Přejít na obsah

PRIM manufacture - Group


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Já bych si to nekoupil, ale pokud je to vyvinuto ve spolupráci s nějakou zájmovou či jinou skupinou, tak asi ta by měla být hlavním klientem. Na sklad to nejspíš dělat nebudou, takže je nebude, když prodají tu a tam kus. Ostatně Elton nabízí možnost úprav a individualizace cifu, takže bych to až tak neodsuzoval. Lidé rádi poukazují na svůj životní styl či koníčky, viz nálepky na autech, popisy triček, čepice atd., tak třeba to někomu do oka padne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu zde zmiňovanému Wengeru s qvarcem za 5 (tisíc Kč.) bych dodal potřebné podrobnosti. Taky se ke mně jedny velkosériový oklikou dostaly. Ze vnějšku pěkný nerezový pouzdro (all stainles steel), vodotěsnost označena 100m, mně se líbící ciferník "SMT DESIGN" no ale když mi nedávno hodinář měnil baterku, tak mi se smíchem přinesl ukázat uvnitř PLASTOVÝ STROJEK - no udělalo se mi přímo nevolno z takového SWISS ŠMEJDU - navrch HUJ uvnitř FUJ - tak při porovnávání s Primem by to chtělo kompletnější informace!

 

Poznámka: Nejsem prodejce ani žádný zástupce Eltónu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu zde zmiňovanému Wengeru s qvarcem za 5 (tisíc Kč.) bych dodal potřebné podrobnosti. Taky se ke mně jedny velkosériový oklikou dostaly. Ze vnějšku pěkný nerezový pouzdro (all stainles steel), vodotěsnost označena 100m, mně se líbící ciferník "SMT DESIGN" no ale když mi nedávno hodinář měnil baterku, tak mi se smíchem přinesl ukázat uvnitř PLASTOVÝ STROJEK - no udělalo se mi přímo nevolno z takového SWISS ŠMEJDU - navrch HUJ uvnitř FUJ - tak při porovnávání s Primem by to chtělo kompletnější informace!

 

Poznámka: Nejsem prodejce ani žádný zástupce Eltónu.

 

A co myslis, ze bude v Primu? ... kal 38, to jest Ronda 715. Takze krasa plastova. Nez neco napises tak by to chtělo kompletnější informace!

Upraveno uživatelem libor2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím, tak ve Wengerech jsou víceméně stejný obyčejný levný Rondy jako v quartzovejch Primkách, ne? Moc nechápu, čemu se hodinář divil, takovýhle strojky přece musí vidět dvacetkrát za den a pravděpodobně patřej ještě k tomu lepšímu v rámci všeho toho čínskýho fashion šuntu, kterej mu tam lidi nosej na výměnu baterky.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče plastových strojků mám jako chronomagor jak Prim Supersport s písemně přiznaným strojkem Ronda 715 na víčku hodinek, tak ty Wenger kde se s písemným přiznáním strojku na víčku jaksi neobtěžovali, asi to není tamním zvykem. No rozebírat to a porovnávat nebudu - nejsem tak zdatný, věřím tomu smíchu hodináře, který mi i nabídl, že když budu chtít, tak mi strojek vymění. Co se týče ještě těch kompletnějších informací, když již tady píšu, tak ty Eltónský nový hodinky mají alespoň safírové konvexní sklíčko, zatímco ty pro mne šmejdy Wenger mají vobyčejný minerální poškrábaný.

 

Poznámka: Opravdu nejsem prodejcem ani žádným zástupcem Eltónu. Jejich nové hodinky si taky nebudu kupovat, jen jim trochu fandím ať si jejich hodinky koupí ti jimž se líbí a mají na to finance. Nebudu je jednou větou bez podrobností kritizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro žádný hodinky nemaj název strojku na dýnku. To už se vážně chytáš stébel. Wenger strojky nijak netají, ani je nekamufluje vlastníma názvama (oproti Primu a těch záhadnejch označení jako "Kalibr 38" v případě Rondy atd.).

