Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

Přečti si, co psal prischera o pár příspěvků nahoře.

Ja to cetl nacelniku. Nikomu tu nenadavam, jen se snazim popsat vec nejen ze sveho, ale zaroven i sirsiho/celkoveho pohledu.

Nikdy jsem praci admina a moda nezesmesnoval. Na tom, kam to se "slusnosti" nekterych hulvatu dospelo a z toho vyplyvajici zoufale opatreni typu seberu vam demonstrativne hracku, byt vim, ze to nejde z mnoha duvodu (a hlavne ekonomicky) obhajit, mate hlavni podil vy (admin a modi), samozrejme az po tech hulvatech.

 

Jo a dni si na ten uklid vem, kolik chces. Bude ale daleko dulezitejsi po par tydnech nepolevit.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zrovna v tomhle pripade by ten clovek mel prece vyletet hned, kdyz se neumi chovat.

Naprosto souhlasím. A proto, že se to dlouho tolerovalo jsme se dostali až sem.

 

Kamil: Jestli Tě můžu požádat - přimluvil bych se za zmírnění BANu pro Maxela, jak ho znám, nemyslel to špatně ani adresně proti nikomu. Pokud to nepůjde, může reagovat v tomto stavu na SZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je v SZ neresim, beru to jako soukromou vec. BANovat za SZ? Ale neprida to. A podivej se, jak nas pranyrujou za kazdy trosku kontroverzni reseni ve vlakne. Na jednu i na druhou stranu. A ze by se nekdo moda zastal? Nestezuju si, nevyzaduju to, ale strada se to. Reknu to za sebe, nedela mi dobre banovat ani mazat posty, nedela mi dobre se tu verejne projevovat. Budu rad kdyz se moje moderatorska prace omezi na mazani spamu a cisteni prodejni sekce. Obcas prosim proste trochu premyslejte, nez neco napisete. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

... dominuje několik kašpárků. To, že jsou "chránění", nebo jak to nazvat, je věc druhá.

 

 

 

Už tu zaznělo, že pokud nemáš Rolády, boty za pytel zlatých, kudlu z meteoritu atd. tak jsi lůzr.

 

S tím "chráněním" mi to nepřijde. Můžeš být konkrétnější, třeba přes SZ?

 

 

 

Povýšenectví některých mně také vadí. Všichni jsme sem přišli kvůli hodinkám a pokud to nejsou fejky nebo sprosté kopie, je úplně jedno odkud pocházejí nebo kolik stály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím "chráněním" mi to nepřijde. Můžeš být konkrétnější, třeba přes SZ?

 

 

Povýšenectví některých mně také vadí. Všichni jsme sem přišli kvůli hodinkám a pokud to nejsou fejky nebo sprosté kopie, je úplně jedno odkud pocházejí nebo kolik stály.

...hurá, že v tom nejsem sám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím "chráněním" mi to nepřijde. Můžeš být konkrétnější, třeba přes SZ?

Ale prosím tě... Opakuje se to tu léta, některým prostě projde víc než ostatním, tak nedělej, že sis toho nikdy nevšiml. Řešilo se to tu xkrát. I to je částečně jádro tohodle aktuálního problému. Chápu, že osobní vazby jsou něco víc a posouvají to do jiné roviny, někteří se tu známe dlouhá léta a ta přátelství přerostla daleko mimo hodinkovou rovinu. A že tu někteří jedinci vlastně chtěli jen cíleně prudit, to se taky dalo řešit rychleji.

 

edit: ne, že by mi to nějak vadilo. v OT vláknech se už moc neprojevuju a kromě víceméně přátelského pošťuchování v hodinkových vláknech tu nemám žádné spory. ale chtělo by to trochu nadhledu.

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je komedie. Banda kokotu se hned zac e ozyvat... Az prinesete.foru tolik co tech par lidi co jsou tu leta. Ty lidi to forum delaji.. Kdyz jde do tuhyho hned se zacnete ohanet ze vazeny clenove muzou vsechno. Uz me to tu fakt sere. A Diskuse v ostatni je minimalne 50% tohohle.fora..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African: Nevsiml jsem si, ze bych te ja nejak vulgarne napadal. Kdezto ty mi rikas, kam mam nebo nemam strkat svuj "cumak". Presne takhle ty osobni valky tady zacinaji. Asi ti takove prostredi, ktere sam vytvaris, vyhovuje.

