Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, kral083 napsal:

Ty jo,od kdy se stalo z Zell am See centrum Arábie?

Když jsme byli se ženou na jaře v Istanbulu,tak jsem si připadal víc v Evropě než tady.

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/arabove-obsadili-rakouske-zell-am-see_394467.html

 

Byli jsme tam před třemi týdny a koukali jsme stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Maxel napsal:

Kluci, pls typy na ubytko Itoška / Caorle, Eraclea Mare, a okolí. Jesolo ne, tam právě už nechcem. 
Jeli bysme nejspíš v první polovině srpna. 2+2 (5, 8). 
Ideálně na pláži, nebo alespoň v docházkové vzdálenosti. 

v Caorle jsme od 12.8. v apartmánu od italieonline, kouknul bych na jejich lastminut, ale bude to asi dost přebraný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2023 v 16:21, Prochy68 napsal:

Ja loni v Egypte jednotky kusu, letos nic. 

Máš pravdu kamaráde, letos Marsa Alam náš resort Rusáků opravdu nula, nevím co se stalo, ale vyhovuje nám to 😆 Převládáme my s Polínkama a s podivem hodně Francouzů. Veget jak má být, šnorchlování mě úplně rozbilo, Rudé moře bezkonkurenční záležitost....a dobře vymyšlené kilometrové molo, které tě hodí přímo do světa divů 😎 Jen kurňa mega teplo na pyramidy, rodině se vůbec nechce, ale už jsem vymyslel soukromý místní týpky kteří to udělají na míru, tak je snad ukecám .....

DSC04103.JPG

DSC04115.JPG

GOPR0369_1690211938104.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, xcmaniax napsal:

Chystáme se s rodinkou do Norska a chceme samozřejmě hodně chodit. Máte někdo zkušenosti jaká Appka je nejlepší na turistické mapy? Prostě něco jako mapy.cz u nás. Jestli tedy mají vůbec takový systém. 

Norgeskart - ale zkusenosti nemam

Upraveno uživatelem Prochy68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi povedlo ukecat famílii do Káhiri 🥰 Tata mě ukázal černobílou fotku pyramid, když se vrátil za komára po dvou letech z Egypta z montáží a od té doby to ve mě hlodá jak sviňa, bylo mi šest a bude mi pade, takže sakra dlouho sním....🥲 Teď už jenom přežít devět hodin jízdy tam a devět zpátky s Egyptským taxikářem, což je větší adrenalin než lézt třeba Mount Everest, tak držte palce. Expedice začíná o půl nocí :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...