Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Zajímavý téma :) .

 

1. klasika futra ...

2. d*menti v metru(baťůžkáři a baby, které si nehlídají kabelky), kteří se tlačí nejen na přestupu co nejrychleji k eskalátorům. Jednou jsem dostal zásek od takového idiota s krosnou na zádech na AR a byl jsem vzteky bez sebe. Od tý doby jsem na to hodně opatrnej. 

3. lezení do buzer-tašky kolem zipu :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. futra, zejména v kombinaci s chlastem :lol2

2. pračka (nerezový buben je super)

3. při sundávání kabátu mi jednou povolila překlápěčka, oblekovky xichtem na štěrk, antishock i safír zabraly, jenomže ty ťukance...

4. okénko u auta při klepání popela (nic se nestane, ale ten zvuk.. :D )

5. krádež :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavý téma :) .

 

....

3. lezení do buzer-tašky kolem zipu :D .

 

jo, jo - kdysi podobná zkušenost - proto už nějaký čas vybírám (jakoukoli) osobní tašku či aktovku pokud možno bez kovového zipu, na magnety, překloy, v nejhiorším sucháče... ne vždy se ale podaří takovou sehnat   ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady víceméně zaznělo, nejhorší jsou asi futra a cokoliv ocelového na kabelce/oblečení mé milé... Vlastní zkušenosti mám jen dvě, jednu, když jsem v náctiletém věku podlehl vášni na podlaze a kromě kolen to odneslo i vypouklý minerální sklíčko mých hodinek a tak rok zpátky jsem při spěchu z toalety v práci napálil Heuerkama do takové té kermaické zástěny, co jsou mezi pisoárama :lol2:  Naštěstí TH vs Keramika 1:0 :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsem lezl ferátu v Rakousku, v originále klettersteig :), tak jsem si Seiko pětky odřel o skálu. Jak sklíčko, tak dýnko, blbec. Teda hlavně na hraně, ale lepší sundat !

 

Cece,ty si eskamoter,muzes mi,prosim,vysvetlit,jak si pri lezeni na skalu odrel dynko?To si ty hodinky mel v zubech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě ty futra jako všichni tady a taky jedna aktvita, která tady zatím ještě nepadla, a to když si v autě šteluju sedadlo takovým tím kolečkem vlevo dole u sedáku. Bohužel to nemám v elektrice a bohužel si teď nějak hodně lidí zvyklo řídit moje auto, takže to sezení po nich přestělovávám celkem často, a vždy když kroutím tím kolečkem abych si narovnal opěradlo, drhne mi ruka o ten středový panel nebo jak se tomu říká (tam kde se přední dveře stýkají se zadními). Né že bych je ještě poškrábal ale vždycky je hned nervózně překontroluju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od té doby, co nosím hodinky s 18mm pouzdrem, naučil jsem se chodit kolem zdí a futrama s levou rukou za zády a pro jistotu doma hodinky po příchodu hned ukládám. Futra a zdi byly nepřítel č.1. Jinak momentálně je nepřítelem brašna s kováním, v které když šmátrám, tak se občas přehyb s kováním vrátí a plesk - zatím to ale neudělalo žádný rýpanec a tak si dávám bacha...

Na údržbu auta, domu a zahrady už nepřichází v úvahu, že bych si je nesundal...

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Zdi (pohledovy beton, omitka ... u meho povolani na KDcku jsem k nim obcas bliz, nez by bylo zdrave :))

2. Futra (kovove), ale s moonama uz davam pozor

3. Kovove konstrukce (zabradli, ocelovky ...)

4. Bezpecnostni pasy, jen jednou a bez nasledku

5. ... a ty jsou nejhorsi, tzv. Kde-se-vzal-tu-se-vzal, a najednou sram na lunete nebo hesalitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak futra sú klasika. Alkohol: ja mám jediný reálny zásek na Tagoch, keď som nutne potreboval kŕmiť rybičky, čo sú pod ním a nejak som nevedel, kde mám ruky :D No a raz sa mi podarilo cediť cestoviny s Bčkami na ruke a vodotesnosť nevodotesnosť, zavlhli tak, že som ani poriadne nevidel na ciferník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé.

Já resp. mé hodinky futrama netrpí, pamatuju si snad jen na jeden případ a to taky vlastně nebylo futro, páč tam ještě byl pouze stavební otvor a vzal jsem hodinky o cihlové zdivo. Od dob obložkové zárubně už jsem v těch místech s nimi nikdy neťukl. Zákon schválnosti no.

Ale trpí na zeď. Doma, když lovím dětem zapadané hračky (to je klasika), v práci v terénu, když měříme barák a opírám odrazný hranol o rohy a pak taky při kontaktu se zarostlým rezavým plotem.

Nejošklivější ťukanec: Jednou jsem za hodinky zachytil neopatrně zabuchovaným víkem od kufru auta - měl jsem plné ruce a mermomocí jsem chtěl kufr zavřít, což skončilo ťukancem na pouzdru hodinek, které mám dodnes a nesou si ten nejošklivější ťukanec, jaký jsem kdy na hodinkách měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě..

1. Nešikovností způsobené pády

2. Futra a všechno co se dveří týká

3. Šutry v moři a u něj

 

..zatím se "naštěstí" projevili jen výše zmínění nepřátelé, ale další nebezpečí, které vnímám až nepříjemně často:

 

4. bezpečností pás a všechno co se týká údržby/opravy auta

5. kamna (nakládat kamna s hodinkami na ruce, to si prostě o úraz říká)

6. mytí nádobí a vaření (ještě nemám potlačené reflexy a pud sebezáchovy, abych kluzké a horké věci nechal padat s rukama v klidu)

7. gril, nebo ohníček (nevím jestli je reálné aby se teplem hodinky poškodily rychleji, než ruka samotná, ale občas nutné sahání do ohně si taky koleduje o hodinkové mrzení)

 

...a případy kdy poctivě sundavám:

 

8. sekání dříví, stavební práce (prostě kladiva, zbiječky, sekery, palice a podobné nářadí a náčiní)

9. bowling

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mne pes. Při vyvenčení ho musím mít (než dojdeme do nějaké vzdálenější zóny za město, kde ho pustím na volno) na takovém tom vlečném lanu. Nejhorší je, když udělá hromádku, já přehazuji lano do druhé ruky, protože hledám sáček, abych to sebral, a v okolí se objeví nějakej jedlej pejsek?. Lano pak začne mlátit jako divý. Od té doby co jsem takhle přišel na hodinkách o sklo, se snažím brát na vycházky s ním jen dobité mr..ky.

post-23487-0-32934400-1404359573_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...