Jump to content

Jaké Breitling máte dnes na ruce?

Krrtek

Recommended Posts

2 roky som chcel SuperOcean heritage, až som ich konečne mal a zistil, že proste nejsu pre mňa. Takže už robia radosť niekomu inému a mne zas kurier dneska priniesol tieto krásky a radosť neskutočná. Mal som SOH, Colty, Seawolfy, ale Avenger v chrone je zase o level inde. Lesknú sa jak psie gule, ale je mi to jedno…Jirenko, já su tak štastnej

1A968F0C-DB0D-46A1-B5FF-EA4C89DE7784.jpeg

před 58 minutami, lukassko2 napsal:

2 roky som chcel SuperOcean heritage, až som ich konečne mal a zistil, že proste nejsu pre mňa. Takže už robia radosť niekomu inému a mne zas kurier dneska priniesol tieto krásky a radosť neskutočná. Mal som SOH, Colty, Seawolfy, ale Avenger v chrone je zase o level inde. Lesknú sa jak psie gule, ale je mi to jedno…Jirenko, já su tak štastnej

1A968F0C-DB0D-46A1-B5FF-EA4C89DE7784.jpeg

Pecka, gratulace, dobrá volba!

před 7 hodinami, xcmaniax napsal:

Jsou moc pekny! Jakou mas ruku? Na 42 vypadaji hrozne velky. 

Děkuji. Máš pravdu, že to tak vypadá, ale je to fotkou. V reálu jsou mi celkem malé a nejvíc mi sedí SOH 46. U Navitimerů 46 začínám mít pocit, že jsou nějaké velké, je pravda že nějaký váhový úbytek byl. Teď jsem se dlouho neměřil, ale měl jsem zápěstí myslím kolem 18cm, metr u sebe teď nemám.

před 9 minutami, Piplík napsal:

Moje první béčka a díky Honzovi myslím dobrá volba. Dlouho jsem se bál, že je tato značka na mě moc blejskavá, ale naživo jsou SO moc fajn (-:

8B768AA7-9D9A-4978-9C4B-85EA2D57C8E1.jpeg

Sedí Ti moc dobře. A počkej teprve, až je vystavíš na sluníčko. To bude ještě větší paráda. A ten oranžový rámeček kolem datumovky je geniální. Miluju tyhle detaily.

A já taky moc děkuji za výměnu. konečně můžu přispívat i do jiného než breitlingovského vlákna 🙂