Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jen doplnim pro Tondaa73.....nove vydany zbrojaky budou mit platnost deset let. Ty nase stary zbrojaky konci klasicky po peti letech a az pak zazadas o novy, tak ten uz bude na deset let ;-) Jen jsem nemel cas nastudoval lekarskou prohlidku k vykonu povolani- nyni se dokladala na 2,5 letech, tak to po tom prodlouzeni platnosti zrejme bude az po peti...... nebo budou v deseti letech treba dve. Vi tu nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravotní prohlídka pro sk. D se prodlužuje na 5 let.

 

Z vlastní zkušenosti: od července, tedy od začátku platnosti nových pravidel už policisté v některých okresech nechtějí u držitelů "starých" ZP skupiny D potvrzení od lékaře po 30 měsících... osobně si myslím, že si to trochu upravují, protože pro nás, co vlastníme ZP před touto změnou platí pořád dřívější pravidla, ale je to asi věc názoru. To jen pro doplnění...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky uz jsem slyšel o obou verzích. Někde chteli prohlidku az na konci platnosti ZP..tedy az po uplynutí 5 let, jinde trvali na tom, ze pro ZP vydane pred změnou plati stara pravidla (coz je zřejme fakt). Tedy asi bych se informoval na příslušném úřadu pro jistotu. Ja osobne sk. D nemam..tak prodávám jak jsem koupil.

To co jsem psal vyse jsem myslel tak, ze to plati pro nove vydane ZP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, pochopil jsem to tak, jak jsi to psal... Moje poznámka byla jen jako malý příspěvek... Občas jsou totiž "výklady" úředníků docela zajímavé. Vedlejší okres vyžaduje, aby při potvrzení od lékaře po 30 měsících, byl datum na formuláři po 30 měsících od podání žádosti o vydání. Jenže to na ZP nikde není, je tam pouze datum do kdy ZP platí. Většina lidí odečte 30 měsíců a považuje to za dostačující (a většina OŘ PČR to bere stejně), ne však všichni. Argumentují tím, že si k nim má žadatel zavolat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne upozorneni nezaslali a navic se z okresu prestehovali do krajskeho mesta, coz jsem tez nevedel. Kdyz jsem jim prinesl lekarske potvrzeni na sk. D o par dnu driv pred 30.mesici, tak mi to neuznali, prestoze jsem argumentoval delsi pracovni cestou mimo republiku v tomto terminu. Musel jsem nechat vystavit nove lek.potvrzeni s datumem po 30-ti mesicnim terminu a opet ho zaplatit....

Upraveno uživatelem rydvik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne upozorneni nezaslali a navic se z okresu prestehovali do krajskeho mesta, coz jsem tez nevedel. Kdyz jsem jim prinesl lekarske potvrzeni na sk. D o par dnu driv pred 30.mesici, tak mi to neuznali, prestoze jsem argumentoval delsi pracovni cestou mimo republiku v tomto terminu. Musel jsem nechat vystavit nove lek.potvrzeni s datumem po 30-ti mesicnim terminu a opet ho zaplatit....

 

Tak ani tomu se nedivím, jak jsem psal výše, mám zkušenosti ze tří okolních okresů a praxe je v každém o trochu jiná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sakra, zítra to bude 28 dní od podání žádosti o vydání zbrojáku, tvrdili, že to bude možní i dřív než za 30 dní, ale zatím pořád nic. :(

To je divný, v Praze jsem zatím žádný zádrhel nezažil, ani na čtyřce, ani na šestce, ani teď po stěhování na pětce...chodí to jako na drátkách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, zítra to bude 28 dní od podání žádosti o vydání zbrojáku, tvrdili, že to bude možní i dřív než za 30 dní, ale zatím pořád nic. :(

 

Klidně se běž zeptat, nebo zavolej. Měsíc je fakt dlouhá doba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, zítra to bude 28 dní od podání žádosti o vydání zbrojáku, tvrdili, že to bude možní i dřív než za 30 dní, ale zatím pořád nic. :(

 

Volal jsi tam?? 

Jen doplnim pro Tondaa73.....nove vydany zbrojaky budou mit platnost deset let. Ty nase stary zbrojaky konci klasicky po peti letech a az pak zazadas o novy, tak ten uz bude na deset let ;-) Jen jsem nemel cas nastudoval lekarskou prohlidku k vykonu povolani- nyni se dokladala na 2,5 letech, tak to po tom prodlouzeni platnosti zrejme bude az po peti...... nebo budou v deseti letech treba dve. Vi tu nekdo?

Teprve teď jsem si všimnul příspěvku....dík moc za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, zavolám tam dneska, zatím jsem pořád čekal, protože mi při podání slečna na Praze 4 tvrdila, že pošlou SMS.

Mně na Pankráci taky jednou tvrdili, že dají vědět, a po měsíci se mi při mém telefonátu omluvili, že udělali chybu, a když jsem si pro už nevímco došel, tak řekli, že nic neslibovali.....

Nemá cenu se s nimi dohadovat, protože stejně nevyhraješ, a až na tohle jsem tam neměl jediný problém. :cigar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, zítra to bude 28 dní od podání žádosti o vydání zbrojáku, tvrdili, že to bude možní i dřív než za 30 dní, ale zatím pořád nic. :(

Nezapomeň,že tam je strašně práce na tomhle oddělení,já když byl u nás,tak to tam bylo jak za komančů někde na úřadu.Všude voněl turek,všude se kecalo a já jsem čekal asi 2O minut,než se dokecá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...