Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Asi 3x mě přemluvil někdo z kámošů abych s něma jel dát auto do výkupu áčkům, vždy nezkutečná masáž v telefonu slíbili 500 na miste 380, vzdy festival projebaného času. Zařekl jsem se, že už nikdy tento dobrý skutek nebudu dělat až před vánocema mě přemluvil velmi dobrý kámoš. Že je to tutovka z mototechny ,méďa s 25tkm , tutově nebouranej. atd atd. Méďa s 25tkm tutově nebouranej měl pod tapecem v kufru ještě zbytky lakýrnické pásky, svařenej nárazník a sedřený hliník a to fest. Mladíkovi jsem tyto závady a důkazy o lakování ukázal a moc mi poděkoval za info, že to vůbec nevěděli. Kámoš chtěl dvacku dolů za tyto chyby a tak arogantní hovado ( manažér pobočky )s hláškou : chcete nebo nashledanou jsem dlouho neviděl... Jsme vzali za kliku a rychle pryč. P.S. to si někdo fakt myslí, že s jejich financováním vyjde auto o 40 levněji ??? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na eurodiesel.cz som este nepocul pol krivého slova. Vyber ale ovela slabsi, len par znaciek, ale vedia auto doviezt podla poziadaviek.

 

Sent via IPoAC

 

D1cars má taky dobrý reference, sám od nich mám auto a nemůžu na ně říct křívého slova 

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu se dá říct jen to, že jsou lepší a horší autobazary, ve finále je to vždy o tom v jakém stavu tam bývalí majitelé auta dávají.

 

Ty lepší bazary to opraví a v tom případě dají třeba i rok záruku.

 

A ty ostatní......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som 4 dni v nemecku používal Ford Fiesta ST, 1,5 turbo a 200koní. Pvý raz som šoferoval niečo tak rýchleho. Jedno aký stupeň bol zaradený, parádna akcelerácia, podvozok pekne tuhý. Zvuk motora po zošliapnutí plynu, no waw a výborne sedadlá, proste paráda jazdiť. Určite si ho viem predstavit ako daily car na dochádzanie do práce po kvalitnejšej ceste, keď by sa nudné presúvanie zmenilo na pôžitok!post-40140-1558753477,81.jpg

 

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevedel som kolko valcov ma ten motor, myslel som ze klasika 4 ked to ma 1,5l, aj som pozrel par recenzii a celkom chvala na to auticko

Minule ma sef viezol na bmw 130i, 6valec a ta fiesta isla za plynom podobne ako bmw a stoji cca polovicu.(nesoferoval som)

 

Ale nie, neplanujem kupovat ani nahodou ale ked mi Fiestu ST budu v pozicovni ponukat tak sa rad znova povozim

 

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové prosím poraďte. V záchvatu stavební horečky a sbírání střeliva jsem prodal naše rodinné auto, koupil dva starý pekáče jakože na stavbu dobrý, ale mám celkem blbý pocit, když v tom žena veze někam naše dítě.

 

Dumám nad tím už fakt dlouho a nemůžu se dobrat konce.

 

Pořád váhám jestli vzít Mondeo nebo Passat? Občas mě to hledání naštve a začnu hledat z nížší třídy, ale zase novější. Tam je horkým favoritem Seat Leon ST.

 

Žádné přehnané nároky nemáme, snad jen aby to dobře svítilo a bylo spolehlivé. Jezdit se budou spíš krátké trasy, takže benzín výhodou. 

 

Nechtěl bych překročit 250tis. Můžete mi prosím poradit, abych se nespálil? Rád bych, aby auto bylo původem z ČR,  aby byla dohledatelná servisní historie, kilometrový průběh atd. Pokud máte někdo nějaký tip na konkrétní auto, nebo takové prodáváte, tak sem s tím.

