Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Tomáš: Já to vyřešil malým Dozierem, to ale není takový klasický houbařský nůž. :-D

můžeš se podívat na nabídku Schrade, Kissing Crane atd, to by mohly být zajímavé houbařské nože. A jestli nemáš hluboko do kapsy, vem zavíracího Fallknivena, to jsou krásné nože.

Edit: nebo Macusta...

 

Z tydlifonu

Upraveno uživatelem Trojan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ten opinel teda moc nenadchnul, ale jestli to nekomu prijde prakticky, tak proc ne... Jinak jak Lion rika, mrknul bych treba na Spyderco, kde je vyber z hodne barev, treba Delica.

 

A dale me napada (serazeno cenove, ty prvni 2 se delaji v dalsich barvach, kdyby ruzova byla moc...ale zas kdyz si ho nekam polozi v lese, tak se bude dobre hledat)

 

Ka-bar Dozier

 

Doug Ritte Mini

 

Spyderco Centofante memory

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten s  tou štětkou se mi moc nelíbí. Navíc si nedovedu představit využití. Možná tak abych dostal hlínu z lanýžů, ale houby co sbíráme my žádný "štětkování" nepotřebujou :-) Myslel jsem třeba něco s perletí, to je takovej hezkej a přírodní materiál :-)

 

EDIT: Zkuste se prosím oprostit od toho, že co má být pro ženskou musí být nutně růžový :-) Chci, aby to pořád vypadalo jako nůž a ne jako dildo :-)

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se Ti libi nejaky klasicky design tak mrkni na Fallkniven TK3...ja vlastnim verzi cobolo (druhy odspoda na te fotce). Jeden z nejlepsich malych noziku co jsem mel. 

 

No jó, ty první dva, to je krásná práce. Ale 3.300,- mi přijde trochu dost. Myslel jsem něco kolem 2.000,- Kč.

 

Nicméně, s věnováním, k vánocům.....to bych se možná nechalo :cheers:

Upraveno uživatelem Tomas_2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

 aj vacsi pevny noz, citim sa istejsie  :)

No pochopitelně. Možná zkus ještě tohle, budeš se cítit ještě istiejsie. Vždyť bydlet na Slovensku nebo v Čechách, teď už totiž nevím, jestli náhodou všichni Slováci, krom několika málo čestných výjimek, nežijí v Čechách, není žádný med.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pochopitelně. Možná zkus ještě tohle, budeš se cítit ještě istiejsie. Vždyť bydlet na Slovensku nebo v Čechách, teď už totiž nevím, jestli náhodou všichni Slováci, krom několika málo čestných výjimek, nežijí v Čechách

to si s niecim asi pleties. Slovakov zije na Slovensku stale plno. Mozno myslis Rumunov? Albancov?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pochopitelně. Možná zkus ještě tohle, budeš se cítit ještě istiejsie. Vždyť bydlet na Slovensku nebo v Čechách, teď už totiž nevím, jestli náhodou všichni Slováci, krom několika málo čestných výjimek, nežijí v Čechách, není žádný med.

 

attachicon.gif1.jpg

na vecer si daj paralen, nejake Cecko, zapi horucim cajom s citronom a do rana to snad vypotis :fyou:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena? Tady se to zvrhne.

 

Když jsem koupil F1,div že jsem prodejci nevynadal že mi neřekl o fazetě. Předělal jsem zpět na konvex a nakonec jsem skončil zase u fazety, ten konvex se pěkně blbě brousí (nemluvě o broušení v poli).

 

Z tydlifonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak jsem čekal, že mi někdo napíše "nekupuj to je to šmejd" a člověk si to musí složitě vypátrat sám. Ale Snowůw Panzer iV z Munsteru se chytnete...

 

Základ je vědět, na co ho chceš... Jestli na survival na zahradě, tak si ho klidně vem. Rozumné větší nasazení by taky měl zvládnout. A pokud plánuješ náročnější používání, kup si Glock, nebude ti ho líto a vydrží hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...