Přejít na obsah

Aquatimer 2014


misoo

Doporučené příspěvky

Tak nevim,jestli mě máte všichni v ignorovaných uživatelích,ale už jsem to tu psal.

 

Jsi psal, že až koncem roku.... a protože jsem optimista, tak pořád doufám, že tak dlouho v ČR snad čekat nebudeme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 215
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kolik stoji ty nove Aquace 2000?

 

Na zahraničním webu jsem viděl částku 10kUSD... 

 

Mě se ale víc líbí "základní" verze Aquatimer Automatic, ta by měl být za 5-6k USD, no, i to není zrovna málo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento základ je jeho jednoduchostí moc hezkej a ta bílá jim sluší :notworthy:  Trochu ovšem nechápu tu ochranu korunky na ovládání vnitřní lunety :eek:  Počítá se snad jen s tím, že se hodinky budou nosit pouze na pravé ruce? Proč neudělaly ochranu na obouch korunkách. Na zahraničních fórech jsem se dočetl, že korunka je na Aquatimerech 2000 největší slabinou, ty problémy snad v servisech musí evidovat. Co blbnou ti kluci inženýrský? Jinak by byli za 1+, takhle za 1- :guitar:

Živé foto základní verze<br /><br />attachicon.gifuploadfromtaptalk1390327935465.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, děkuji za upřesnění, tak ovládání lunety jsem již pochopil, a tu spojku systému lunety asi taky :eek: Proč v tom jsou jako dírky? Pomoc .... :cheers:  Asi to jenom kluci udělaly o dost složitější, než je potřeba. Nic to stále nemění na tom, že se počítá s tím, že se hodinky budou nosit na pravé ruce" Myslím u té bílé verze, která byla na fotce, u některých nových Aquáču jsou již ochrany korunky z obou stran, což je konečně u hodinek do nepohody, tak jak má být. Systém uchycení tahu? Pěkný, ale starej lepší. Ty stěžejky co tam zůstanou jsou strašný. Prostě celkově mě to připadne jak krok zpátky oproti starém modelu, to se stává...

 

Precti si vlakno, neni to korunka na ovladani vnitrni lunety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stezejky ti davaji svobodu neoriginalnich hader, a gum. A to je zasadni zlepseni. Chapu, ze sis Aquace zrovna koupil, gratuluji, ale v mych ocich se jedna vyznamny posun spravnym smerem. Vnitrni luneta je uzasna, odkazy na vintazni serii z 2008 jsou paradni. Neubira to nijak na atraktivnosti starsich modelu, ja sam zeru starsi titanove AT 2000 s dvema korunkama, ale ty nove jsou proste krok spravnym smerem.<br />

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce je to určitě vidět naživo, takže až si je někde ošahám, dám věděti, ale zatím z fotek a z těch nových systémů a barevných provedení jsem nějáký rozpačitý"  Každopádně to ale není s toho důvodu, že mám starší model :D  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Carollinu reagovali na dotaz o dostupnosti nové kolekce rychle, ale nevím, jestli je to zrovna potěšující zpráva...: 

 

Dle informací od firmy IWC bychom měli nové modely obdržet během léta ( červen - červenec ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...