Přejít na obsah

Bundy Barbour


Doporučené příspěvky

Má tady někdo podobný styl bundy? Prej by měla být na zimu, mate někdo zkušenosti nebo jestli se to takhle na dálku dá zjistit podle druhu podšivky. Když jsem po tom pátral, tak jen na jednom webu psali něco o winter:-)

Je to Barbour heritage Durham Tweed.

Jaký mají střih heritage bundy?

post-23865-0-53155100-1519230821_thumb.jpeg

post-23865-0-97274400-1519230827_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký mají střih heritage bundy?

Selijaky. Ako ktora. Pytlovy aj slim :)

 

Heritage

The Heritage Collection is Barbour?s most fashion forward collection featuring on-trend designs with contemporary tailoring. This means you will find both over-sized, relaxed fits alongside slim fits that sit flush to the skin and create a slender silhouette. On each individual product page you will find details of that garment?s specific fit, therefore we recommend considering these fits when making a purchase.

 

Dlubix: neriesim, jak sa to nalepi, tak to aj opada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masňák je doma a sedííí! Velký kamen ze srdce mi spadl. Musím opravit, ze hrudník jsem špatně změřil, poté jsem ho dvakrát přeměřil a mám 113cm. Nicméně při výšce 190cm a 95kg jsem bral Bedale SL XXL. Až bude čas tak se odfotim. Děkuji všem za rady.

Teď už mě, chnomagora, každý pozná na dálku...Barbour,RW,hodinky a nůž a také prázdná peněženka:-), jasné znaky člena fóra

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masňák je doma a sedííí! Velký kamen ze srdce mi spadl. Musím opravit, ze hrudník jsem špatně změřil, poté jsem ho dvakrát přeměřil a mám 113cm. Nicméně při výšce 190cm a 95kg jsem bral Bedale SL XXL. Až bude čas tak se odfotim. Děkuji všem za rady.

Teď už mě, chnomagora, každý pozná na dálku...Barbour,RW,hodinky a nůž a také prázdná peněženka:-), jasné znaky člena fóra

Tak hurá. Hod foto, jak vypada ta slim na takovym velkym chlapovi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ta klasická by byla moc. Uz je v Ostravě :-)

Taky to byla alchymie a trochu prognostika s tím výběrem, ale kamenný krám rozhodl. Jinak přestávám mít problém se suchýma dlaněma :-))

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco rukavy mas zakoncene vnutornym upletom, ze ? Si s tym ok ?

Přesně jak říkáš, jinak měl jsem ji dnes chvilku, takze jeste nemohu posuzovat, ale je to zatím v pohodě, ani o tom upletu nevím, je hodně pohodlný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupte v tom obchodě v Ostravě někdo aspoň čepici. Furt to tam chodíme jenom zkoušet.

Myslím,že tam začnou vybírat vstupné u vchodu a vydělají více :-))

Jinak by jim možná pomohla obsluha,co tomu rozumí a dokáže doporučit tip/model bundy na postavu zakaníka, když má každá jinej střih. Paní jsem tam musel poučovat o modelech a číslování, a to jsem si tady pročetl jen pár stránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...