Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

V sobotu jsme se vraceli z Antalye, pokud to jde beru si premium seats, pri prichodu nas cekalo prekvapko, u okénka sedela morbidne obezni, zenska, roztekla i na pulku prostredni sedacky. Na pozdrav nezeragovala a cele 3h se nepohnula a snad ani nemrkla, odskakala to manzelka 😞  

Zazil jste to nekdo a ma to nejake reseni, pozadat letusku o jeji presazeni, nase presazeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Vasa_H napsal:

V sobotu jsme se vraceli z Antalye, pokud to jde beru si premium seats, pri prichodu nas cekalo prekvapko, u okénka sedela morbidne obezni, zenska, roztekla i na pulku prostredni sedacky. Na pozdrav nezeragovala a cele 3h se nepohnula a snad ani nemrkla, odskakala to manzelka 😞  

Zazil jste to nekdo a ma to nejake reseni, pozadat letusku o jeji presazeni, nase presazeni?

Pokud je letadlo poloprázdné, tak si přesedneš v klidu sám a pokud plné, tak pak už jedině ukecat nějaké úchylné prase, které si let vedle paní vychutná...ale takových moc není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu jsme se vraceli z Antalye, pokud to jde beru si premium seats, pri prichodu nas cekalo prekvapko, u okénka sedela morbidne obezni, zenska, roztekla i na pulku prostredni sedacky. Na pozdrav nezeragovala a cele 3h se nepohnula a snad ani nemrkla, odskakala to manzelka   
Zazil jste to nekdo a ma to nejake reseni, pozadat letusku o jeji presazeni, nase presazeni?
Tady pisou ze je to sexy...

https://www.idnes.cz/onadnes/moda/plus-size-vzhled-promena-boubelka-postava-sexy.A231004_081147_modni-trendy_bib

Imho za vahu nad limit u zavazedel si priplatime tady bych to videl stejne.

Jinak Evropska komise chysta sjednotit velikost a vahu prirucnich zavazadel u leteckych spolecnosti,coz povede ke zdrazeni letenek (lowcost),kupredu leva.

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé cestovatelé. Co Vy na cestu Jordánsko za necelý měsíc? Cestovka tvrdí, že Jordánska se konflikt nijak netýká, takže rušit zájezd není proč. (Polská cestovka Rainbow). 

Jak se na to díváte Vy? Začali by jste prudit s výběrem jiného regionu třeba už nyní, což by se mohlo povést? Nebo si myslíte, že to proběhne OK? Díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud se někdo chystá na Zanzibar, dovolím si doporučit místního 19 letého kluka, který se sám naučil česky. Absolvovali jsme s ním výlet a to co dokáže ukázat a kam se dostanete, je prostě jiné. Jmenuje se Lino Juma. Perfektní čeština, údajně naučená z internetu.

WhatsApp +255 621 909 532

https://zanzibar-lino-juma-mistni-pruvodce-po-zanzibaru.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, vaba napsal:

Pokud se někdo chystá na Zanzibar, dovolím si doporučit místního 19 letého kluka, který se sám naučil česky. Absolvovali jsme s ním výlet a to co dokáže ukázat a kam se dostanete, je prostě jiné. Jmenuje se Lino Juma. Perfektní čeština, údajně naučená z internetu.

WhatsApp +255 621 909 532

https://zanzibar-lino-juma-mistni-pruvodce-po-zanzibaru.webnode.cz/

Píšu si 👍 Jak se ti tam líbilo? Já byl úplně paf z toho tam, pecka... takže plánuji s dětmi, ale je to docela racka přes cestovku, tak vymýšlím napřímo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Píšu si 👍 Jak se ti tam líbilo? Já byl úplně paf z toho tam, pecka... takže plánuji s dětmi, ale je to docela racka přes cestovku, tak vymýšlím napřímo.

 

Prostředí Afrika, ostrov se dá za den objet 😎 bezpečno. Afri, chtěli jsme také sami, ale cesta přestupy (bydlím 12 minut od pražského letiště) by trvala neúměrně dlouho (18 hodin). Proto Čedok, 8,5 hodin. Po 12 letech  "zbaběle" s cestovkou. Máme i komplet výbavu na potápění, takže i 3 dny na ponorech. Lino nabízí i safari na Tanzanii, ale to bychom musel být zde na více než týden ( mladý má podzimní prázdniny). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, vaba napsal:

Prostředí Afrika, ostrov se dá za den objet 😎 bezpečno. Afri, chtěli jsme také sami, ale cesta přestupy (bydlím 12 minut od pražského letiště) by trvala neúměrně dlouho (18 hodin). Proto Čedok, 8,5 hodin. Po 12 letech  "zbaběle" s cestovkou. Máme i komplet výbavu na potápění, takže i 3 dny na ponorech. Lino nabízí i safari na Tanzanii, ale to bychom musel být zde na více než týden ( mladý má podzimní prázdniny). 

