Přejít na obsah

mizení příspěvků


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 448
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přišel jsem sem výhradně kvůli hodinkám. Pak jsem tu ale objevil komunitu lidí, která mi dokázala rozšířit obzory i v mnoha jiných tématech. To mi bude chybět. Přestože jsem musel odfiltrovat nějaký šum a pomocí ignoru i hlavní štváče, celkově mi byla ta okolní diskuze fakt přínosná. Za to vám všem chci poděkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tady dobře v pekle ?  :speak_cool: !!!

Kamile, je mi docela líto, že Tě neznám osobně. Líp bych si to spojil.. To je teda krok - jestli to takhle zůstane, budu si na to muset docela zvykat. Jakkoli respektuju Tvé rozhodnutí, tiše doufám, že po uklidnění situace diskusi vrátíš.. Ne že bych to bez nich nedokázal, ale zábava a poučení v nich je. Chronomag miluju a našel jsem tady spoustu troufám si říci velmi dobrých přátel. Občas to zajiskří, občas se poštengrujem, ale to už tak chodí. Ne že by to kluci kdyžtak nezvládli i ve vláknech o hodinkách :-) ale byla by to třeba škoda. 

 

Být tady moderátorem musí být obrovská práce a myslím, že spousta z nás není vůbec schopna ocenit co pro nás všechny tenhle tým lidí dělá. A taky se domnívám, že tak dobrý moderátorský tým tady nebyl, co pamatuju (nejsem tady dlouho, ale něco přece jen pamatuju). Chápu tuhle událost jako impuls k zamyšlení pro nás všechny - je na NÁS VŠECH,  jakou náladu tady nastavíme. Myslím že občas říct  ,,PÁNOVÉ, DĚKUJEM"  není vůbec od věci a občas si zapnout autocenzuru a ušetřit modům práci a nervy není od věci. 

 

A   to s tím ignore listem je velká pravda. Mám tam jen pár lidí, ale je to velmi komfortní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Ale po Kibim tu nic nezustalo. Fotky, prispevky nic... Nebo jak to je teda?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ne, že by to nešlo, ale dělat to nebudu. A fotky si smazal sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda přišlo mi to jako otravování, ale teď mě teprve těší, že jsem ty sluneční hodiny nechal přestěhovat do všeobecné diskuze. :-)

 

Jinak některá vlákna mi budou taky chybět. Někdy jsem se poučil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se nediv, kdyz jsou moderatori vc. admina banda alibistickejch sracu, ktery z duvodu osobnich vazeb nebo jen predposranosti nedokazou zabanovat evidentni debily, ktery tady davno nemaj co pohledavat. A Kamil tedka sedi v sesli tlemi se, jak nam to nandal a premejsli, kdy to zase velkoryse spusti. Di Kamile do prdele, jako admin s to totalne prosral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo super, teď ještě odejde Zmizík a těch důvodů, proč sem chodím každý den několikrát, bude už opravdu málo...čistě hodinkové forum je fajn, ale tady se to vymklo už tak dávno, že dělat takto radikální řezy může mít opravdu fatální následky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamile jsem tu ještě o pár měsíců déle než ty a přestože jsem zde zažil ledacos, tohle vše překonává o několik délek. Svou vlastní neschopnost v umravnění pár lidí "vyřešit" znepřístupněním X tun příspěvků, které jsi nepsal a tudíž ti nepatří - bravo, takhle má jednat správný hrdina dnešní tekuté doby! 

 

Bohužel i když se Kamile snažíš, na individua typu Ovčáčka či Soukupa je třeba ještě trochu přitlačit, tady je na první pohled jasné, že šlo o krok tvůj a nikoliv nějakého vtipného alter ega. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to nechapu... to vam ty reci o botach, chlastu, autech, kafi, nozich atd. na hodinkovym foru fakt tak chybi? Notabene kdyz se v pomalu kazdym druhym vlakne strhne hadka na zivot a na smrt? Myslim, ze kvuli tomu kdysi chronomag nevznikl. Ostatni temata akorat odvadi pozornost od hodinkovych temat. Ja bez nich zit dovedu.

 

PS: A tohle napadani Kamila se mi teda vubec nezamlouva.

Upraveno uživatelem Ondra 2.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi proto ta temata vznikla, ze po nich byl demand.

Kamil sice nema moc rozumu, jak sam pise, ale zas tak hloupy, aby nedokazal domyslet ekonomicke nasledky sveho neuvazeneho kroku neni.

Takze az si da pet a pet dohromady a trochu potlaci sve pochroumane ego, tak to sem zas vrati a bude lip.

Kvuli par trotlum co tu dlouhodobe kazej vzduch a faktu, ze modi nejsou schopni zasahnout, se kseft jako Chmag nezavira ;-)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to nechapu... to vam ty reci o botach, chlastu, autech, kafi, nozich atd. na hodinkovym foru fakt tak chybi? Notabene kdyz se v pomalu kazdym druhym vlakne strhne hadka na zivot a na smrt? Myslim, ze kvuli tomu kdysi chronomag nevznikl. Ostatni temata akorat odvadi pozornost od hodinkovych temat. Ja bez nich zit dovedu.

Vetsina mi jich rozhodne nechybi, ale jsou tam vyjimky, kde se clovek ma sanci dozvedet hodne zajimavych veci i mimo hodinkovy svet a pripadne pozadat o pomoc pomerne dost chytrych lidi tady z fora. Problem je spis v tom, ze tem nekolika lidem co prudili v tamtech vlaknech nebrani nic v tom, aby ty hadky vyvolavali v hodinkovych vlaknech, protoze konkretni vinici cele afery potrestani nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se skoro začínal bát, že si budu muset koupit mastnou anglickou bundu, nepohodlný americký traktory a kudlu za desítku, se kterou bych nic neřezal, protože jsem hrozně levej a stačí mi jídelák. Konečně mám klid a skončím maximálně se solárním Casiem nebo Seikama. Sláva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...