Přejít na obsah

RED WING boty - výběr


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Veneria napsal:

Prave ze tam mam centimetr a prijde mi to moc (ponozky klasicke, v teplych bych se uvaril).

Neuvařil. :)

Bral jsem o číslo menší a měl jsem pořád pocit, že mi pravá noha/pata nějak při chůzi kloktá. Obě boty jsou stejné, tak jsem bohužel jeden z těch co má jednu větší a jednu menší. Pokud nemám boty vyloženě na těsno, tak se mi to projevuje i u jiné obuvy. Možné řešení co mi funguje je toto: https://www.mall.cz/vlozky-do-obuvi/er4-penove-podpatky-pro-velke-boty-100129114437?tab=description Na netu se dá najít větší množství provedení, síly a barev. Za pár korun to určitě stojí vyzkoušet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 10. 2023 v 7:21, Jeronimo napsal:

Tak jsem zvědav jak ti to půjde :D Velký respect. 

Tak jsou doma. Oproti RW silnější kůže a řekl bych i v detailech lepší zpracování. A abych to tady neplevelil, více ve vlákně Co nosíte (tentokrát na nohou)

IMG_5694.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když je to smazaný, tak mi to nedá!

Mě se líbí, že někdo poukazuje na to aby si přečetl pravidla a sám ví kulový. Ty pravidla by si měl především přečíst dotyčný, než začne psát nesmysly. Ty pravidla se vztahují na sekci:  

PRAVIDLA PRO SEKCE PRODÁM, VYMĚNÍM A OSTATNÍ

Ostatní - prodej, koupě, výměna

Takže nahození "inzerátu" v klasickým diskuzním vlákně není v rozporu s těmito pravidly, protože nejsi v inzertní sekci...  A vohejbání a napasování pravidel do něčeho kde to zkrátka nesedí je už specialita moderátorů, ale to už je jejich problém, ale je to tak, jak to píšu. 

Tohle vlákno sem tady zakládal před 8 lety a mezi tím mi prošlo několik RW a všechny nepovedený velikosti (krom jednich) sem tady udal a každej byl spokojenej. Nebyl jsem sám kdo tady občas udal nesedlý RW a nikdy to tady nikomu nevadilo. Nechápu, že to někomu najednou tady vadí. Taky se tady občas řešily i jiný boty, nejenom RW, takže není důvod proč tady na zpestření neprobrat i jinou alternativu, že se nemusíte bát tady postnou i něco jinýho, ty boty z druhý světový sou parádní a klidně bych se podíval na víc fotek, případně pak zkušenosti po delším užívání.

Takže pánové jestli Vám některým vadí, že tady občas někdo nahodí, že by se potřeboval zbavit RW, který mu nesednou, tak můžete jít jinam, chtěl jsem napsat doprdele, ale protože jsem džentlmen, tak to neudělám. Takže si založte svoje vlákno a můžete tam kontrolovat pravidla a případně na sebe i práskat! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Strocek napsal:

Takže pánové jestli Vám některým vadí, že tady občas někdo nahodí, že by se potřeboval zbavit RW, který mu nesednou, tak můžete jít jinam, chtěl jsem napsat doprdele, ale protože jsem džentlmen, tak to neudělám. Takže si založte svoje vlákno a můžete tam kontrolovat pravidla a případně na sebe i práskat! 

No, vadí to například mně, když beží prodej jinde, než je určeno. Máš zde pravidla o UPování atd. Tímto jsi tím, co jsi popsal výše, sám pravidla několikrát obešel. Toho, komu se Tvé svérázné postupy nelíbí jsi poslal do prdele. No, myslím, že právě do prdele míříš Ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes udelal vylet do Vidne. Vzal EU 41 ktere mi padnou jak ulite (jen co bota trochu povoli v malicku budou jak papuce). Ty moje jsem tam nechal do komise. Co uz, chybama se clovek uci. Mel jsem tam jet rovnou. Chlapik mluvi krasne cesky, meril mi nohy primo na jejich meraku a jasna jejich 8 (EU41). Taky mi rikal ze jakmile zjistim US velikost tak to brat podle ni, ze ty ostatni nemusi vzdy odpovidat. A Moc Toe i Iron Ranger maji stejne kopyto, takze i stejnou velikost (pro ty co nevi jestli brat tu samou velikost).

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Veneria napsal:

 A Moc Toe i Iron Ranger maji stejne kopyto, takze i stejnou velikost (pro ty co nevi jestli brat tu samou velikost).

Díky za info. Druhý kousek se rozhoduji právě mezi Moc Toe, akorát bych nějakou barvičku. :) A nebo: https://denimheads.cz/products/fraga-boots-fraga-1-black

Edit: A gratuluji 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
On 11/9/2023 at 8:04 PM, Veneria said:

Taky mi rikal ze jakmile zjistim US velikost tak to brat podle ni, ze ty ostatni nemusi vzdy odpovidat. A Moc Toe i Iron Ranger maji stejne kopyto, takze i stejnou velikost (pro ty co nevi jestli brat tu samou velikost).

 

Tvl, tak to teda nevim - mám oboje, každou v jiný velikosti a MT jsou výrazně užší než IR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 16. 12. 2023 v 14:42, skalis napsal:

Backory dostaly novou podrazku. Vybral jsem vibram a la IR, tak se tesim na zimni pliskanice. Ben Hrubes odvedl super praci, doporucuju!

Ty máš snad ty původní tkaničky, ne? Když sme si je fotili sponu na R srazu, tak si je měl mám pocit nový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...