Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

 

10% zlava je tam predsa v podstate stale. Tebe neposlali s nakupom kod na 10% off z dalsich nakupov ?

Do e-mailu jsem slevu na další nákup nedostal, nicméně na mě na stránkách vyskočila, možná že to bylo jen pro mě, nevím, jsme tam přihlášený.

post-23865-0-58384900-1519471637_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daj fotku stitku/visacky s kodom modelu

 

Moco: mne po druhom alebo tretom nakupe pribalili papierovu karticku s kodom. Ten kod mi funguje na 10%off stale, davam ho pri kazdom nakupe.

 

Tu akciu co si dal screen vidim aj ja. Kod FRESH10

Upraveno uživatelem ivan_989
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daj fotku stitku/visacky s kodom modelu

Moco: mne po druhom alebo tretom nakupe pribalili papierovu karticku s kodom. Ten kod mi funguje na 10%off stale, davam ho pri kazdom nakupe.

Tu akciu co si dal screen vidim aj ja. Kod FRESH10

Tak to je pak pro všechny, na poprvé mi papírová sleva nedošla, tak asi až teď při druhém nákupu:)) Jinak dnes v Ostravě jsem zkoušel asi 4 druhy bund (delší) různého střihu a všechny XXL (normálně nosím vse XL), rukávy akorát, přes bachor pytlovitější, slim verze tam neměli. Pro me ideál slim a XXL, při XL mám rukávy na hraně, spíše kratší.

Jinak jsem zvědavý na tu zimní verzi s ovcí na ramenou jak bude komfortní

post-23865-0-87421400-1519485215_thumb.jpeg

post-23865-0-81376400-1519485222_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste ji nemam,jen s tou myslenkou koketuji

Vyber si raději nějakou podobnou na countryattire, je to ověřený shop, bundu budeš mít za 3-4dny doma a ušetříš ranec, neživ české prostředníky.

Mrkni na DUKE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Freelander asi to je z nejakej postarsej kolekcie. Ale to ti nemoze vadit predsa :)

Moco: este aj tailored fit by ti mohol sadnut, ale XL. Tailored je menej slím ako slim :)

Ani se na ní nebudu dívat, jako dvě bundy v rozmezí 7 dní jsem nikdy nekupoval a třetí by už byla na Chocholouška, ta zimní byla náhoda, za ty prachy jsem ji tam nemohl nechat viset :-)) Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...