Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Gustaf napsal:

Tak Slavie aspoň konferenční liga. Plzeň totální zmar a ostuda

Slavie totální ostuda, Maďary měli vyřadit, posrali si to sami.... a Young Boys taky neměl bejt problém, těm konkurovala aj Slovan Bratislava a to je klub o stupeň pod Slavii.

Plzeň jela namachrovaná a dopadlo to jak jsem čekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ty posledni ctyri zapasy nemuzu rozdejchat. Ta me je cas rict Teclovi papa. Vloni hattrick a jinak je prostr marnej. Na CZ ligu staci ta jeho dobracka povaha, navic hrozne nabeha, ale potrebujeme strelce zabijaka. 

Uplne trnu, jak to ustojime do budoucna. Rozpocet, ambice, motivace atp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, uff napsal:

Ja ty posledni ctyri zapasy nemuzu rozdejchat. Ta me je cas rict Teclovi papa. Vloni hattrick a jinak je prostr marnej. Na CZ ligu staci ta jeho dobracka povaha, navic hrozne nabeha, ale potrebujeme strelce zabijaka. 

Uplne trnu, jak to ustojime do budoucna. Rozpocet, ambice, motivace atp...

On toho sice hodně naběhá, ale je neuvěřitelně pomalej. Vůbec nechápu, že ho tam neustále staví, to je pro mě k neuvěření. Jinak, tyhle předkolové poháry rozdejchávám doted, včera už jsem psát fakt nemohl. To byl zase zmar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, uff napsal:

Ja ty posledni ctyri zapasy nemuzu rozdejchat. Ta me je cas rict Teclovi papa. Vloni hattrick a jinak je prostr marnej. Na CZ ligu staci ta jeho dobracka povaha, navic hrozne nabeha, ale potrebujeme strelce zabijaka. 

Uplne trnu, jak to ustojime do budoucna. Rozpocet, ambice, motivace atp...

Njn, z LM spadnout až do konferenční je průser....ale aspoň něco. My máme jen mol cup a Přepeře :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncáku, trochu OT: včera jsem jel z Benešova po dlouhé době vlakem a koukal jsem jak puk na novou zastávku Praha-Eden u Slavie. Úplně mi uniklo, že už půl roku funguje. Super, nejen pro fanoušky, ale hlavně pro mistní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, martar napsal:

Kuncáku, trochu OT: včera jsem jel z Benešova po dlouhé době vlakem a koukal jsem jak puk na novou zastávku Praha-Eden u Slavie. Úplně mi uniklo, že už půl roku funguje. Super, nejen pro fanoušky, ale hlavně pro mistní.

Zatím to bylo vzhledem k tomuto vláknu na prd. Když se hrálo s Waršavou tak zastávka byla mimo provoz a šef přijel o 10 minut pozdějc na fotbal, protože to nevěděl. A já dostal zjebáno, že jsem ho neupozornil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme v Čechách. Výlez z metra směr letiště bez eskalátorů už jen tak něco nepřekoná :) Ale až to začne fakt ÚPLNĚ fungovat, až dodělaj i chodníčky a parkový úpravy, bude to fajn :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 hours ago, uff said:

Ja ty posledni ctyri zapasy nemuzu rozdejchat. Ta me je cas rict Teclovi papa. Vloni hattrick a jinak je prostr marnej. Na CZ ligu staci ta jeho dobracka povaha, navic hrozne nabeha, ale potrebujeme strelce zabijaka. 

Uplne trnu, jak to ustojime do budoucna. Rozpocet, ambice, motivace atp...

Tecla s Krmenčíkem bych zvážil nabídnout 1 + 1 zdarma třeba Třinci, oba měli fantastické roky, ale Slavia to s nima teď už neukope. Červená pro Holeše za mě nebyla, vlastně bych se cukal i za žlutou, jsem zvědavý, jak to posoudí komise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Gustaf napsal:

Liga se stává vyrovnanou...:D

Plzni budou sakra chybět peníze a bude výprodej, pražské S si to rozdají o titul a vyhraje odolnější klub, ale pokud bude dál chytat p. Kolář má Sparta slušný body navíc. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Murphy97 napsal:

Kamarade, na rozdil od Franty si myslim, ze je to dobre a zaslouzene 😜

Já ten zápas neviděl, tak nemůžu moc soudit. Ale dostat tři fíky od Karviné...Navíc ten poslední v nastavení. To dříve nebývalo. :)

Ale nedělám předčasné závěry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, guzmic napsal:

Plzni budou sakra chybět peníze a bude výprodej, pražské S si to rozdají o titul a vyhraje odolnější klub, ale pokud bude dál chytat p. Kolář má Sparta slušný body navíc. 😉

Plzeň prodá marnýho Brabce, JDB kterej stejně nechce hrát, marnýho Kayambu.. takže tohle se dá nahradit. Jestli se chytne Sýkora, tak tým špatnej není. Ještě škoda, že Bílek hodil přes palubu Hlavatyho a Matejku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jean-David Beauguel je dobrej, stále patří mezi špičku útočníků v lize mě se jeho hra líbí. 

Ale on je asi takový mámvpiči hráč a to mu Bílek tolerovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...