Přejít na obsah

Ze Siwiho hodinkovnice


siwi

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Jak jim chutnal Siwi? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes jsem zase o jednu praktickou chronozušenost bohatší, neboť jsem poprvé v životě vyzkoušel NATO strap. V kombinaci se z dnešního pohledu malými a lehkými Primkami je to asi nejpohodlnější způsob nošení hodinek, jaký jsem dosud poznal. Mé díky patří StrapShopu a také České poště (ano, čtete správně) :D Ve čtvrtek ráno objednáno, v pátek doručeno.

 

post-437-0-07396200-1485090804_thumb.jpg

post-437-0-16934800-1485090813_thumb.jpg

post-437-0-67966200-1485090819_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

siwi: i Ty Brute? :)

Sedi Ti dobre Vojto a uz mas objednany dalsi? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zatím ne, ale dalo by se tam vybrat :D Třeba kombinace černo červeno žlutá (german) by byla, myslím, taky slušivá.

Jojo, tato kombi by byla zajiva. Ja to myslel ale jinak tu objednavku, ze ho brzy propotis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasne fotky jako vzdy:)

 

Díky. Jsou to jen takové fotky ze dvorku :D

 

Jojo, tato kombi by byla zajiva. Ja to myslel ale jinak tu objednavku, ze ho brzy propotis :)

 

To nehrozí. A když, tak ho vyperu v Perwolu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, u Damaska si už mých fotek všimli :D

 

Ahoj Vojto, tak Ti přeji aby si jich všimli pořádně :-) Na Tvém místě bych vždy nějaký model, co se Ti líbí, nafotil a poslal na výrobce.

To by v tom byl čert, abys aspoň u jedněch nedohodnul, že Ti za ty fotky pošlou ty hodinky. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ahoj Vojto, tak Ti přeji aby si jich všimli pořádně :-) Na Tvém místě bych vždy nějaký model, co se Ti líbí, nafotil a poslal na výrobce.

To by v tom byl čert, abys aspoň u jedněch nedohodnul, že Ti za ty fotky pošlou ty hodinky. ;-)

 

Díky, ale něco takového vážně nečekám. Jsou tu mnohem lepší fotografové a nevím ani o jednom z nich, že by jim jejich umění nějaké hodinky vyneslo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Siwi už prosím tě nefoť !!!!

Nebo mi budeš muset poskytnout bezúročnou půjčku na dobu neurčitou na částku 45 900 Kč/ 37 932 bez DPH. :D

Fakt nádherný fotky.

Mohl by jsi udělat vlastní D kalendář.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...