Přejít na obsah

Nože


Doporučené příspěvky

Za sebe musím říct, že poslední dobou mi nejvíce vyhovuje Victorinox Safari Trooper. Je lehký, dostatečně velký a má naprosto dokonalou skladbu želízek. Už se nějaký ten pátek nevyrábí, ale dá se pořád sehnat.

 

Někdy mám pocit, který se netýka jen nožů, že ty nejlepší věci už byly vyrobeny.

Ten Safari Trooper by se mi hodil k červeným géčkám :D nechceš ho prodat? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít jeden nůž - to je asi jako mít jedny hodinky. Někomu to stačí, jinému ne. Jinak já bych zoubky neodsuzoval. Při tom našem použití nůž asi nezlomíme a ony skutečně řežou mnohdy lépe, jak normální ostří. Zde musím pochválit právě Kershaw, který je má opravdu jedovaté...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím říct, že poslední dobou mi nejvíce vyhovuje Victorinox Safari Trooper. Je lehký, dostatečně velký a má naprosto dokonalou skladbu želízek. Už se nějaký ten pátek nevyrábí, ale dá se pořád sehnat.

 

Někdy mám pocit, který se netýka jen nožů, že ty nejlepší věci už byly vyrobeny.

Souhlasím. A někdy výrobcům trvá, než si danou skutečnost uvědomí. Ono už potom záleží také na vedení společnosti, jak naloží s odkazem. Rád bych se ještě zeptal, má Safari Trooper hřbetní pojistku nebo se mi to jen zdá? Díky! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě to samé, jen klasické provedení. Takže vlastně ten, co mám já :D , klasickej Vulkan?!

 

Každému vyhovuje něco jiného, já například Victorinox nemusím a celkově jsem nikdy nepřišel na chuť multifunkci.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím říct, že poslední dobou mi nejvíce vyhovuje Victorinox Safari Trooper. Je lehký, dostatečně velký a má naprosto dokonalou skladbu želízek. Už se nějaký ten pátek nevyrábí, ale dá se pořád sehnat.

 

Někdy mám pocit, který se netýka jen nožů, že ty nejlepší věci už byly vyrobeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omylem jsem zavítal do tohoto vlákna, ale MÁŠ VELIKOU PRAVDU a myslím si, že to nebude platit jen o nožích .

Za sebe musím říct, že poslední dobou mi nejvíce vyhovuje Victorinox Safari Trooper. Je lehký, dostatečně velký a má naprosto dokonalou skladbu želízek. Už se nějaký ten pátek nevyrábí, ale dá se pořád sehnat.

 

Někdy mám pocit, který se netýka jen nožů, že ty nejlepší věci už byly vyrobeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapi, a všechny ty nože od Zero Tolerance jsou dobrý ?

 

Mě se třeba líbí tento:

 

 

 

Ale je to jejich nejlevněší model, tak se zas bojím, aby to nebyl nějakej šmejd....

 

Myslím, že chybu neuděláš. Všechny ZT jsou bytelný nože co vydrží opravdu hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě to samé, jen klasické provedení. Takže vlastně ten, co mám já :D , klasickej Vulkan?!

 Ano, ta fotka mě nakopla...

 

je vidět, že je potřeba i výběr prodebatovat, pomůže to s ujasněním si, co vlastně chci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapi, a všechny ty nože od Zero Tolerance jsou dobrý ?

 

Mě se třeba líbí tento:

 

 

Ale je to jejich nejlevněší model, tak se zas bojím, aby to nebyl nějakej šmejd....

 

Ja mam so ZT len a len dobre skusenosti.. Mal som moznost par tych 0350 si osahat a vsetky boli uplne vpohode.. Ja mam teraz 0550 a vo vyhlade mam 0801, ale to je zatial hudba buducnosti.. Ta moja 0550 je super noz a co sa mi na nej paci asi najviac je to, ze nema tu vlnku na ostri..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Ano, ta fotka mě nakopla...

 

je vidět, že je potřeba i výběr prodebatovat, pomůže to s ujasněním si, co vlastně chci...

 

To jsem rád, dobře uděláš. SOGy jsou skutečně držáky. UTONa mám fakt rád, ale je špatně skladný, za ty peníze super poměr cena/užitná hodnota/materiály. Pak hoď nějakou hezkou fotku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...