Přejít na obsah

Aquatimer 2014


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cena za Automatic 2000 je ferova. Zakladni model se Sellitou je moc drahej, o tom zadna. Vubec se nemel nabizet, to by bylo nejcistejsi reseni. Je to draha firma a hotovo. Nemeli by vubec delat ulitby se Sellitou. Ten profit z tech base modelu ale asi nejde ignorovat.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me trochu stve, ze IWC vubec neuvadi jaky movement u tech zakladnich  modelu pouziva. Napr. u novych malych Ingu neni do dnes jasno, jestli je to ETA nebo Sellita a jaka, prestoze se vetsina priklani k Sellita SW200, coz je 2824. Drive aspon udavali cislo kalibru a byla to snad aspon trochu upravena ETA. Dnes se docteme jen "mechanical movement". 

 

Mam tomu rozumet tak, ze tam je neupravena Sellita SW200 ktere se dava do hodinek za 300 dolaru a IWC o tom taktne mlci? Nebylo by lepsi ten strojek aspon lehce potunit nebo dat aspon svych par sroubku a nalezite to zakaznikum vysvetlit? Nebo spolehaji na to, ze 99% kupujicich kteri jdou po zakladnich modelech stejne resi jen IWC napis na ciferniku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pust si video - vnitrni lunetu ovladas tou venkovni lunetou, je to spojeny pres hrkacku, takze muzes tocit tou venkovni vobema smerama ale ta vnitrni jde dycky jen proti smeru, ten bazmek na devitce je prevodovej mechanismus tech lunet..

 

Diky, video sem videl, ale doslo mi to az dneska rano, ze tam bude nejspis nejakej prevod:-)

 

Odesláno z mého GT-I9195 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle údajů na IWC fóru je ve všech základních modelech použit upravený kalibr ETA 2892, tj. žádná Sellita. Stejný kalibr bude i v základních AT 42mm. V popisu hodinek poznáš Sellitu podle počtu kamenů, má 25 (cal. řady 35xxx), kdežto ETA má 21, (cal. 30110). V současnosti jediné hodinky se Sellitou jsou základní Portofina. A všechny tyto strojky jsou minimálně "lehce" potuněný.

Me trochu stve, ze IWC vubec neuvadi jaky movement u tech zakladnich  modelu pouziva. Napr. u novych malych Ingu neni do dnes jasno, jestli je to ETA nebo Sellita a jaka, prestoze se vetsina priklani k Sellita SW200, coz je 2824. Drive aspon udavali cislo kalibru a byla to snad aspon trochu upravena ETA. Dnes se docteme jen "mechanical movement". 

 

Mam tomu rozumet tak, ze tam je neupravena Sellita SW200 ktere se dava do hodinek za 300 dolaru a IWC o tom taktne mlci? Nebylo by lepsi ten strojek aspon lehce potunit nebo dat aspon svych par sroubku a nalezite to zakaznikum vysvetlit? Nebo spolehaji na to, ze 99% kupujicich kteri jdou po zakladnich modelech stejne resi jen IWC napis na ciferniku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za informace, v recenzich co jsem cetl na nove male Ingy se objevuji rozdilne informace a stejne tak na WUS. Ale verim ze IWC forum by melo byt nejvice povolane, vypada to asi opravdu na 30110. Snad se brzy dockame detailni recenze v nekterem z magazinu s lepsimi informacemi ke strojku (a rozsahu uprav). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes jsem si v Carollinu vyzvedl IWC Aquatimery GST po servisu. Zdá se, že ani v Carollinu nejsou z nových Akváčů nadšený.

 

Já mám pořád radost z těch starých.

 

post-59-0-80755900-1389619883_thumb.jpg

 

A že přežily servis s korunkou s rybičkou a původním ciferníkem s tritiem. Že nevymění ciferník jsem si vyhradil při předávání, ale že nedostanu korunku bez rybičky mi nemohli v Carollinu slíbit, dobře to dopadlo.

 

post-59-0-00760700-1389619897_thumb.jpg

 

Aby nebylo všechno tak růžový, kompletní servis strojku, pouzdra a tahu stál 13 litrů a pod sklíčkem vidím malý smítko prachu :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě mile překvapila cena servisu IWC, trochu jsem čekal větší pálku. Se smítkem jsem měl problém např. i po servisu u Omegy (na Slovensku), samozřejmě to pak dali do pořádku, ale jak píše Alda, je to trochu nemilý, když si natěšenej přijdeš pro hodinky a pak tohle zjistíš.

 

A Viktore prosím tě, Carollinum jsi zvolil na doporučení? Ptám se, jelikož já jsem o budoucím servisu přemýšlel spíše o Dušákovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...