratislave keby sa náhodou niekto navažal do toho ze asi sa to nosí na nejakej dedine :-) Mam veľa kamarátov ktorý tiež majú zopár kusov od invicty.nikdy som netvrdil ze su to úžasne kvalitne a špičkové hodinky.opakujem ze to beriem ako doplnok podobne ako napríklad bundu mikinu alebo tričko.Dam si tie ktoré sa mi farebne hodia a hotovo :-) a aj napriek vašemu negovaniu mam v úmysle si este pár kusov objednať .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 myslel som si ze sa tu budú riešiť hodinky 

a to jsi měl pravdu, poněkud narazíš, když za hodinky začneš považovat i kreace od Invicty (neříkám, že jsou všechny na vyhození, některé mají i ETA strojky a jsou dokonce i takové, na které se dá koukat, nicméně většina produkce této "značky" jde úplně mimo hodinařinu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uz ma prešla chut sem z niečim prispievať .....je to tu strašne , myslel som si ze sa tu budú riešiť hodinky a ich majitelia,fotky a podobne ale zvrhlo sa to tu na debatu ktorá je naozaj pod moju úroveň.Nebudem sa prispôsobovať druhým som sam sebou a nosím to co sa mi páči a tak to hodnotí aj moje okolie a mimochodom narodil som sa a žijem v Bratislave keby sa náhodou niekto navažal do toho ze asi sa to nosí na nejakej dedine :-) Mam veľa kamarátov ktorý tiež majú zopár kusov od invicty.nikdy som netvrdil ze su to úžasne kvalitne a špičkové hodinky.opakujem ze to beriem ako doplnok podobne ako napríklad bundu mikinu alebo tričko.Dam si tie ktoré sa mi farebne hodia a hotovo :-) a aj napriek vašemu negovaniu mam v úmysle si este pár kusov objednať .

 

už to nevydržím....Pepe73 trochu si protiřečíš.. Chceš "řešit" hodinky a pak napíšeš, že "to bereš jako doplněk...." . Tak se nediv, že tě tady nikdo neplácá po ramenou..  To možná tak na nějakém fashion fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to nevydržím....Pepe73 trochu si protiřečíš.. Chceš "řešit" hodinky a pak napíšeš, že "to bereš jako doplněk...." . Tak se nediv, že tě tady nikdo neplácá po ramenou.. To možná tak na nějakém fashion fóru.

+1

Vystihnul jsi to presne.... je to pekny fashion doplnek, ale hodinky jsou to spatne

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to nevydržím....Pepe73 trochu si protiřečíš.. Chceš "řešit" hodinky a pak napíšeš, že "to bereš jako doplněk...." . Tak se nediv, že tě tady nikdo neplácá po ramenou..  To možná tak na nějakém fashion fóru.

také to nevydržím a přidám pár slov ... řekl bych, že na tomto foru nám všem jde především o kvalitu, jak u hodinek, bot a ostatních doplňků celkově. A omlouvat nekvalitní výrobek jen tím, že jde o doplněk je špatně. Mimochodem koukal jsem na Invicty v Koscomu a nedovedu si představit člověka, který to dobrovolně může nosit, natož si to koupit.

 

Ještě dodám, že je omyl myslet si, že nejde koupit kvalitu za normální peníz. 

Upraveno uživatelem patriknapr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také Ti držíme palce,věřím,že i Ty se jednou zasměješ nad tím,co se Ti líbilo,ale čas ještě evidentně neuzrál,hlavně to včas všechno na Aukru prodej,jako vintage už moc nadračku nepůjdou.Stejně nevěřím,že na forum kvůli nepochopení tvého nadšení pro Invictu zanevřeš,dřív nebo později pochopíš o čem to tu je.Ale je třeba naslouchat a přijímat oprávněnou kritiku.Tedy tu konstruktivní,zpracování,design,zhroucení image a šílenej módní doplněk to uzavírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim, nerozumim tomu, jak muze chlap napsat blbost typu "ty hodinky jsou velke a tezke a ze mu budou vadit a jine" tak jste chlapi nebo zzenstilci? jinak pepe, kdyz jsi psal, ze se ti libi ta robustnost, tak jsem si predstavoval, ze podkladova cast hodinek(ruka) bude taky trochu masivnejsi a ono je to paratko, na kterem to fakt moc nestymuje..........

