Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Tomas_2002 napsal:

Já bych se vyprdnul na všechny TDI a kouknul po 1.4 TSI 110kW. Ať už DSG nebo MAN ... 

Žere to do 6 litrů, nemá to filtr pevných částic, SCR katalyzátor, jede to jako splašený ... 

Jo... souhlasím ale ku...a žádná trochu rozumná na Slovensku není.

Dsg chci kvůli manželce, mě to je jedno...

Vzal bych klidně i 1.2 tsi v pěkným stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi a 1.5 tdci focus + powershift II rozumná volba, nebo nebrat?

Strejda měl myslím ten powershift I v Galaxy a nadával na to...dokonce řešil výměnu převodovky myslím při 150tis.

Neviem ci novsie powershify su uz oka. Tie starsie co sa davali do mondea mk4, s-maxa a podobne su velmi kazove. Hlavne ak sa nerobil pravidelny servis po 60tis km. Kedze podla fordu to ma dozivotnu napln, tak na to kazdy sral. A po 160tis km tie prevodovky odchadzaju.

Tusim aj teraz dakedy mal s nimi ford veľký problém v US.

 

 

Edit:

Normalne mozes vratit auto. Ale len v USaA

 

http://fordtransmissionsettlement.com/

 

Sent via IPoAC

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem pár let žil za oceánem, tak každý kdo si kupoval Ford byl smířený s tím že po 100tis. mílích se dělá repas převodovky. Jinak tam ty auta platily za velmi spolehlivý povoz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v koncích....kua nechci řešit debilní pdf filtry, vstřiky atd.

Zkusím někde fakt najít něco od VW group v 1.2 nebo 1.4 tsi v 6* převodovce a bude, už je asi jedno jestli Octavii, Golf nebo Leon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shaggy napsal:

Neviem ci novsie powershify su uz oka. Tie starsie co sa davali do mondea mk4, s-maxa a podobne su velmi kazove. Hlavne ak sa nerobil pravidelny servis po 60tis km. Kedze podla fordu to ma dozivotnu napln, tak na to kazdy sral. A po 160tis km tie prevodovky odchadzaju.

Tusim aj teraz dakedy mal s nimi ford veľký problém v US.

 

 

Edit:

Normalne mozes vratit auto. Ale len v USaA

 

http://fordtransmissionsettlement.com/

 

Sent via IPoAC

Máme už třetí Mondeo, generaci po generaci v automatu, pouze AD servis a ve všech nám měnili olej v převodovce v předepsané km. Všechny auta šli do světa s nájezdem okolo 250, na posledním máme 230 a všechny automaty úplně bezproblémové. Bohužel poslední model Mondea je opravdu průšvihový co tak slýcháme, takže asi přijde alternativa. A jako rodinné auto guzmic doporučuji všemi deseti....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, African napsal:

Máme už třetí Mondeo, generaci po generaci v automatu, pouze AD servis a ve všech nám měnili olej v převodovce v předepsané km. Všechny auta šli do světa s nájezdem okolo 250, na posledním máme 230 a všechny automaty úplně bezproblémové. Bohužel poslední model Mondea je opravdu průšvihový co tak slýcháme, takže asi přijde alternativa. A jako rodinné auto guzmic doporučuji všemi deseti....

To můžu potvrdit, bratránek má Mondeko MK5 v kombíku a automatická převodovka je totální průser. V zimě několikrát neodjel z domu, protože při nízkých teplotách nešlo vyřadit P a hromada dalších problémů. Nemá už s tím odvahu jet kamkoliv dál. Kupoval to jako funglovku v plné palbě na firmu. Ve Fordu mu nepomohli.... uvažuje jak se toho ztřepat..

Upraveno uživatelem Kotlick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, guzmic napsal:

2.3 byla mazda motor jestli se nepletu, takže i převodovka asi...

S motorem se nepleteš, ale s převodovkou netuším .. Pokud vím, mazda se s tímto motorem dělala jen v manuálu - ovšem nejsem znalec :) 

 

Vyměnil jsem to ta O3 s 1,8tsi ( je to auto pro manželku ) s 6kv DSG a také zatím spokojenost

 

EDIT: tak asi dělala, nějaký 4kv :) 

Upraveno uživatelem semi001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, semi001 napsal:

S motorem se nepleteš, ale s převodovkou netuším .. Pokud vím, mazda se s tímto motorem dělala jen v manuálu - ovšem nejsem znalec :) 

 

Vyměnil jsem to ta O3 s 1,8tsi ( je to auto pro manželku ) s 6kv DSG a také zatím spokojenost

Aj Mazda dávala do 2.3 automat, jednou jsem to měl půjčený, moc příjemné vození...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...