kuncák7 Odesláno čtvrtek v 18:12 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:12 Znovu se budu opakovat, hrajeme kopanou ne fotbal. Druhej poločas byl ukázka zmaru a neštěstí.
spineshank Odesláno čtvrtek v 18:16 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:16 před 11 minutami, Gustaf napsal: Tyvle, Škoda že nám nedali druhej gól a neukončili trápení před 11 minutami, Murphy97 napsal: twl, ja sem se na konci pristihl, ze jsem JAR v tom poslednim zavaru pral dat gol. Ona by tim alespon ta skupina byla zajimava pro 3 mancafty. ja to mel to samy,dat jeste jeden a bylo by to hned zajimavejsi pro ostatni no Mexico jim to spocita doufam poradne a ukaze jim zrcadlo 1
vraby Odesláno čtvrtek v 18:17 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:17 Trenér i Krejčí říkali “žijem” velký optimisti co předvedli .
Gustaf Odesláno čtvrtek v 18:18 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:18 Dědek měl při rozhovoru asi halucinace
honza71 Odesláno čtvrtek v 18:19 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:19 Jestli má z výkonu našeho týmu někdo radost, tak určitě vedeni OL
kuncák7 Odesláno čtvrtek v 18:22 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:22 Ale má pravdu- porazit Mexiko na jejich domácí půdě a jdeme dál. Jinak, tohle byl přesně zápas, kterej úrovni na MS nemá co dělat, nikomu by nechyběl, ani jeden tým tam nepatri. 1
Gustaf Odesláno čtvrtek v 18:25 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:25 před 2 minutami, kuncák7 napsal: Ale má pravdu- porazit Mexiko na jejich domácí půdě a jdeme dál. Jinak, tohle byl přesně zápas, kterej úrovni na MS nemá co dělat, nikomu by nechyběl, ani jeden tým tam nepatri. Tak to přesně jedna z věcí, která se určitě nestane....
SUZUKIGSXR Odesláno čtvrtek v 18:26 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:26 před 1 minutou, kuncák7 napsal: Ale má pravdu- porazit Mexiko na jejich domácí půdě a jdeme dál. Jinak, tohle byl přesně zápas, kterej úrovni na MS nemá co dělat, nikomu by nechyběl, ani jeden tým tam nepatri. Pěšáci, žádný pohyb, nezájem o hru. Zatím to vypadá jako výlet do Ameriky.
SUZUKIGSXR Odesláno čtvrtek v 18:26 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:26 Právě teď, Gustaf napsal: Tak to přesně jedna z věcí, která se určitě nestane.... V to doufám.
odjinud Odesláno čtvrtek v 18:28 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:28 Spatna disciplína. Hrat s JAR v hokeji, dali by to. 3
spineshank Odesláno čtvrtek v 18:34 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:34 před 9 minutami, kuncák7 napsal: Ale má pravdu- porazit Mexiko na jejich domácí půdě a jdeme dál. Jinak, tohle byl přesně zápas, kterej úrovni na MS nemá co dělat, nikomu by nechyběl, ani jeden tým tam nepatri. ja bych spise nez zapas napsal tym ktery na urovni MS co delat
Martin JJJ Odesláno čtvrtek v 18:34 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:34 Začarovaný kruh tá naša repre.... Ten fotbal v ČR není pro každého....
spineshank Odesláno čtvrtek v 18:37 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:37 před 17 minutami, vraby napsal: Trenér i Krejčí říkali “žijem” velký optimisti co předvedli . před 17 minutami, Gustaf napsal: Dědek měl při rozhovoru asi halucinace tak jestli oni nemeli neco z toho kolumbijskyho balicku se suplementama mistnima Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
Martin JJJ Odesláno čtvrtek v 18:43 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:43 Jsem si vybavil Laviho jak si to šlehnul ve Vyšehradě na tom běžeckém pásu... 1
kuncák7 Odesláno čtvrtek v 18:59 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 18:59 (upraveno) Hrajeme na co máme, obraz naší ligy- k nekoukani. Ne náhodou jsou naše hvězdy tam kde jsou - kapitán v týmu, co byl na jasnej sestup od prvního kola, bejvalej kapitán v týmu, co sestoupil taky, hvězda z Francie, co neví co hrát, hvězda z Německa co je na tom stejně a střelec talent, co mu nikdo pořádně nenahraje. Pak tu máme důchodce, co se vrátil a zjišťuje, že co mu bohatě stačí v HK, na repre už zdaleka nestačí a partu od nás z S, která zjistuje, že nestačí běhat, ale že se po nich chce přesná sehrávka, zpracování balónu v rychlosti a když je soupeř stejně výškově vybavenej, že existuje i sehrávka po zemi ( to platí i o partě z druhého S či P, ale tam chybí i ten pohyb bez balónu ). Na Koubka nic házet nebudu, už to, že nás vytáhl na MS byl majstrstyk, za kterej by měl mít sochu na Strahově. I když jsem cekal- optimista, o 3 až 5 bodu víc. Upraveno čtvrtek v 19:01 uživatelem kuncák7 1
Gustaf Odesláno čtvrtek v 19:02 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 19:02 Prostě kopyta. Já se těším kouknu na Dzeka a na našeho Amara Memiče....
redd Odesláno čtvrtek v 21:00 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 21:00 Tvl, oni dají gól a přestanou hrát, to je k posrání. Žádná snaha dát druhej, třetí... jen připosraně žádnej nedostat. Pohyb po gólu velká bída... Včera Anglie s Chorvatskem, jinej sport. 1
geometr Odesláno čtvrtek v 21:09 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 21:09 před 2 hodinami, kuncák7 napsal: Hrajeme na co máme... Chybí Ti tam "ne".
vraby Odesláno pátek v 05:36 Nahlásit Odesláno pátek v 05:36 před 8 hodinami, redd napsal: Tvl, oni dají gól a přestanou hrát, to je k posrání. Žádná snaha dát druhej, třetí... jen připosraně žádnej nedostat. Pohyb po gólu velká bída... Včera Anglie s Chorvatskem, jinej sport. A to Zelenka komentoval také tak,že vedeme tak kam se hnát? To když jsem slyšel ,tak bych ho tak nákop Žádný eso nebyl tak aspoň jako komentátor perlí
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se