Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ten doživotní zákaz nezní špatně pro ty největší "borečky", ale otázka jak to pak ohlídat....

 

Posted
před 26 minutami, African napsal:

Ten doživotní zákaz nezní špatně pro ty největší "borečky", ale otázka jak to pak ohlídat....

 

Většinou maj přiděleného probačního, kterému se hlásí v termín zápasu. Aspon v zahraničí to tak funguje, tady netušim.

  • Upvote 3
Posted

Tady myslím nastupuje probační úředník až po pravomocném odsouzení, což může být na dlouhé lokte.

Posted

V době AI a různých technologií by neměl být problém ty ksichty přes kamery u vstupu kontrolovat....v Anglii už to takhle jede dlouho, píšou.

Posted
před 3 hodinami, Jeronimo napsal:

Úlet jak se dav nechá strhnout několika opicemi které snad dorazily z tiskovky Clash of the stars. 

Dnes jsme se o tom bavili, že dav se nechal strhnout párem magorů... jinak nevím, co se stalo

  • Like 1
Posted (edited)

Jsem skromně jiného názoru. Tribuna Sever je organizace, která má ambici být,  ač početně menší, nejlepší ultras skupinou v Evropě. Chorea, obrovské výjezdy, pocit nedoknutelnosti. Narostly jim nosy tak nahoru, že získali pocit, že Slavii řídí. Jetsli s nimi klub intenzivně nepracuje,  je na pokraji průseru. Tvrdík přiznal, že s nimi komunikovali špatně. Bordel dělali už předtím, tohle nebylo neočekávané. Druhý bod. Absolutní podcenění situace. Hraješ o titul, který budeš slavit doma, proti nenáviděnému soupeři. Že na konci zápasu vletí diváci na hřiště, to snad je jasný jak facka. Stalo se to nesčetněkrát. A ty tam postavíš pár sekuriťáků, co by s tím davem dělali? I po odpískání konce by byli hráči obou týmů ve značném nebezpečí. Není před tribunou sever fyzická zábrany, nestojí tam řada těžkooděnců, druhá, co dkloní hráče od davu, máš problém. Celý ten průser jde za vedením slavie. Je to výsledek jejich naivního a amatérského přístupu. Chtějí být velkým klubem, možná zvládají marketing, ale jiné aspekty velkého klubu včetně bezpečnosti jsou  na štíru

Edited by Roman I.
  • Like 4
  • Upvote 2
Posted

Máš pravdu. Naprosté podcenění situace a nedostačující bezpečnostní opatření. 

Já jsem hodnotil ten pěti vteřinovový moment kdy došlo ke zlomu. Ze startu mi připadalo, že si někteří nejsou ani jistí tím co vlastně dělaljí a pár jednstlivců se mělo tendenci vracet, ale v tu chvíli už nebylo cesty zpět. 

Posted
před 11 hodinami, African napsal:

V době AI a různých technologií by neměl být problém ty ksichty přes kamery u vstupu kontrolovat....v Anglii už to takhle jede dlouho, píšou.

To je zpracování biometrických osobních údajů a to má dost přísný pravidla. Sken ksichtu pro vstup na stadion neprošel. Postavil se proti tomu ÚOOÚ. Neshledal dostatečný zákonný důvod.

Posted

No ja hlavne nevidim nejakou sebereflexi vedeni Slavie... i kdyz, lze ji vubec cekat? 

  • Downvote 1
Posted (edited)

No me teda verejna omluva Tvrdika par minut po incidentu, uzavreni tribuny Sever na neurcito, vyhozeni dvou reprezentantu a nejlepsich hracu, vyhozeni poradatelske agentury a i reditele security a i to, ze prijmou jakykoli trest tedy prijde dost velka sebereflexe. Co jako vic by meli delat. Je jasny, ze udelali chyby a asi byli moc mekky na fans ze Severu, ale zase jako bych tady z nich nedelal čerta. Mimochodem Sparticka ted brečí, ze na ne nekdo pokrikuje "smrt sparte", ale na "jude slavia" se trochu zapomina.

A mimochodem, me trochu bavi, ze jsou ted vsichni v šoku a pohoršujou se a ok, ale zase se nic nemusi prehanet. Slavia se k tomu poslavila a jeste postaví dobre, bude na ní ta ostuda, ale neni nutný z toho delat treti svetovou. Pamatuju doby, kdy byly bitky kazdy vikend a mnohem horší, takze ted fotbal jel roky bez excesů. A hrubost je tak nejak soucasti dnesni doby, takze fotbal je toho odrazem.

Edited by Frantik
  • Upvote 4
Posted
před 3 hodinami, Frantik napsal:

No me teda verejna omluva Tvrdika par minut po incidentu, uzavreni tribuny Sever na neurcito, vyhozeni dvou reprezentantu a nejlepsich hracu, vyhozeni poradatelske agentury a i reditele security a i to, ze prijmou jakykoli trest tedy prijde dost velka sebereflexe.

Říkáš sebereflexe, já říkám pragmatická damage control před disciplinárkou. A možná i Tvrdíkova osobní před Tykačem.

  • Upvote 2
Posted

A tak disciplinárka je jasná. Uzavření stadionu, pokuta a kontumace. A info, ze se Slavia neodvolá. Takze tam ten výsledek je jasnej. Ja nic nezpochybňuju, jen ze klub udela a asi ještě udela docela dost.

Posted

…hloubku sebereflexe (a potřebuje jí celý náš fotbal - ve Slávii jsou ty problémy jen hodně viďet, bo je momentálně na špici) uvidíme na verdiktu disciplinárky, na reakci repre (pojede Choras na MS??) a jestli to Luftjarda myslí fakt vážně, tak to podle toho, jak pořesí Bořila…

Btw zážitek ze včerejška: zápas starší přípravky (4. třída) a jeden z otců tam pořvává na rozhodčího, že si "dělá prdel". Když mu řekneš, ať se před dětma chová jinak, tak Ti odpoví, že "to k fotbalu patří"🙄 A to ten chlap nevypadal jako rowdie z TS (nebo z Tribuny Václava Ježka, ať jsme spravedliví😉)

Posted (edited)
před 10 hodinami, marty87 napsal:

Jsem zvědav, kam pan Chorý půjde s touhle vizitkou.

Pan Chorý se půjde hlavně léčit 😉

Edited by odjinud

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...