Přejít na obsah

Multifunkční kleště


African

Doporučené příspěvky

Pěkná dvojka, fakt jim to spolu sluší:-). Tak už jet ten Style CS jako doplněk k Signalu, teda pokud oceníš nůžky, pinzetu a pilníček... Ale i tak gratuluju:-)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak jo. Sluší jim to spolu.

 

 

 

To je prostě ideální duo do nepohody  :punk: U mě se to trochu zamotalo, příchází nějáké oslavy, narozky spolulezců, no tak budu kupovat signal zrovna třikrát  :lol2:  A při mém africkém stylu to už nechávám jakmile někam vyjedu na kamenou prodejnu a trocha toho ukecávání na ceně .....skrblík Afri  :clap:

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná dvojka, fakt jim to spolu sluší:-). Tak už jet ten Style CS jako doplněk k Signalu, teda pokud oceníš nůžky, pinzetu a pilníček... Ale i tak gratuluju:-)!

 

Style CS bych mohl koupit manželce jako odpustek. Když jsem si koupil Charge, tak ona dostala Vinoxe Evowood. Třeba bude ráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prostě ideální duo do nepohody :punk: U mě se to trochu zamotalo, příchází nějáké oslavy, narozky spolulezců, no tak budu kupovat signal zrovna třikrát :lol2: A při mém africkém stylu to už nechávám jakmile někam vyjedu na kamenou prodejnu a trocha toho ukecávání na ceně .....skrblík Afri :clap:

Přes net byl za 3218,- včetně pošty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roura74 - to mám taky a navíc se ty ploché hlavy nepatrně liší. Jeden má nepatrně sraženější hranu, druhý zase viditelnější obtisklý kroužek kolem hvězdice torxu. Nejspíš výrobní tolerance a důsledek technologie výroby, šrouby se melou v odhrotovacích nádobách, přesypávají... Mohli by zavést vizuální kontrolu každého kusu a jejich úpravu nebo změnit technologii, ale něco to stojí... U hodinek by to bylo horší, tady to už nevnímám a když tak se to dá vyleštit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám otázku na skúsenejších: aký najľahší multitool s kliešťami existuje? Potrebujem v podstate iba kliešte, nejaký skrutkovač, pilník na kov by bol dosť dobrý bonus. Chcel by som dosiahnuť hmotnosť tak okolo 100 g. Som mimo?

 

Je to na dlhšie VHT túry s báglom, a tam sa každý gram dosť prenesie. Kliešte musia byť také, aké mám na Wave - dlhý zobák zabrúsený do polkruhu. Rozmýšľal som vykuchať Juice C2 a vymeniť nožík za pilník z Wavu, ktorý mi veľmi vyhovuje (dokonca aj doma ním bežne brúsim mačky), ale Juice je nerozoberateľný, myslím, a aj tak je ten pilník asi o dosť hrubší... Iné značky, modely, nápady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrik, mrkni jen tak z legrace na SOG: klidně to pak zamítni kvůli hmotnostnímu limitu nebo absenci pojistek, ale po složení jsou proti bachratým Leathermanům úžasně kompaktní a díky rozebiratelnosti si u řad PowerPlier a Paratool můžeš nástroje do jisté míry nakonfigurovat dle potřeby. Šroubováky a pilník máš ve výchozí konfiguraci u obou - a konkrétně kleště (ať už s výklopnou kinematikou a nebo Compound Leverage) jsou třída sama pro sebe, výše uvedená "stylová pokroutka" (viz zde, ať to nevyzní jak nějaká negativní propaganda) se s nimi nemůže rovnat...  :cool02:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wawrik, mrkni jen tak z legrace na SOG: klidně to pak zamítni kvůli hmotnostnímu limitu nebo absenci pojistek, ale po složení jsou proti bachratým Leathermanům úžasně kompaktní a díky rozebiratelnosti si u řad PowerPlier a Paratool můžeš nástroje do jisté míry nakonfigurovat dle potřeby. Šroubováky a pilník máš ve výchozí konfiguraci u obou - a konkrétně kleště (ať už s výklopnou kinematikou a nebo Compound Leverage) jsou třída sama pro sebe, výše uvedená "stylová pokroutka" (viz zde, ať to nevyzní jak nějaká negativní propaganda) se s nimi nemůže rovnat...  :cool02:

 Ten Powertool je luxusní. Díky za tip a recenzi Skeletoolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem včera s Leathermanem trochu pracoval, ořezával nějaký bordel, dával si ho do belíčku, pak si tam dal i Leathermana. No a dneska ráno jsem to vzal a po cestě to celé hodil do kontejneru :-( Ještě klika, že jsem před chvílí potřeboval šroubovák na kočárek a říkám ty vole... Deset minut hrabání v kontejneru a už je zase doma kamarád do nepohody :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdar kolegove,

tak dlouho jste mne tady s tema multitoolama provokovali, az sem se rozhodl se po necem mrknout taky. Ale jsa chudy delnik a jeste nevim, jestli to na neco budu mit, sel sem cestou cinana jakozto overeni, zda se na to nebude jen roky prasit. Dnes dorazil. Vzhledem k cene necelych 10 USD sem necekal zazraky, o to mileji jsem prekvapen. Zpracovani uplne v pohode, zadne vyrazne vule nebo otrepy, vse tuhe (mozna az moc). Nylonove pouzdro se netvari, ze se ihned rozpadne, bity drzi a vypadaji se, ze s nima pujde i neco povolit, "kombinacky" negeglaji a nejsou prohnute. Trochu ho otestuju a dam vedet, jak to vypada.

post-39943-0-75493700-1491238523_thumb.jpg

post-39943-0-55703400-1491238536_thumb.jpg

post-39943-0-51827800-1491238545_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...