Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

To píšeš jen proto, že víš že na Sněžku mě nedostaneš ani párem volů :lol2:

No užívej, já asi letos pojedu tak možná do prdele, protože to vypadá, že budu muset v prosinci na operaci :( A teď su nachcípanej. Takže pecka se na to koukat :D

 

Bič na tebe a tu Sněžku bys vyběhl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, samozrejme to znam :). Byl to jeden z prvnich webu, kam jsem sel  ;)

Pro zapad cech tam toho moc neni bohuzel.

 

Chtel bych neco fakt peknyho a utulnyho v CR, nevite nekdo? Vzdyt prece u nas je taky krasne :).

Já byl párkrát na Zikmundově, větší pohodu jsem v česku nezažil ... :)

 

Super !!

 

http://zikmundov.cz

Upraveno uživatelem Jarett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Zikmundovu se přidávám. Jezdím tam už několik let s paní jednou až dvakrát za rok na dvě tři noci odfrknout a pořádně se vyspat. Letos mají už konečně i saunu a je tam neskutečná pohoda, super jidlo a skvělý víno.

V blízkosti ještě penzion Jurášek, kde je to taky fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jednoducha matematika. Nejmensi pokoj stoji od ca 35 na noc a ma 170m2. Na m2 to neni nijak prehnane drahy. Jinak neco über ani ne, proste lepsi petihvezda. Na veceri potkas Pavla Nedveda :) Na jare davali na pokoj regular vonavky Hermes, ted uz jen do pokoju vyssich kategorii, sprchace mas nastesti furt Hermes (800Kc/flasku) Floor butler, zaridi cokoliv - ale samozrejme za dost penez. Me dycky vadilo, ze nemaj bazeny, co predloni privarili tu terasu, tak je to muj must have. Rozvozy Rollsama sou fajn, ale taky stojej raketu. Bazen s vyhledem je taky fajn, i kdyz pro organica nebo hopu jen plivatko, ale mas peknej vyhled. A Rolex casomiru :)

 

20191013_083132-1612x1209.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tikzot - Porto Pino bylo super, krásná pláž a strašně milá babička co dělá panini v bufíku. Škoda, že jsme se nedostali na tu velkou dunu úplně vzadu, vojáci NATO tam zrovna trénovali "boj v poušti". 937d9b9407a8ff658bc41e0f0fe33aec.jpg690f0efc415e647f049958c7e52978e0.jpgeb678d8f69d5d947b96df2cdbd71f1f5.jpg

Tohle je proste nadhera! Ty óbr duny jsou nadherny, tak priste;-) Absolutne bez turistu v tuhle dobu, klid, pohoda. My uz frcime pristi tejden na Syrakusy, tak se taky mega tesim;-) uzivejte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bando, jsem tu opet s tradicnim zimnim dotazem... hledam horskej plac v AT/DE na predvanocni uprk ze silenstvi. Terminove pulka prosinec. Dojezdova vzdalenost max 6h. 

 

Nelyzujem, takze max sanky nebo wanderung. Loni jsme byli na Stubaii, coz bylo ok, ale neni tam v zime moc co delat, kdyz clovek neholduje prknum.

 

Koukam ted na Tux, Ziller, Flachau/Johann im P., popr. Berchtesgaden (ale tam jsme uz byli trikrat, v lete teda). Wilder Kaiser/Brix zname moc dobre. 

 

Nepotrebuju ani tip na hotel, jako spis lokalitu. Proste relax, wellness, chozeni, nejaka vecerni decent zabava, sanky, advent a tak.
Kazdy doporuceni se hodi. 
 

Dik!

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...