Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

1. Oprava auta ( vždy, když mám na ruce hodinky, tak o ně zavadím, i když je tam místa na ruce i hlavu zároveň )

2. Jeden ze psů ( když si hrajou- jedno kterej, žužlaj mě ruce až kosti praskaj a občas se tam připletou i hodinky )

3. Různé domácí práce ( doplňte dle libosti, vždy o něco zavadím ).

 

Futra se mě vyhejbaj ( zatím ) a napž ve vodě si dávám bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to celkem často manželka, furt mě ohmatává a má několik prstýnků...vždy mě polije horkost, když slyším to ťuknutí bílého zlata o pouzdro, popř. o sklo. Posledně jsem se tak lekl, úplně jsem ucukl, a ona, že snad mám radši hodinky než ji. To ale není pravda :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to celkem často manželka, furt mě ohmatává a má několik prstýnků...vždy mě polije horkost, když slyším to ťuknutí bílého zlata o pouzdro, popř. o sklo. Posledně jsem se tak lekl, úplně jsem ucukl, a ona, že snad mám radši hodinky než ji. To ale není pravda :).

 

To jim říkáme všichni, ale jaká je pravda? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od té doby, co nosím hodinky s 18mm pouzdrem, naučil jsem se chodit kolem zdí a futrama s levou rukou za zády.....

:) Mám to úplně stejně, navíc nějak podvědomě chodím futrama víc napravo, takže hodinky už víc jak dva roky bez incidentu, na pravé noze jednou zlomený malíček a jednou prostředníček... :mummy: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak čtu, tak ideální profil chronomagora co by chtěl hodinkám dopřát pohodlí by měl být "Člověk bydlící a pracující v zařízení, kde jsou futra potažené 2cm silnou vrstvou gumy, jeho pracovní stůl by měl být potažen saténem a zespodu gumou opět silnější vrstva pro případné drbání, nejlépe abstinent nebo neholdovat větší konzumaci alkoholu, nevlastnit psa, děti a už vůbec nevykonávat nějaké domácí práce, popř. pracovat v stíněných prostorech a nedejbože opravovat motor od auta. Všechny jeho pomůcky by měly být vždy(!) potažené minimálně 0,2cm tenkou vrstvou gumy a to také zip u kalhot!".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě je to celkem často manželka, furt mě ohmatává a má několik prstýnků...vždy mě polije horkost, když slyším to ťuknutí bílého zlata o pouzdro, popř. o sklo. Posledně jsem se tak lekl, úplně jsem ucukl, a ona, že snad mám radši hodinky než ji. To ale není pravda :).

ty seš w.l :lol2: . Přiléhavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak čtu, tak ideální profil chronomagora co by chtěl hodinkám dopřát pohodlí by měl být "Člověk bydlící a pracující v zařízení, kde jsou futra potažené 2cm silnou vrstvou gumy, jeho pracovní stůl by měl být potažen saténem a zespodu gumou opět silnější vrstva pro případné drbání, nejlépe abstinent nebo neholdovat větší konzumaci alkoholu, nevlastnit psa, děti a už vůbec nevykonávat nějaké domácí práce, popř. pracovat v stíněných prostorech a nedejbože opravovat motor od auta. Všechny jeho pomůcky by měly být vždy(!) potažené minimálně 0,2cm tenkou vrstvou gumy a to také zip u kalhot!".

 

Myslím, že skoro vše by vlastně vyřešila Zorbingová koule :lol2:

 

post-25778-0-29641700-1404380356_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Zohýbané ručky při prvotním skládání Igenů před dvěma a půl roky

2. Pražské chronomag srazy (ťuklá luneta, poškrábané sklíčko a domršené chrono)

3. Chlast (vytrhlá korunka, ťukance na pouzdru a podřené sklíčko)

4. Futra (zatím dvakrát a jen jednou to bylo znát, cca 5 let nazpět)

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3. Chlast (vytrhlá korunka, ťukance na pouzdru a podřené sklíčko)

 

:eek:  Jak se tohle proboha stane? :D

 

Za mne kromě již zmiňovaných futer:

1) štelování bederní opěrky v autě, které narozdíl od sedadel není el.

2) Pravidelně před jízdou na moto při oblékání moto-bundy zapomínám sundat hodinky, tzn. pak je vytahuju zpod lemu, kde je epesní zip, aby rukáv těsně doléhal, vždy velmi opatrně...

 

Btw. ostatní motorkáři, a že tu jistě budou, jak řešíte hodinky s bundou? Vždy do pouzdra, nebo se najde někdo kdo je nesundavá?

Nenašel jsem žádné, které by pod rukávem nevadily, nemluvě o možném poškárábání...

Upraveno uživatelem Olaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:eek:  Jak se tohle proboha stane? :D

 

Za mne kromě již zmiňovaných futer:

1) štelování bederní opěrky v autě, které narozdíl od sedadel není el.

2) Pravidelně před jízdou na moto při oblékání moto-bundy zapomínám sundat hodinky, tzn. pak je vytahuju zpod lemu, kde je epesní zip, aby rukáv těsně doléhal, vždy velmi opatrně...

 

Btw. ostatní motorkáři, a že tu jistě budou, jak řešíte hodinky s bundou? Vždy do pouzdra, nebo se najde někdo kdo je nesundavá?

Nenašel jsem žádné, které by pod rukávem nevadily, nemluvě o možném poškárábání...

Jó, to kdybych si pamatoval...

Byly to hodinky "na lítačku" a jednou takhle na akci jsem o něco naje*aný zavadil a škubl.

Nějak jsem to neřešil a hodinky jsem potom ráno vyhodil do popelnice. Oprava by totiž byla dražší, jak ty hodinky.

 

EDIT: Je to tak 6 let nazpět...

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...