Přesně, cesta napřímo je dlouhá a přes Čedok sice pohoda, ale já jsem s rodinou na 160 za týden 😖 Takže vyhlížím každý rok last momenty, ale ty bohužel nejsou nějak v kurzu poslední dobou, tak asi počkám až holka povyroste a uděláme si to přes Tanzanii po svém, jako jsem to dělal já.... Užívejte, Zanzibar je No.1 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Please doporučte mi nějakou destinaci v Rakousku, která bude levná a bude mít za městečkěm / vesnicí nějakou obyč sjezdovku. Pro malou stačí max. 1km, stejně si jí za den sjede 5x. Ideálně aby do 20 minut jízdy byl i nějaký termální bazén a v okolí hromada sněhu na stavění sněhuláka pro druhého mrňouse...

EDIT: Ideálně, aby děti do 8 let měli lyžování zdarma..

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, safi napsal:

Please doporučte mi nějakou destinaci v Rakousku, která bude levná a bude mít za městečkěm / vesnicí nějakou obyč sjezdovku. Pro malou stačí max. 1km, stejně si jí za den sjede 5x. Ideálně aby do 20 minut jízdy byl i nějaký termální bazén a v okolí hromada sněhu na stavění sněhuláka pro druhého mrňouse...

EDIT: Ideálně, aby děti do 8 let měli lyžování zdarma..

Abtenau - West Dachstein, měla by splňovat vše co potřebuješ. Krásná, malá mírumilovná vesnička se Sparem, restauracemi, dětským kluzištěm a další, pecka. Pojeď v únoru a můžeme dát pivko, už mám s klukem zamluveno 🤙

http://www.haus-magdalena.at/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, African napsal:

Abtenau - West Dachstein, měla by splňovat vše co potřebuješ. Krásná, malá mírumilovná vesnička se Sparem, restauracemi, dětským kluzištěm a další, pecka. Pojeď v únoru a můžeme dát pivko, už mám s klukem zamluveno 🤙

http://www.haus-magdalena.at/

To vypadá super! Jen celej leden, unor už full. Zkoušel jsem i začátek Března což bych už stejně nechtěl a taky full. 

Jen tak na tři noci, nejsme lyžaři, tak s holkama pochodit městečko ve sněhu atak. Našel jsem tam flek před vánoci na tři noci, to by bylo top..ale vysypat se před vánocemi dvackou za tři noci mě bylo doma zatrhnuto :)

Ono bez jídla, krom těch snídaní, tam za 4 osoby během třech dní člověk asi nechá mrak za jídlo a pití :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 10. 2023 v 11:16, Spongebob napsal:

To vypadá super! Jen celej leden, unor už full. Zkoušel jsem i začátek Března což bych už stejně nechtěl a taky full. 

Jen tak na tři noci, nejsme lyžaři, tak s holkama pochodit městečko ve sněhu atak. Našel jsem tam flek před vánoci na tři noci, to by bylo top..ale vysypat se před vánocemi dvackou za tři noci mě bylo doma zatrhnuto :)

Ono bez jídla, krom těch snídaní, tam za 4 osoby během třech dní člověk asi nechá mrak za jídlo a pití :(

 

Zamlouval jsem to asi před třemi měsíci a bylo tam toho dost, je tedy pravda že to chce trochu předem.... jinak ohledně cen jídla a dalšího vyžití, dovolím si tvrdit že levnější než u nás 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Zamlouval jsem to asi před třemi měsíci a bylo tam toho dost, je tedy pravda že to chce trochu předem.... jinak ohledně cen jídla a dalšího vyžití, dovolím si tvrdit že levnější než u nás 😆

Mě by se to fakt líbilo :) těsně před Vánoci, všude určitě nějaký výzdoby..snad sníh :D mělo by to určitě kouzlo.. jsem asi takovej romanťák 😅 no ale očividně větší než má žena :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Spongebob napsal:

Mě by se to fakt líbilo :) těsně před Vánoci, všude určitě nějaký výzdoby..snad sníh :D mělo by to určitě kouzlo.. jsem asi takovej romanťák 😅 no ale očividně větší než má žena :D

 

Je tam luxusně, jen s tím sněhem si nejsem úplně jistý poslední dobou. My tam byli letos v únoru a lidi tam chodili v tričkách a kraťasech, takže zimní romantika fuč 😖 Ale na kopci už pohoda těžká....DSC_41372.thumb.JPG.f9ce000410d35a3376b3c271c61b80a0.JPG

DSC_4147.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 10. 2023 v 14:46, safi napsal:

Please doporučte mi nějakou destinaci v Rakousku, která bude levná a bude mít za městečkěm / vesnicí nějakou obyč sjezdovku. Pro malou stačí max. 1km, stejně si jí za den sjede 5x. Ideálně aby do 20 minut jízdy byl i nějaký termální bazén a v okolí hromada sněhu na stavění sněhuláka pro druhého mrňouse...

EDIT: Ideálně, aby děti do 8 let měli lyžování zdarma..

My minulý rok, po doporučení sousedů, toto - https://www.obertauern.com/en/winter-holiday.html

pro rodinu ideální. Sněhově by to mělo být ok, samotná vesnice je v 1740m. Je to sice už dost turistický, ale vzhledem ke sjezdovkám (jak je to vysoko, tak jsou krátký) je to spíš pro pantáty nebo rodiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...