Přejít na obsah

Poraďte jakou trekovou obuv ?


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Před 20ti dny jsem objednal Icebugy v outletu, že to zkusím, a od 5.12. čeká dopravce na dodání obchodem 😁 Výsledek: stejně zase letím pro Hoky za plnou 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Super. U me ted koncej jak ultra raptory tak tx5 a objednam znova to same. 4 sezony a jeste zastanou praci kolem baraku. 2x denne v akci za kazdeho pocasi se psem + vejlety. Skvele boty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám velkou chválu na LS TX5 - ten grip je opravdu skvělý. Bota není ani příliš tvrdá ani měkká - mám je v práci (řízení, chůze, údržba) a fakt dobrý. A šněrování taky fajnově vymáknuté. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, bohus76 napsal:

Moje trekofky opraveny přímo u výrobce,teda Prabos Slavičín, a to cca do týdne, čuměl jsem,byl to fofr. Cena 1,5 k . Foto před a po.

 

Slusna prace 👍. Ja Scarpy, i kdyz to nejsou uplne mestsky boty, tak jsem si je naramne oblibil a v tomhle pocasi - pokud nemam jednani- je nosim i do prace 

IMG_9603.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí jsem tu degradaci polyuretanové pěny " stihnul" doma, takže pohoda . Nedovedu si představit to řešit někde v terénu. Už jsem viděl podrážky přivázané tkaničkami či zalepené lepící páskou 🤪😋

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to stalo s 3x nošenými Hanwag Banks GTX (asi 4 roky jsem je sušil v krabici a nosil starší Meindly). Ve vlaku k nástupu na túru se mi nezdály, po 1,5 km zůstala podrážka na zemi. V řídce osídleném okraji městečka jsem sháněl provázek a pak se stejně vracel do centra městečka, kde u Vietnamce (jediný otevřený obchod - byl státní svátek 28.10.) jsem koupil asi za 450,- jediné křusky ve vel. 46 co měl (bílé tenisky z koženky s tvrdou, klouzající podrážkou), a v nich si pak máčel (pršelo) a ničil nohy asi 12km (naštěstí krátká vycházka se ženou a dětmi). Hanwagy jsem nasraně vyhodil do popelnice (i když svršek včetně membrány i švů byl skoro nový). Byla to paráda 😉.

Upraveno uživatelem Kamil.K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bohus76 napsal:

Naštěstí jsem tu degradaci polyuretanové pěny " stihnul" doma, takže pohoda . Nedovedu si představit to řešit někde v terénu. Už jsem viděl podrážky přivázané tkaničkami či zalepené lepící páskou 🤪😋

Uz jsem to sem kdysi daval. Ja predloni na ture, s timhle zaver, uz nevim presne cca 6km. 

IMG_3716.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Kamil.K napsal:

Mně se to stalo s 3x nošenými Hanwag Banks GTX (asi 4 roky jsem je sušil v krabici a nosil starší Meindly). Ve vlaku k nástupu na túru se mi nezdály, po 1,5 km zůstala podrážka na zemi. V řídce osídleném okraji městečka jsem sháněl provázek a pak se stejně vracel do centra městečka, kde u Vietnamce (jediný otevřený obchod - byl státní svátek 28.10.) jsem koupil asi za 450,- jediné křusky ve vel. 46 co měl (bílé tenisky z koženky s tvrdou, klouzající podrážkou), a v nich si pak máčel (pršelo) a ničil nohy asi 12km (naštěstí krátká vycházka se ženou a dětmi). Hanwagy jsem nasraně vyhodil do popelnice (i když svršek včetně membrány i švů byl skoro nový). Byla to paráda 😉.

Je fajn mít měkký došlap díky polyuretanu ( pěně), ale je potřeba počítat, že se boty můžou rozpadnout skoro kdykoliv, hlavně v ten nejnevhodnější čas. Takže bez pořádné izolačky ani krok😋😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nějak se mi zalíbily nějaké takové kanady, podrážka surová guma. Zkrátka potřebuju úzkou botu a nižší nárt. Nějaké tipy, triky, doporučení proč do nich nejít!? 

combat-bojove-kanady-z-usne-s-kozenou-podsivkou-cierne-1273.thumb_400x400.jpg.webp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, po 6 letech mě zřejmě definitivně opouští moje nízké trekovky Salomon X Alp LTR GTX. Byly to takové boty na všechno, kam se mi nechtělo úplně tahat vysoké Garmonty (výlety, stavba, požářiště, atd atd). Nešetřil jsem je a obstojně držely za každého počasí, terénu.
Teď se rozkoukávám po nástupci a kromě výše zmíněných LS TX5 mám v hledáčku i Salewy ALP Trainer GTX 2.

Nemáte někdo osobní zkušenost, či třeba porovnání LS vs Salewa? Nebo dokonce jiný tip?
 

salewa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...