Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 436
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Zdravím vás všechny pánové,

 

měl bych na vás žádost od radu. Mám šanci koupit Spartaky s bílým ciferníkem a s nápisem s "rovnými" písmeny. Pouzdro sedí,šípovité ručky také, ale dýnko je bez čísla a uvnitř nemá vyražen znak Chronotechny. Strojek taktéž není značený K25, ale číslem 2256 pod setrvačkou. Západkové kolo nemá nápis Spartak. Podle toho co jsem se zde dočetl hodinky bez označení čísla, chronotechny a K25 jsou ze zkušební série, ale podle knihy se vyrobilo pouze 3000 Ks Spartaků, a proto mi přijde divné, že by číslo 2256 bylo bez označení, protože teoreticky již ve 3. třetině výroby, pokud tomu dobře rozumím.

 

Předem všem děkuji za názory.

 

V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Skutečně jsou tam ty samé v luxusním stavu: http://www.antik-prim.cz/primland/antik-blog-1/spartak-prvni-ceskoslovenske-naramkove-hodinky-6.html a podle článku to vypadá, že prototypy Spartaků Elton zdarma věnoval tehdejší bolševické honoraci.

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Představuji unikátní světlý předsériový SPARTAK z r. 1958, strojek bez označení kalibru, víko bez čísla i znaku Chronotechny. Byly v provozu jen po dobu trvání laických zkoušek, po jejichž ukončení již nebyly nikdy nervisované, strojek je kompletně netknutý. Díky nošení na tlustém koženém řemínku s podložkou je pouzdro téměř v intaktním stavu, na víku je patrné jen lehké otlačení od řemínku, stejně tak na korunce.

post-21576-0-72081500-1436547605_thumb.jpg

post-21576-0-71001100-1436547616_thumb.jpg

post-21576-0-13347400-1436547626_thumb.jpg

post-21576-0-85646000-1436547631_thumb.jpg

post-21576-0-47582200-1436547638_thumb.jpg

post-21576-0-04551900-1436547643_thumb.jpg

post-21576-0-16076200-1436547647_thumb.jpg

post-21576-0-04552900-1436547652_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Představuji unikátní světlý předsériový SPARTAK z r. 1958, strojek bez označení kalibru, víko bez čísla i znaku Chronotechny. Byly v provozu jen po dobu trvání laických zkoušek, po jejichž ukončení již nebyly nikdy nervisované, strojek je kompletně netknutý. Díky nošení na tlustém koženém řemínku s podložkou je pouzdro téměř v intaktním stavu, na víku je patrné jen lehké otlačení od řemínku, stejně tak na korunce.

Super úlovek!!!

A číslo strojku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Chápu, že pro tebe mají cenu možná pár švestek, ale co je moje si můžu prodávat za kolik chci a jestli s tím má někdo problém, tak sem už nedám jedinou fotku zajímavých Primek a věř, že mám co ukazovat. Pak tady ale k vidění kromě běžných věcí nebude už skoro nic a fotky si bude možné stáhnout jen z Aukra, tam nejsou navždy a hodinky nikdo nový v budoucnu už neuvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Chápu, že pro tebe mají cenu možná pár švestek, ale co je moje si můžu prodávat za kolik chci a jestli s tím má někdo problém, tak sem už nedám jedinou fotku zajímavých Primek a věř, že mám co ukazovat. Pak tady ale k vidění kromě běžných věcí nebude už skoro nic a fotky si bude možné stáhnout jen z Aukra, tam nejsou navždy a hodinky nikdo nový v budoucnu už neuvidí.

Sorry, ale nevyhrožuj, i někteří s nás mají fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nirmalito, pokud jsem si všiml, tak nikdo (ani Joskas) nekritizoval prodej těch krásných bílých spartaků. Je to tvoje věc. Já sám za sebe píšu, že tvoje fotky se mi líbí a na toto fórum patří. Hlavně to zátiší s Partizánkami bylo fakt super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...