 

edit: johny petka ma pravdu

 

Můžeš mi vysvětlit, co je zženštilého na používání věcí úměrných velikostí? Chápu, že v ČR kde se nosí zásadně košile a tři čísla větší je těžké pochopit, že některé věci mají i funkční hledisko. Takže když na pažouře budeš mít přerostlou obludu, tak ji budeš muset na většinu manuálních prací sundávat, abys třeba nezůstal za hodinky viset v motoru. Ale pokud si potřebuješ vynahradit chybějící centimetry, tak přerostlá Invicta je ta správná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som práve prečítal polku tohoto vlákna.. Čudujem sa kto si to môže kúpiť. Od hodináriny má väčšina modelov ďaleko. A neviem si predstaviť k čomu sa to môže použiť ako doplnok. Podľa mňa si to normálny seriózny človek nekúpi. Ostávajú len mladí tínedžeri, ktorí nevedia čo so svojim životom a tak sa aj správajú. Chovanie, oblečenie, módne doplnky, hranie sa na niečo iné. Nevadí že im starší skúsenejší napíšu. Oni chcú byť iní. A pre tých je tu invicta. A keď trošku dospejú tak sa budú hanbiť..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hlavněže my jsme tu zcela v pořádku. Přečtěte si někdy statusy nebo kukněte do vlákna rodinné foto... Zcela nestranný člověk musí kroutit hlavou, co je to tu za klub pacientů.

No a za další, jaké zkušenosti? Když tu někdo má 6ks "hodinek" Invicta, tak má myslím víc zkušeností, než těch pár lidí, co měli Invictu někdy před x lety.

Designově je to teda kentus, ale to si stejně říkám asi o 50% hodinek, co postuje Snow v kategorii HH. Tak nechte brouka žít ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hlavněže my jsme tu zcela v pořádku. Přečtěte si někdy statusy nebo kukněte do vlákna rodinné foto... Zcela nestranný člověk musí kroutit hlavou, co je to tu za klub pacientů.

No a za další, jaké zkušenosti? Když tu někdo má 6ks "hodinek" Invicta, tak má myslím víc zkušeností, než těch pár lidí, co měli Invictu někdy před x lety.

Designově je to teda kentus, ale to si stejně říkám asi o 50% hodinek, co postuje Snow v kategorii HH. Tak nechte brouka žít ;)

 

Naprostý souhlas!! +1

 

Vždyť se to tady mele, jak mezi fanoušky Sparty a Slávie - plno emocí, rozum zůstal doma...takže místo o hodinkách se tu spíš dočteme o osobních urážkách a invektivách. Vždyť jde "jen" o hodinky, nejde o život, tak to tak prosím berme...

 

Jo, a i když už přes 30 let fandím Spartě, tak slávistům nikdy nenadávám a neurážím je, je to jejich věc, komu fandí... :lol2:  

 

A sorry za off topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy nech nosi/obuva/prca/jazdi/konzumuje/oblieka atd co si moze dovolit, co sa mu paci, co ma rad. Ale ked uz sa s tym zacne explicitne prezentovat, musi strpiet aj negativne reakcie (kto sa boji nech nejde do lesa) ale to obhajovanie je fakt usmevne :)

Vzdy si spomeniem na jednu repliku (poznate to): "it's not a shit, it's a chocolate", myslim ze sa to hodi k teme.

 

Voci inviktam nic nemam ani voci ich nositelom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Festina vs Invicta? Co by si ste si vybrali? 

Dacia vs. Lada?  na fóru, co je zaměřené na konstrukční finesy, trvanlivost, odolnost a výkonové parametry aut? :D

 

(bral bych Festinu, viděl jsem od nich jakési docela dobře udělané hodinky a navíc nevyrábí kopírky Subů :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...