Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Padla na mě depka, holka už týden nemocná, všichni jsme z toho počasí nějaký jetý, chce to cíl pro lepší náladu, moře a sluníčko. Kam se dá letecky v březnu, tak kolem čtyř hodin letu max, aby se dalo plavat? Asi toho moc nebude tak blízko co? Možná ty kanárské ostrovy jen tak na týden mě napadli, ale vůbec nevím ten konec března jak to tam vypadá.

i v egypte muze byt hezky :) ja byl loni, unor, za tasku hrusek (1000e/4 lidi) :)

post-13121-0-01719400-1570459491_thumb.jpeg

post-13121-0-10671900-1570459598_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoší, někdo zkušenosti se Sicílií ted v pulce Rijna...? je to jeste na koupani, nebude moc prset? me se to jeví jako dobře, dle teplot z lonska cca 25 ve stinu, moře vyhraty po lete?

Já tam byl touhle dobou před 2 lety, cca přesně stejný čas jeko je teď. Bylo tam nádherně, běžně jsme se koupali a to do studený vody nevlezu. Jinak kámoš se včera vracel, ještě jsem ho neviděl, tak nemám přesný info, ale volali jsme si a taky říkal, že na pohodu vč. koupání. Mimochodem nádherný místo, projeli jsme to celý a velká spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam byl touhle dobou před 2 lety, cca přesně stejný čas jeko je teď. Bylo tam nádherně, běžně jsme se koupali a to do studený vody nevlezu. Jinak kámoš se včera vracel, ještě jsem ho neviděl, tak nemám přesný info, ale volali jsme si a taky říkal, že na pohodu vč. koupání. Mimochodem nádherný místo, projeli jsme to celý a velká spokojenost.

tak super, dam to, Sicilie me laka už dlouho a bude po sezone, takže klídek:-) Děkuju za info!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoší, někdo zkušenosti se Sicílií ted v pulce Rijna...? je to jeste na koupani, nebude moc prset? me se to jeví jako dobře, dle teplot z lonska cca 25 ve stinu, moře vyhraty po lete?

říjen je ještě ok, akorát doporučuju zátoku nějakou sever / východ. jih spíš ne, ale jihovýchodní cíp u ostrova taky oka. jen se připrav že je tam fakt houno všade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říjen je ještě ok, akorát doporučuju zátoku nějakou sever / východ. jih spíš ne, ale jihovýchodní cíp u ostrova taky oka. jen se připrav že je tam fakt houno všade

letim do catanie, tak tohle pobrezi projedem cik cak, auto jako vzdycky, myslim, že se nudit nebudem:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To lze samozřejmě taky, ale dá se tam i cestovat a myslím že přelom roku je na to ok. Chcipnout se tam dá přes léto..

 

Kdysi na vejsce jsme takhle s kámošem v létě jeli do Syrie stopem.. trvalo to mesic ale projeli jsme ji celou včetně Jordanska..skvělej zazitek, na konci jsme byly úplně černý :)...v poušti bylo kolem 50 stupňů, pocitove už je to asi jedno, jen pálí když dýchas :)

 

Krásná země, skvělý lidí :( , jel bych tam znovu kdyby to šlo...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám přímo tip, ale zkus mrknout na amazingplaces.cz je tam spoustu pěkných ubytování všeho druhu. Tím, že si dost vybírají, co na webu bude, tak se vyhneš přehrabování milionu hotelů na Booking apod. :)

Diky, samozrejme to znam :). Byl to jeden z prvnich webu, kam jsem sel  ;)

Pro zapad cech tam toho moc neni bohuzel.

 

Chtel bych neco fakt peknyho a utulnyho v CR, nevite nekdo? Vzdyt prece u nas je taky krasne :).

Upraveno uživatelem Qwuiddo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, samozrejme to znam :). Byl to jeden z prvnich webu, kam jsem sel  ;)

Pro zapad cech tam toho moc neni bohuzel.

 

Chtel bych neco fakt peknyho a utulnyho v CR, nevite nekdo? Vzdyt prece u nas je taky krasne :).

Co třeba

 

https://mansky-dvur.penzion.cz/?gclid=CjwKCAjwxOvsBRAjEiwAuY7L8p-m1KjM3RHzr6z8EeuZrj1U27Dd5UqxitYSMgBGU1WBp5c9tdwUXhoC5dcQAvD_BwE

 

https://www.seeberg.cz

 

PS: Nezkoumal jsem obsazenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, samozrejme to znam :). Byl to jeden z prvnich webu, kam jsem sel  ;)

Pro zapad cech tam toho moc neni bohuzel.

 

Chtel bych neco fakt peknyho a utulnyho v CR, nevite nekdo? Vzdyt prece u nas je taky krasne :).

 

Hele ještě mě vlastně napadají 2 místa, ale taky to není na západě...první https://www.vnebi.cz/ to uchvátilo mojí ženu, ale chtějí za to šílené rakety a pak jsme jednou byli zde https://www.jitrava.cz/cs/hotel-a-restaurace-u-podkovy/ malé, pěkné, má to takovou rodinnou atmosféru, libové snídaně jak od babičky, takže útulné si myslím že jako jo :) Na druhé straně vesnice pak pivnice se super pivem a jídlem. Vesnice jako taková úplný zapadákov, ale mělo to takovou svojí atmosféru s ranní rosou a totálním klidem, na oddych a úplné vypnutí to bylo super. Byli jsme tedy jen na prodloužený víkend, takže s vyžitím na týden nevím, ale třeba jo. Něco kolem je a k sousedům je to také blízko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do toho nebe sme loni poslali tchyni, moc se jim tam libilo, letos do Retro Riverside ve Varech a to prej bylo jeste lepsi. Ja budu cesko rajzovat, az budu starej, chudej nebo nebudu moct litat (nebo vsechno dohromady), takze ja ti nereknu. Kazdopadne treba Miura je fajn, i kdyz utulny neni to slovo, kery by na nu pasovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...