 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejžhavější kandidát je tohle mondeo. Neznáte náhodou někdo osobně auto či majitele? Praha není zase tak velká :-) Žena by zase raději VW , tam se mi nejvíc líbí tento . Největší problém shledávám v tom, že 90% inzerátů je AAA, auto diskont a podobný. Od soukromých inzerentů jen velmi málo inzerátů. Auto ESA jsou stejný šejdíři jako AAA? Zkuste mě překvapit :-)

 

Nebo mladší, ale menší Leon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli nepotřebuješ obří kufr Mondea, tak novější Leon určitě super. Máme ho už nějaký ten rok doma (hatch) a nemůžu proti tomu říct ani půl slova. Ehm teda když si někdo pořídí FR bez DCC a s 18" koly (určitě ne můj případ :D...samozřejmě že jo), tak se poměrně velká část našich silnic stane tak trošku utrpením. Na druhou stranu to drží jak přibité a po čase jsem si i zvyknul.

 

Btw: píšeš raději benzín a ve výběru samé nafty? :) Leona bych asi vybral nějakého lepšího, než dáváš, ta cena mi vzhledem k nájezdu moc dobrá nepřijde, pokud se teda rapidně nezměnila situace na trhu, nesleduju to, porovnávám jen se svým.

Upraveno uživatelem Bells
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Kufr velký nepotřebuji, ale místo na zadních sedačkách, protože když si nastavím sedačku, aby mi to vyhovovalo, tak dceři vzadu lámu nohy v sedačce a toho se u Leona trochu bojím. Budeme si to muset zajet někam vyzkoušet, ale strašně nerad někoho otravuji, proto bych rád uvítal nějakou zkušenost, abych si aspoň tohle ujasnil. Jde mi primárně o prostor uvnitř, předpokládá se, že u jednoho mláďátka nezůstane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shwecza: za tu cenu atakujes zanovny (predvadzacku) Ceed s takmer 7r zarukou.

Urcite to nieje konkurencia pre Mondeo ci Passat, ale zas sam pises ze stavias, kazda koruna dobra. Ak nemas vlastneho (dvorneho :lol2:) servisaka tak tie naklady na prevadzku starsieho Modnea ani Passatu niesu uplne zanedbatelne. ...to leb tip na zamyslenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

eskimak: díky za radu. I nad ceedem jsem uvažoval, ale bojím se antikorozní ochrany, ovšem nemám s tím zkušenost. Dobrý postřeh. To jsem zapomněl zmínit. Dvorního mechanika mám v podobě tchána, který vlastní plně vybavenou dílnu se vším co k tomu patří. Sám taky nejsem úplné poleno, takže vyměnit olej, brzdy, filtry a podobné spotřební věci zvládnu a to ostatní dělám vždycky s tchánem. Auto nikam do servisu nedávám. Žena podléhá módním trendům a tak by nejraději nějaké SUV, ale naštěstí se mi jí to podařilo rozmluvit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď. Kufr velký nepotřebuji, ale místo na zadních sedačkách, protože když si nastavím sedačku, aby mi to vyhovovalo, tak dceři vzadu lámu nohy v sedačce a toho se u Leona trochu bojím. Budeme si to muset zajet někam vyzkoušet, ale strašně nerad někoho otravuji, proto bych rád uvítal nějakou zkušenost, abych si aspoň tohle ujasnil. Jde mi primárně o prostor uvnitř, předpokládá se, že u jednoho mláďátka nezůstane...

 

Pokud máš sedačku hodně vzadu, tak ti Leon vypadává, to ti můžu rovnou potvrdit a nemusíš ani zkoušet :) Respektive ono přesně to tě asi rovnou posílá do vyšší řady, protože nejspíš v čemkoliv velikosti Leona vzadu moc místa nebude. V rodině máme třeba i Focuse a ten je na tom snad ještě hůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli jsme doma ve stejnou chvíli B7 a Mondeo MK4 ( já VW a paní Mondeo )

Já mám služební, tak dostala na výběr které chce nechat, zůstalo Mondeo, má víc místa vzadu a větší kufr :) 

Máme 2.3i a žena je spokojená..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...