liskus Odesláno 17. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2021 No my v Plzni neslavime:(Sent from my iPhone using Tapatalk
Geodet Odesláno 17. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 17. ledna 2021 před 2 minutami, liskus napsal: No my v Plzni neslavime:( Sent from my iPhone using Tapatalk Nojo, po posvícení přichází sračka.
kuncák7 Odesláno 27. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 27. ledna 2021 Guzmic, Jses tu, nebo tě už trefil slak :-)))? 0-5 za poločas.
guzmic Odesláno 27. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 27. ledna 2021 @kuncák7 jsem jsem.....woe pravděpodobnost, že Zlín aktuálně porazí ve fotbale je stejně velká, jako že se naučíš fotit. Ale ne, gratuluju zasloužené 3b ale ten ojeb s tím covidem když se ten zápas měl hrát originál Vám stejně neodpustím.
guzmic Odesláno 30. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 30. ledna 2021 ku...va seru aj celou Spartu, jsou to fakt žebráci...
Murphy97 Odesláno 30. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 30. ledna 2021 před 10 minutami, Frantik napsal: Bohemka paradne Taky na vas donde, davam vam dva tri roky
kuncák7 Odesláno 30. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 30. ledna 2021 před 32 minutami, Murphy97 napsal: Taky na vas donde, davam vam dva tri roky No jo, ale teď si to parádně užíváme :-). Tu bezmoc. Co Bohemka, ale Necid parádní.
bandicoot Odesláno 30. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 30. ledna 2021 Prohra Sparty bohužel v poslední době vůbec neznamená, že soupeř hrál “parádně”. Jak citují trenéra na idnesu, v kabině je vše OK, žádný problém není, tak jsou asi na Letný s tímhle projevem spokojený.
honza71 Odesláno 31. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 31. ledna 2021 Fotbal je dneska dobrej uz tak akorat na kurzovy sazeni. Ale vyhra Bohemky vzdycky potesi, to zas jo ! No a kdyz to odnese Sparta, tak tim lip, ze jo
Frantik Odesláno 31. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 31. ledna 2021 před 14 hodinami, Murphy97 napsal: Taky na vas donde, davam vam dva tri roky Tak na každého jednou dojde Ale my nemame problém pak zase spoustu let vydržet. To uz je úděl sesivanejch
kuncák7 Odesláno 31. ledna 2021 Nahlásit Odesláno 31. ledna 2021 My snad i ty Spartě pomůžeme k posunu na druhé místo :-)).
Návštěvník eloga Odesláno 1. února 2021 Nahlásit Odesláno 1. února 2021 vata 12 bodů na jabka, dost dobrý, co víc chtít...
marosh Odesláno 3. února 2021 Nahlásit Odesláno 3. února 2021 Tvl, Vrba na Letný...Pořádně se v tom hrabem.
guzmic Odesláno 3. února 2021 Nahlásit Odesláno 3. února 2021 Tvl. Krkovička ve Spartě.... mě jebne. Chudák Kotal.
kuncák7 Odesláno 3. února 2021 Nahlásit Odesláno 3. února 2021 Fakt dokážete pobavit celej národ. Bohužel ne vykonama.
Geodet Odesláno 3. února 2021 Nahlásit Odesláno 3. února 2021 Tohle jsem si myslel, že se nemůže stát a vono jo. To je jak Straka ve Slavii.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se