Ale no tak, o vulgaritě snad nemůže být řeč :-) Trochu nadhledu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je komedie. Banda kokotu se hned zac e ozyvat... Az prinesete.foru tolik co tech par lidi co jsou tu leta. Ty lidi to forum delaji.. Kdyz jde do tuhyho hned se zacnete ohanet ze vazeny clenove muzou vsechno. Uz me to tu fakt ..... A Diskuse v ostatni je minimalne 50% tohohle.fora..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

To je zase argumentace.

Ani vážení členové by se nemuseli chovat jako k* (cituji tě), bez ohledu na to, kolik to ho pro fórum udělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co si budeme povidat, rozpory roztacej furt ty stejny lidi. Banovat je. Prace moderatora je nevdecna a nekonecna a tak si nedovolim hodnotit kroky ale doufam, ze se ostatni diskuze zitra vrati. Manzelku s hodinkama stvu, par veci jsme ale diky dobrym radam na zde uspesne a spravne koupili/zjistili apod. Diky predem a lidi co si nedaj rict proste nenechat at to tu dale nicej a postvavaj nas nakonec vsechny proti sobe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí no ták, všechno důležitý už zde bylo vyrčeno, pravidla jsou jasná a oblíbená témata "V jakým vosku se dnes koupete" a "Kolik puchýřů dnes propichujete" budou zpět hned ráno, to se myslím dá vydržet. Taky mi to chybí, ale touhle omáčkou okolo se z toho fakt stává ta pověstná stoka. Jestli on se Ypo neminul povoláním a neměl raději věštit z fair trade cibetkové kávové a sedliny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co treba zavest pravidlo - "kritika moderatora = automaticky ban", ktere uspesne funguje na mnoha forech. Respektive diskutovat o tom kterem zasahu moda, banech, smazanych prispevcich apod. by se mohlo jen ve specialnim vlaknu k tomu urcenemu?

 

EDIT:Vlastne ted zacinam chapat, proc Kamil zavrel sekci "Ostatni..." i kdyz nevim uplne presne co se tu poslednich par dni delo.

Diky tomu tu ted o tom vcelku civilizovane diskutujeme, misto x ruznych flamu v x ruznych vlaknech rozesetych v sekci "Ostani..." ;)

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle zamykani beru vylozene jako takovej vtipek, jasne ze si to Kamil nedovoli, jen udela bubu.

Ale furt nechapu ty vulgarity. Fakt tady nekoho urazi, kdyz se napise "pr.del", naucej se to tady nase deti, nebo jak? ten argument o tom, jestli se doma s detma bavim obcas sproste je taky super, ne, nebavim, ale s kamaradama obcas jo. A tady potkavam spis ty kamarady, nez deti. Dat ban nekomu, kdo tady treba foti zajimavy hodinky, napise nejakou tu recenzi, udela chlubici vlakno, poradi, ban za jednu ku.ndu v Ostatni diskuzi je ubohy. Mesic!:)

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tu bylo jasně řečeno, že se Ostatní diskuze zase znovu nahodí, tak jsou asi další emotivní výkřiky zbytečné a kontraproduktivní.

 

Za sebe musím říct jen tohle: podobné demonstrace, stejně jako před časem víkendové výpadky serveru, člověka nutí zamyslet se, zda má chuť věnovat čas a energii psaní delších příspevků o hodinkách někam, kde to může z nějakého důvodu ze dne na den zmizet. Zatímco offtopic plkání je časově nenáročné a pokjd zmizí, nebude to tak mrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mame kazdy jinou predstavu o slusnem chovani.

Přesně tak, myslím že zde je zcela jasné kdo koho zkouší urazit, ale osobně se neznáme takže zcela zbytečné. U mě by jsi musel ovšem hodně hodně přitvrdit, pořádně naštvat mě tu dokázal za celá ta léta pouze YPO a za to si ho i vážím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...