Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, bohus76 napsal:

Jen jsem chtěl trošku prudit, víc to přeju Španělům, ale provokativně jsem si dal to England triko, když už ho mám 😋

Vpoho :thumbsup_anim:

Za celej turnaj zaslouženě. Příště bych uvítal rozšíření počtu mužstev, teď se mi zdálo, že jich je málo a je to jen pro elitu kontinentu- na 32 nebo rovnou na 48 😒 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, guzmic napsal:

Tak, Slavie a Zlín hodně zkušeně, pěkně na jistou za 1b.

Ani nepripominej- kadr na tři mancafty, reprezentantů jak máku a výkon v prvním kole spatnej. Naštěstí je to jen začátek, ale asi to budou nervy ( jako kazdej rok ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, kuncák7 napsal:

Ani nepripominej- kadr na tři mancafty, reprezentantů jak máku a výkon v prvním kole spatnej. Naštěstí je to jen začátek, ale asi to budou nervy ( jako kazdej rok ).

Já mám takového tucha, že na konci sezóny JT na lavičce nebude, bez prdele, nákupy za 300 míčů a moc to teda zatím vidět není.

A buď v klidu, kádr co nechá sedět Schranze, je ku..va silný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me ta naše liga stejne bavi- dávno uz ne pro výkony hráčů, ale pro "koncepcni" praci okolo- Straka v Budejkach, bude sranda. Snad nebude Rada na zapas Dukla- Budějovice v trestu 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Plíseň super, ta to proste uhraje zkusenostma. Bolka, to je tragedie dozadu, nastesti zatim nic moc soupeři, takže útok to srovna. Banik? Ted se zase budou soustředit na 4-5 flek v lize, at můžou nabírat příští rok zkušenosti v predkolech ( takhle podelat penalty jsem dlouho nevidel). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 4 minutami, kuncák7 napsal:

Jak koukám, tak se nám zacal Krmencik zase vyplácet 🤣🤣🤣

😁 no vy na LM muzete zapomenout, tak asi nasadite do ligy to nejlepsi. Sparta se setrila na utery a podle toho to dopadlo. Me mrzi Bohemka doma :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...