Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jo jo, dobrý, jen vyměnit tu vteřinovku... A neboj, na nemoc chronomagora se umírá pomalu a velmi, velmi dlouho, ten jedem rok, to je jen tak prenatální stádium, ale podle fotek je jasné, že jsi již nemocen a tedy gratuluji. Ke stanovení diagnózy: co rodina, děti a pod, mají ještě co žrát? Na dovolenou už určitě nejedete, je špatný počasí a je lepší ušetřit chechtáky na jiný věci. A už jezdíš sockou, nebo ještě autem / každých ujetých 100 Km jsou jedny vyčištěný Primky.../ No, diagnózu určíme později,ale podle obsahu a popisek ve vitríně to vypadá nadějně, vítej v klubu chronomagorů a na své Spartaky buď hrdý! Už máš i ostatní varianty, nebo jen hladově slimtáš a šilháš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 436
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Slintám, koukám. Jinak pořád jezdíme autem a jíme ( zatím ). Hodinky jsem se naučil kupovat a shánět celkem levně a přiřazením jiných starších věcí našel způsom skorofinancování.

Pravdou, že větu ....za to mám dvoje hodinky používám často.

Dlouho mi ovšem trvalo se čehokoli zbavit. Ke všemu navazuji tzv. citový vztah a nerad se loučím.......už to skoro umím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se všem za hloupý dotaz. U mého profilu se objevil status varování. Hledám co to může znamenat a bohužel nenacházím. Porušil jsem snad nevědomě pravidla ? V hodinkách chci pokračovat a velmi nerad bych měl tzv. černý puntík, neboť zde čerpám pro mě velmi hodnotné informace.

Děkuji za info, abych se mohl případné chyby pro příště vyvyrovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nic to není,pokud něco provedete,tak se k tomu přidá na kolik procent či tak něco.Má to každý.Jinak stačí pohledat  http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/53682-status-varovani/

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten status varování tam byl pro to, abys tady fotky své sbírky neukazoval moc často.  Ostatní, včetně mě by z ní mohli dostat infarkt.  Moooc pěkné to máš a gratuluji a závidím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chvilku jsem uvažoval, že založím vlákno "Vintage hodinky ve vintage dopravních prostředcích", ale peču na to a dám to sem :-)

(omluvte kvalitu fotek, je to snímané narychlo a něco jsem musel i hodně upravovat).

Takže pár fotek jen tak pro radost:

post-30813-0-13392400-1405173365.jpg

post-30813-0-47988400-1405173383.jpg

post-30813-0-19758100-1405173394.jpg

post-30813-0-23883500-1405173405.jpg

post-30813-0-10114600-1405173416.jpg

post-30813-0-31127600-1405173427.jpg

post-30813-0-77806500-1405173437.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) bych musel mít do komba k primkám všechny modely škodovek, pragovek a tatrovek od cca 1955 do roku 1971, včetně nákladních, to fakt nedám, Filo :-)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes jsem dostal nabídku od známého: Diplomatky, Spartaky a Orlíky. Diplomatky mám troje, Orlíky jsou pro mě mrtvý, na ně nemám finance, ale Spartaky bych vzal. Prosím o radu: Jak orientačně zjistím reálnou cenu za kterou kupovat ? Když sem dám fotky tož mi to prosím vy zkušení harcovníci odhadnete ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...