Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

před 21 minutami, tikzot napsal:

Ja kupoval rb v butiku v madridu a uplne stejnej shit. Tej značce už zkrátka nevěřim a už si u nich nic nekoupim. 

Jo, jo, staré dobré časy. Za mamkou lítá z Afriky kámoška, sedmdesátiletá dáma s aviatorama, které si koupila před čtyřiceti lety. Kvalita neuvěřitelná, pozlacení neoušoupané, poctivá skla ještě od BL čistá. Já vždycky žasnu, když mě je půjčí a to je má v Africe denně na ksichtě. Jo, to byli časy B) Dneska to všechno chrlí jak rohlíky.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, African napsal:

Jo, jo, staré dobré časy. Za mamkou lítá z Afriky kámoška, sedmdesátiletá dáma s aviatorama, které si koupila před čtyřiceti lety. Kvalita neuvěřitelná, pozlacení neoušoupané, poctivá skla ještě od BL čistá. Já vždycky žasnu, když mě je půjčí a to je má v Africe denně na ksichtě. Jo, to byli časy B) Dneska to všechno chrlí jak rohlíky.... 

To věřim. Jj, je to jako se všim.. bohužel.. a líp nebude.. 

Oakley nosim taky cca 18 let a ty se  dle mýho nezhoršili, naopak jejich skla jsou pro mě top, jak casual, tak sport- tam úplně. Skla PRIZM polarized je fakt super! Nosim teď tyhle gunmetal light Latch a mlaskam si. 
https://www.muziker.cz/oakley-latch-alpha-matte-light-gunmetal-prizm-sapphire-polarized?gclid=EAIaIQobChMIm83i2q2G6wIVWOh3Ch0eGAgmEAQYAyABEgJ3JvD_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oakley je ok,  ale jsou už dost drahé. Jako sportovní mám už třetím rokem Julbo Montebianco, které jsou v poměru s cenou také super a člověk nemusí aspoň fňukat když je někde rozsedne :D

https://www.matum.cz/slunecni-bryle-montebianco-bleu-blue-orange-cameleon-12096

20182440-julbo-montebianco-outdoor-j415-5012-62_1_1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z eyerimu ich mam aj ja.
Prekvapilo ma, ze par dni od prijatia zasielky mi napisali, ze objednali nove skla. Beriem to tak, ze uznali reklamaciu. Cakal som, ze sa budu branit, hlavne ked ich mam uz skoro 2 roky. No kedze su to moje najdrahsie okuliare, tak som sa k nim snazil chovat co najlepsie.
Od noziciek to nie je, nedotykaju sa skiel.
Z eyerimu mam aj Carrery, tak dufam ze vydrzia dlhsie.
Update:
Skla dosli, vymenili ich a zasielka je na ceste. Zatial maju u mna plus za prijatie reklamacie (v septembri budu 2 roky od kupy) a rychle vybavenie.

Sent via IPoAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Takže jsem si tu přečetl chvalozpěvy na Oakley a jedny objednal. Dnes jsem je vracel. Optika byla fajn, ale obroučky bídný. Lacinej plast bych zkousl, ale křivý už ne. Prostě jedna nožička o cenťák vejš, takže na ksichtu seděly nakřivo. A zase: objednám z českýho e-shopu (muziker.cz), ale vracet musím na Slovensko. Zas 3 kila provar. Zaplaťsatan, že nemaj return adresu na Marsu. Už na brejloešopy jebu, (v češtině m.dám).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já říkám že nám sem cpou sračky :D Kousek ode mě je obchod, který prodává Spider hadry, párkrát se mi tam pár věcí nezdálo a nedávno kámoš majitele mi říká, že vozí dvojkovou kvalitu, nepovedené kusy, má švadleny, které to doma opravují a on to prodává dál. A myslíte že levněji? Ani boha, ještě dráž než se dá Spider koupit. Prostě nás tady krmí shitem a my to kupujeme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Americkej napsal:

Takže jsem si tu přečetl chvalozpěvy na Oakley a jedny objednal. Dnes jsem je vracel. Optika byla fajn, ale obroučky bídný. Lacinej plast bych zkousl, ale křivý už ne. Prostě jedna nožička o cenťák vejš, takže na ksichtu seděly nakřivo. A zase: objednám z českýho e-shopu (muziker.cz), ale vracet musím na Slovensko. Zas 3 kila provar. Zaplaťsatan, že nemaj return adresu na Marsu. Už na brejloešopy jebu, (v češtině m.dám).

V případě vrácení te musí zaplatit i poštovny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Americkej napsal:

Takže jsem si tu přečetl chvalozpěvy na Oakley a jedny objednal. Dnes jsem je vracel. Optika byla fajn, ale obroučky bídný. Lacinej plast bych zkousl, ale křivý už ne. Prostě jedna nožička o cenťák vejš, takže na ksichtu seděly nakřivo. A zase: objednám z českýho e-shopu (muziker.cz), ale vracet musím na Slovensko. Zas 3 kila provar. Zaplaťsatan, že nemaj return adresu na Marsu. Už na brejloešopy jebu, (v češtině m.dám).

Levně kupuješ - dvakrát kupuješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...