Netuším, za co to chtěl ten hodinář vyměňovat a proč by to dělal, ty strojky jsou v týhle cenový hladině naprosto standardní a znova opakuju, že v těch Primkách nic jinýho nenajdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče plastových strojků mám jako chronomagor jak Prim Supersport s písemně přiznaným strojkem Ronda 715 na víčku hodinek, tak ty Wenger kde se s písemným přiznáním strojku na víčku jaksi neobtěžovali, asi to není tamním zvykem. No rozebírat to a porovnávat nebudu - nejsem tak zdatný, věřím tomu smíchu hodináře, který mi i nabídl, že když budu chtít, tak mi strojek vymění. Co se týče ještě těch kompletnějších informací, když již tady píšu, tak ty Eltónský nový hodinky mají alespoň safírové konvexní sklíčko, zatímco ty pro mne šmejdy Wenger mají vobyčejný minerální poškrábaný.

 

Poznámka: Opravdu nejsem prodejcem ani žádným zástupcem Eltónu. Jejich nové hodinky si taky nebudu kupovat, jen jim trochu fandím ať si jejich hodinky koupí ti jimž se líbí a mají na to finance. Nebudu je jednou větou bez podrobností kritizovat.

No nevím kdo nebo co jsi,ale jsi dost zmatený a zmatené jsou i tvé komentáře.

Navíc nerozumím tomu proč jsi si tedy jako znalec a fanoušek Prim ty hnusné švýcarské Wenger kupoval!!!

 

Ty tvé slavné (taky mé) Prim supersport (ten název je srandovní co) měli historický stroj co dům dal a soudruh dovolil.

Prim to bral jako top když tam mohl tu Rondu uvést. Jistě víš sám dobře, že Prim měl jen bateriový stroj tzv.RVHP a těm by asi za zmínku nestál.

Byla tam i slavná Myiota a bůhví co dalšího.

 

P.s psát kalibr stroje na dýnko je nesmysl, ale když tam není psát co ,že jo tak je i ta přiznaná Ronda dobrá. Jo a pozdravuji tvého hodináře!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co se týče těch cyklo/kvadriatlon, mně se to líbí, pokud se zaměřím jen na hodinky. Veselý sportovní quartzky na barevným natu, s tím nemám žádnej problém. Aby to ale mohlo fungovat jako alternativa ke Swatchkám a podobnejm záležitostem, muselo by to stát asi tak třetinu. Za desítku je to úplně mimo. Opět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O ceně se asi nemá cenu bavit. Jediná věc, kterou nepochopím, je ta korunka. To opravdu nemohli udělat aspoň trošičku jinou korunku? Co tam má signalizovat ten údajný píst z Migu, když to je pro cyklo/kvadriatlon??? Jinak ty původní pilotky působí velice solidně když jsem si je na prodejně zkoušel. Akorát, zase - otřesné, mikroskopické ručky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eltonacka limitka s Karlem se plánuje dyl, bude postavena na vlastním strojku s komplikacema.

Jsem zvědav jak moc to bude komplikovaný. Nejspíš to bude den v týdnu, nebo rezerva nátahu.

Na víc to nešacuju a rád bych se mýlil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jó jó, taky jsem měl zmatený qvarcový období a dlouho jsem nosil Prim qvarcky vyráběné soudruhem a musím říci v té době k mé plné spokojenosti s nebývalou přesností. Již mne to ale skoro přešlo, ale pár qvarcových hodinek jsem si ponechal. Nyní nepatřím k těm (jako asi většině tady) co si mohou kupovat diamanty a nové drahé Primky (těm aspoň držím palce jako českému výrobci), tak se probírám těmi mechanickými Primkami co soudruh vyráběl a je jich čím dál méně k mání v pěkném stavu. Co jsem si kupoval za hodinky a proč, ve svém zmateném qvarcovém období, do toho longovi (viz výše) nic není.

 

Edit: Slovosled.

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědav jak moc to bude komplikovaný. Nejspíš to bude den v týdnu, nebo rezerva nátahu.

Na víc to nešacuju a rád bych se mýlil.

 

Me tedy u Primu slovo "komplikace" spise evokuje synonymum problemu nez technicka vychytavka... omlouvam se primkarum za mou omezenost, taky bych se rad mylil jak rika t.p, nebo chci fandit teto znacce jako Mipa, ale ... a to je ten problem, "to" ale. 

Jak uz jsem psal drive o modelech Pilot/Kvadriatron/cyklo, proste nevim kam v NMnM smeruji, nejdrive si hraji na luxus, a ted tyto modely... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...