Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

"Jde o to si uvědomit jednu věc. Seriózním prodejem ujetin se nedá uživit."

 

No potes koste :D

 

tak Tomáš zjevně ví, o čem píše, pokud se nepletu, tak tady několika lidem nový auto prodal za dobře. Na druhou stranu jeho prohlášení o buřtstánku namísto autobazaru, coby součásti služeb dealera je dost odvážné, protože možnost nechat dealerovi ojetinu protiúčtem podle mě výrazně podporuje prodej nových aut, potažmo servisních balíčků k novému autu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poté co jsem v sobotu rozstřelil Passata neb mi důchodce nedal přednost na Stopce jsem opet ve fázi výběru nového auta...

Podmínky sedan, ideálně automat, nafta, 4x4, vyhřívané sesle, xenony a parkovací senzory... Cena +/- 900 s DPH- raději bych nové ale jsem ochoten vzít si i nějakou roční předváděčku...

Nějaké tipy?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju navíc jezdit co nejdříve- S60 bohužel moc v ČR není- když už tak samý benál a v bílé... Benzín bych přežil ale bílou ne...

Subaru jsem v sedanu vůbec nenašel

3 je teď nová a zas nechci tu výběhovou...

Upraveno uživatelem Navazka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě Ti toho moc nezbejvá, Superb (s velkym řvanim), další Passat (s menšim řvanim), Mondeo (s nejmenšim řvanim). Subaru se v sedanu nedělá, ale ty jejich rozměry sou takový roztodivný, tak sem myslel že to aspoň stojí za kukačku. :)

Možná nějakej japonec - osobně mám rád Mazdu 6 např.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Tomáš zjevně ví, o čem píše, pokud se nepletu, tak tady několika lidem nový auto prodal za dobře. Na druhou stranu jeho prohlášení o buřtstánku namísto autobazaru, coby součásti služeb dealera je dost odvážné, protože možnost nechat dealerovi ojetinu protiúčtem podle mě výrazně podporuje prodej nových aut, potažmo servisních balíčků k novému autu atd.

 

Právě proto píšu, že ten bazar má spousta dealerů pouze jako podporu prodeje nových vozů. Ale ekonomicky by se více vyplatil pipi gril :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho Passatu prakticky vůbec nejsou skladovky ve 4x4 co jsem koukal...

 

 

Je tu někdo kdy by mi dokázal rozmluvit tohle?

https://www.roko-motor.cz/auto/jaguar-xf-20d-pure-awd/

 

Zdá se mi to jako ideál... Ale člověk nikdy neví

 

Nebo možná toto...

 

https://www.bmwprosek.cz/karta-vozu-ojety-vuz/bmw-420d-xdrive-gran-coupe--1327.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně říkám znova - na můj vkus - doporučuju se s tim povozit. Zkus různý verze motorů. Třeba Ti to bude stačit, ale shoduje se na tom víc lidí, tak by mě to osobně překvapilo. Jinak to auto je vážně super, pro mě ho diskvalifikuje ten motor, což je ale otázka osobní preference. Testovačka Ti poví víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlý Jabko: Jaký byly podmínky toho financování od AAA, že jsi o něm vůbec uvažoval? Když dají slevu 40 tis. Kč na auto, zákonitě musí minimálně to samý dostat zpět z toho financování. Jaký tam bylo RPSN?

Promiň, ale k tomu jsem se vůbec nedostal. Všechno padlo během prvních pěti minut, kdy mi pověděli, co všechno se na tom muselo vyměnit a pak bych si to nevzal ani za tu "super cenu" o pade nižší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muhaha, tak se z toho vyklubala jen ztráta dvou hodinek mýho času. Bylo by fakt super, kdyby na ty stránky rovnou napsali, že prakticky celá pravá strana včetně sedadel je repasovaná a přelakovaná.

 

Ale aspoň jsem se prošel, tak mám pauzu od učení, je krásně a dal jsem si zmrzku.

 

Jsem se normalne radsi podival na stranky, jestli nekdo nestocil muj bejvalej sluzebak :D. Kdybys nahodou mel zase ve vyberu Zafiru (modrou, 5 mistnou, rok 2013, 121kW manual), tak mi klidne posli VIN...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4er GC jasná volba!

 

U toho Passatu prakticky vůbec nejsou skladovky ve 4x4 co jsem koukal...

 

 

Je tu někdo kdy by mi dokázal rozmluvit tohle?

https://www.roko-motor.cz/auto/jaguar-xf-20d-pure-awd/

 

Zdá se mi to jako ideál... Ale člověk nikdy neví

 

Nebo možná toto...

 

https://www.bmwprosek.cz/karta-vozu-ojety-vuz/bmw-420d-xdrive-gran-coupe--1327.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...