Přejít na obsah

Aquatimer 2014


misoo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na mě to video nezabírá. A na ty bílý by mě nenaladilo ani video s Jennou Presley.

Musím si od těchto hodinek dát voraz, mne už vadí i to velký logo, zvětšující se minimálně po tři generace Aquatimerů. V té čtvrté už by mohl být nápis IWC Sch-affhausen na obou částech kaučuku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mě se to líbí. Oproti předchozí generaci si myslim, že je to posun kupředu. Potřeba vidět naživo, ale věřím, že se zalíbí:-)

 

I té zákládní řadě bych dal šanci. I když ceny podle toho, co jsem viděl jsou libové, když v základu je ETA, tam už se těžce platí za značku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak na ně poslední měsíc pořád koukám zjišťuju, že mi začíná trochu vadit ten "čudl" na devítce, přijdou mi až příliš symetrický- mám hold asi radši rozložení korunek  jaké je např. u Omeg či AP (na desítce). To je asi i důvod proč se mi víc líbí chrona, tam je těch tlačítek tolik, že se to tím rozbije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video co postoval tombed viz. vyse je trochu k zamysleni ve svetle odpovedi Kristiana Haagena  po SIHH 2014 v reakci na to, ktera firma mela nejlepsi prezentaci produktu a jak si uzil vecirky firem:

 

The best party I went to was not even a party. It was instead A. Lange & Söhne?s booth, where we shared a cold (and much-needed) beer with the brand?s CEO, Wilhelm Schmid..... The atmosphere was relaxed: no A-list Hollywood stars, supermodels or MTV darlings were needed for the bar to fill up, but we all felt entertained....

 

A na to docela dobre navazuje Ben Clymer (zakladatel Hodinkee.com) s hodnocenim novych Aquatimeru a otazkou kam asi IWC smeruje:

 

?the first diver from a historically significant brand in jewelry, and the other a refresh from a manufacture known for dive watches. One is ISO-certified and one isn?t?can you guess which is which? Yes. The new Cartier Calibre Diver is ISO-certified and really very refined with a thin case and lovely look.

Then there is the whole new line of IWC Aquatimers ? none of which are ISO-certified ? in enormous 45mm+ cases. I think this fact alone says a lot about the goals of both Cartier and IWC right now, and it has left many a little dismayed about the future of the great Schaffhausen brand.

 

Ale uvidime nazivo, z videa nevypadaji ty zakladni modely zase tak spatne. Otazka mozna trochu je, jestli s prerostlyma 50mm potapkama, inzenyrama a pilotkama na ruce kazdy druhy filmovy hvezdicky a automobilovyho zavodnika bude za par let IWC stale jeste atraktivni pro vetsinu jejich soucasnych zakazniku (navic kdy dle vyse zminenych panu zacina byt patrny odklon od podrizovani se asijskemu trhu pozadujicimu "bling" a navratu ke klasictejsim tvarum a velikostem podle vkusu evropskeho zakaznika). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si říkal,jestli uvidim nějakej model v reálu a trochu si ho osahám, ale zatím nic,prý až tak koncem roku.

 

Opravdu až koncem roku? vždyť ještě máme leden... taky se na ně chci podívat, ale tohle se mi zdá moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je to ten hnus na te leve strance, ma to nejakou funkci nebo to je jen nejaky design?

 

edit: A podle toho videa navazani tahu na pouzdro je taky katastrofa ...

 

edit2: Tak uz vim co je to vlevo, ale porad je to stejne hnusne ;-)

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...