Přejít na obsah

Prim W01C.10228. kalibr 2867


Doporučené příspěvky

Zdravím, zaujaly mě tyto primky. Můžete mi někdo dát informace o uvedeném kalibru strojku ? Nikde se nemůžu nic dočíst. Děkuji moc za případné odpovědi.

 

 

attachicon.gifjpg.png

Myslel jsem si,ze jsou to mpm,ale nejsem velkej znalec,tak jsem se nechtel ztrapnovat. Muzu teda poprosit nejakeho moda o presun?

??? máš snad dvě identity a zapoměl ses přehlásit nebo jak? tohle nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

??? máš snad dvě identity a zapoměl ses přehlásit nebo jak? tohle nechápu

Nevim,co myslis,pisu,ze jsem nechtel psat do vlakna nejakej kyd-jen jsem si to myslel a pak prosim za presun,to bych snad mel smet,i bez svoleni zakladatele. Neco,co neni k pochopeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

??? máš snad dvě identity a zapoměl ses přehlásit nebo jak? tohle nechápu

 

Nevim,co myslis,pisu,ze jsem nechtel psat do vlakna nejakej kyd-jen jsem si to myslel a pak prosim za presun,to bych snad mel smet,i bez svoleni zakladatele. Neco,co neni k pochopeni?

ten tvoj prispevok vyznel aj pre mna ako keby si bol zakladatelom vlakna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,tak sorry,mam jednu identitu,lze si to jiste overit. Nemam zapotrebi,ptat se pod jinou. Navic a za to se stydim,neumim vlozit obrazek hodinek,tak jak je zde zvykem,coz lze take overit. Omlouvam se,za blbe vyjadrene prani o presun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, díky za názory. A teď se znovu ptám, víte někdo, kdo vyrábí strojek a jaká je celková spolehlivost výše uvedených hodinek ? Vždyť doma taky sledujete značkové televize vyrobené v Číně, chodíte oblečení v evropských značkách vyrobených v Číně. Ono v době totálního snižování nákladů a sledování zisků si nemůžete být jistí ani těma švýcarama. Za případný nezaujatý názor na výše uvedené hodinky předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, díky za názory. A teď se znovu ptám, víte někdo, kdo vyrábí strojek a jaká je celková spolehlivost výše uvedených hodinek ? Vždyť doma taky sledujete značkové televize vyrobené v Číně, chodíte oblečení v evropských značkách vyrobených v Číně. Ono v době totálního snižování nákladů a sledování zisků si nemůžete být jistí ani těma švýcarama. Za případný nezaujatý názor na výše uvedené hodinky předem děkuji.

Ahoj,tady proste moc lidi,co maj v automatu neco od prim mpm nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento typ automatického strojku je časem dost poruchový. Nevím, co to přesně je, ale mohlo by se jednat o čínu SP10, nebo nějakou variaci. Ta poruchovost co mám na mysli, je především v tom, že častým přepínáním dne a měsíce při nastavování dochází u tohoto levného strojku k opotřebení uvedeného mechanismu. Nepleť si to se stopkami, hodinky stopky nemají. MPM uvádí nějaký kalibr 2867 - chce se tam informovat, zda se jedná o vytuněný SP10, nebo jen změnili datový věnec či je to surový čínský stroj. Pokud ti na to dají záruku, no problem, ale věz, že je třeba můžeš po 2 letech vyhodit. Pro dokreslení - tento typ strojku se dává do do hodinek ( i fejků )  nejlevnější řady a stojí kolem 20 USD .  Takže prosímtě, za 6,000,- je to BLBOST kupovat, věř mi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento typ automatického strojku je časem dost poruchový. Nevím, co to přesně je, ale mohlo by se jednat o čínu SP10, nebo nějakou variaci. Ta poruchovost co mám na mysli, je především v tom, že častým přepínáním dne a měsíce při nastavování dochází u tohoto levného strojku k opotřebení uvedeného mechanismu. Nepleť si to se stopkami, hodinky stopky nemají. MPM uvádí nějaký kalibr 2867 - chce se tam informovat, zda se jedná o vytuněný SP10, nebo jen změnili datový věnec či je to surový čínský stroj. Pokud ti na to dají záruku, no problem, ale věz, že je třeba můžeš po 2 letech vyhodit. Pro dokreslení - tento typ strojku se dává do do hodinek ( i fejků )  nejlevnější řady a stojí kolem 20 USD .  Takže prosímtě, za 6,000,- je to BLBOST kupovat, věř mi.

 

 

Děkuji za názor - vše jasné. Jsem rád, že jsou i zde lidé, kteří se snaží neznalému poradit a jsou schopní předložit argumenty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to ještě někoho zajímá :

mt-ty2867.jpg

Chinese Made Watch Movement TY2867

  21,600 BPH
Movement Diameter: 28.00 mm. Thickness: 6.48 mm. Function: hour, minute, sweep; date at 3, with 3 eyes (sun/moon at 6, month at 12, and week at 9).

Disclaimer Statement: We are only aware that this movement is made in China. Any similarity in caliber design and numbers to those made by Seagull is only the consequential results of decisions made by other Chinese Watch Factories. We are not aware if this or any of the other Chinese made movements, are indeed made by Seagull. We have no Contact at all Seagull and cannot supply Genuine Seagull movements.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...