Přejít na obsah

FOTBAL


Doporučené příspěvky

Odesláno
před 2 minutami, liskus napsal:

No my v Plzni neslavime:(


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nojo, po posvícení přichází sračka.

  • po 2 týdnech...
Odesláno

@kuncák7

jsem jsem.....woe pravděpodobnost, že Zlín aktuálně porazí ve fotbale je stejně velká, jako že se naučíš fotit. 😘

Ale ne, gratuluju zasloužené 3b ale ten ojeb s tím covidem když se ten zápas měl hrát originál Vám stejně neodpustím. 👍

Odesláno
před 32 minutami, Murphy97 napsal:

Taky na vas donde, davam vam dva tri roky

No jo, ale teď si to parádně užíváme :-). Tu bezmoc.

Co Bohemka, ale Necid parádní. 

Odesláno

Prohra Sparty bohužel v poslední době vůbec neznamená, že soupeř hrál “parádně”.

Jak citují trenéra na idnesu, v kabině je vše OK, žádný problém není, tak jsou asi na Letný s tímhle projevem spokojený.

Odesláno

Fotbal je dneska dobrej uz tak akorat na kurzovy sazeni. Ale vyhra Bohemky vzdycky potesi, to zas jo !

No a kdyz to odnese Sparta, tak tim lip, ze jo 😀

 

Odesláno
před 14 hodinami, Murphy97 napsal:

Taky na vas donde, davam vam dva tri roky

Tak na každého jednou dojde 🙂 Ale my nemame problém pak zase spoustu let vydržet. To uz je úděl sesivanejch 🙂 

Návštěvník eloga
Odesláno

vata 12 bodů na jabka,  dost dobrý, co víc chtít... :)

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...