Přejít na obsah

FOTBAL


Doporučené příspěvky

Odesláno
před 11 minutami, Gustaf napsal:

Tyvle, Škoda že nám nedali druhej gól a neukončili trápení 

 

před 11 minutami, Murphy97 napsal:

twl, ja sem se na konci pristihl, ze jsem JAR v tom poslednim zavaru pral dat gol. Ona by tim alespon ta skupina byla zajimava pro 3 mancafty.

ja to mel to samy,dat jeste jeden a bylo by to hned zajimavejsi 😀 pro ostatni

no Mexico jim to spocita doufam poradne a ukaze jim zrcadlo

  • Dát hlas 1
Odesláno

Ale má pravdu- porazit Mexiko na jejich domácí půdě a jdeme dál. 

Jinak, tohle byl přesně zápas, kterej úrovni na MS nemá co dělat, nikomu by nechyběl, ani jeden tým tam nepatri.

  • Dát hlas 1
Odesláno
před 2 minutami, kuncák7 napsal:

Ale má pravdu- porazit Mexiko na jejich domácí půdě a jdeme dál. 

Jinak, tohle byl přesně zápas, kterej úrovni na MS nemá co dělat, nikomu by nechyběl, ani jeden tým tam nepatri.

Tak to přesně jedna z věcí, která se určitě nestane....

Odesláno
před 1 minutou, kuncák7 napsal:

Ale má pravdu- porazit Mexiko na jejich domácí půdě a jdeme dál. 

Jinak, tohle byl přesně zápas, kterej úrovni na MS nemá co dělat, nikomu by nechyběl, ani jeden tým tam nepatri.

Pěšáci, žádný pohyb, nezájem o hru. Zatím to vypadá jako výlet do Ameriky.

Odesláno
před 9 minutami, kuncák7 napsal:

Ale má pravdu- porazit Mexiko na jejich domácí půdě a jdeme dál. 

Jinak, tohle byl přesně zápas, kterej úrovni na MS nemá co dělat, nikomu by nechyběl, ani jeden tým tam nepatri.

ja bych spise nez zapas napsal tym ktery na urovni MS co delat😀

 

Odesláno
před 17 minutami, vraby napsal:

Trenér i Krejčí říkali “žijem” velký optimisti co předvedli . 🤪

 

před 17 minutami, Gustaf napsal:

Dědek měl při rozhovoru asi halucinace 

tak jestli oni nemeli neco z toho kolumbijskyho balicku se suplementama mistnima 😉😆

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • Haha 1
Odesláno (upraveno)

Hrajeme na co máme, obraz naší ligy- k nekoukani. Ne náhodou jsou naše hvězdy tam kde jsou - kapitán v týmu, co byl na jasnej sestup od prvního kola, bejvalej kapitán v týmu, co sestoupil taky, hvězda z Francie, co neví co hrát, hvězda z Německa co je na tom stejně a střelec talent, co mu nikdo pořádně nenahraje. Pak tu máme důchodce, co se vrátil a zjišťuje, že co mu bohatě stačí v HK, na repre už zdaleka nestačí a partu od nás z S, která zjistuje, že nestačí běhat, ale že se po nich chce přesná sehrávka, zpracování balónu v rychlosti a když je soupeř stejně výškově vybavenej, že existuje i sehrávka po zemi ( to platí i o partě z druhého S či P, ale tam chybí i ten pohyb bez balónu ). Na Koubka nic házet nebudu, už to, že nás vytáhl na MS byl majstrstyk, za kterej by měl mít sochu na Strahově. I když jsem cekal- optimista, o 3 až 5 bodu víc.

Upraveno uživatelem kuncák7
  • Dát hlas 1
Odesláno

Tvl, oni dají gól a přestanou hrát, to je k posrání. Žádná snaha dát druhej, třetí... jen připosraně žádnej nedostat. Pohyb po gólu velká bída... Včera Anglie s Chorvatskem, jinej sport. 

  • Dát hlas 1
Odesláno
před 8 hodinami, redd napsal:

Tvl, oni dají gól a přestanou hrát, to je k posrání. Žádná snaha dát druhej, třetí... jen připosraně žádnej nedostat. Pohyb po gólu velká bída... Včera Anglie s Chorvatskem, jinej sport. 

A to Zelenka komentoval také tak,že vedeme tak kam se hnát? To když jsem slyšel ,tak bych ho tak nákop 🙈 Žádný eso nebyl tak aspoň jako komentátor perlí 🤣

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...