Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jubilejní příspěvek nelze podcenit:-) Trvalo mi skoro 4 roky, než jsem se téměř z odpůrce značky Rolex stal někým kdo ji má rád čím dál víc. Proto jsem na začátku loňského roku pořídil první Suby s tím, že je schovám pro syna a až nastane čas, tak je ode mne dostane. Nicméně pak jsem si říkal, nebude lepší je pěkně ponosit/onosit, ať pro něj mají ten správný příběh a historii? Ano, bude to lepší...i pro mně:-). Takže až bude čas, dojdu si pro ně a dám jim pěkně zabrat. No a teď ještě aby přišly GMT pro druhého syna.

IMG_0735.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se*te na děti, nic jim nedávat, akorát budou rozmazlený. A pokud tady vydražím do důchodu, tak pak i něco zdědí, ale už jim bude ke 40, tak snad nebudou jantaři a poradí si s tím. A protože jim nic nebudu dávat, tak je šance, že jantaři nebudou. Tak takhle to alespoň mám já 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 1. 2021 v 10:41, tikzot napsal:

Se s těmi levnými BLRO roztrhl pytel;-) jedny 2021 z ledna, českej AD, hmm, zavřený butiky, pepsiny a hned do zastavárny na Vinohrady za krásných 470... pozor...! Bez plastics... 

8C0E51E9-C8EB-4CE9-B8B6-82F67E84C1C7.jpeg

Slusny...

To je asi nejakej lepsi smelinar, kdyz dostane pepsi pri lockdownu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slusny...
To je asi nejakej lepsi smelinar, kdyz dostane pepsi pri lockdownu.

Proč by nedostal? Při lockdownu se hodinky neprodávají? Kolega z práce dostal Batmany. Výroba jede, logistika taky a v režimu výdejní okénko taky není problém..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...