Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

No když jim nevadí povinnost pustit policii kdykoli na kontrolu...

Mně by ta možnost mít automat (ze kterýho si člověk stejně full auto nemůže vystřelit) nevyvážila to otvírání policajtům, kdy si vzpomenou..

 

Když máš licenci, tak ti chodí na kontroly pravidelně, zpravidla z krajské správy. Já mám licenci už 12 let a každá kontrola se nahlásila vždy dopředu, protože nestojí o to, přijet do firmy kde zrovna ten den nikdo není. V tom je policie opravdu korektní a slušná.

 

I když máš doma zbraň na výjimku, tak se s tebou domluví, kdy kontrolu vykonají a udělají to zpravidla jen na začátku, po tom co zbraň koupíš, aby si odkontrolovali zabezpečení. Nešmejdí ti po baráku, dovedeš je k trezoru a ven.

 

Jinak z fullauto střílíme se zákazníky na schválených střelnicích docela běžně.

 

První nákup zbraní se odehrával asi v tomto duchu

 

Týjo špagin, thompson, stečkin, sa61? Za kolik to je? Fakt??? Tak to berem. Ještě u firmy Kopp než udělali ten průser s linkou na náboje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ani na druhý pokus nevešel do pořadníku uchazečů o ZP. Takže nejbližší termín koncem října. Super věc, když jsem se hlásil do kurzu začátkem června. 

Tak to zkus jinde, jinej okres, mesto, melo by to jit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se ani na druhý pokus nevešel do pořadníku uchazečů o ZP. Takže nejbližší termín koncem října. Super věc, když jsem se hlásil do kurzu začátkem června. 

 

Tak třeba tady v Praze nás přišlo jenom pět, termínů prý byla volná spousta... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ze zákona musíš dostat termín do 2 měsíců od podání přihlášky:

 

přihláška se podává u příslušného útvaru policie, který podané přihlášky eviduje v seznamu žadatelů o vykonání zkoušky odborné způsobilosti podle data doručení a nejpozději do 2 měsíců od podání přihlášky oznámí žadateli termín a místo konání zkoušky, oznámení o konání zkoušky musí být žadateli doručeno nejpozději 10 dnů přede dnem konání zkoušky

 

http://www.zbrojniprukazy.cz/podminky-ziskani-zbrojniho-prukazu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já si zas už šest neděl hledám termín, kdy si dojdu k doktorovi,,, zkoušku mám za sebou, ale co je mi platná. Jak policajtům vlastně teď dlouho trvá vydání ZP, co najeli na ten centrální registr, mají to zprovozněný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já si zas už šest neděl hledám termín, kdy si dojdu k doktorovi,,, zkoušku mám za sebou, ale co je mi platná. Jak policajtům vlastně teď dlouho trvá vydání ZP, co najeli na ten centrální registr, mají to zprovozněný?

 

Tak to už mám vyřízené a všechno podané včetně nákupky. Paní tvrdila, že by to mělo být i dřív, možná už za dva týdny.

Ale super bylo, že když jsem šel zhruba po roce navštívit svoji lékařku s formulářem, tak jsem zjistil, že asi ordinuje v ženské věznici v Pardubicích, protože dostala natvrdo šest let za podvody s recepty kolem cca sedmi milionů. Takže ještě ten den jsem hledal nového doktora. Potvrzení papíru byla pak už jen formalita. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týjo špagin, thompson, stečkin, sa61? Za kolik to je? Fakt??? Tak to berem. Ještě u firmy Kopp než udělali ten průser s linkou na náboje.

To byl tenkrát pěknej pruser. My co měli SA58, tak najednou už náboje nebyli za 3,50,-. Pan Kopp se dal na byznys se slunečními elektrárnami a průsery seká dal. Ani už nevím, jestli to ještě děla. Možná odjel zase do Afriky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já si zas už šest neděl hledám termín, kdy si dojdu k doktorovi,,, zkoušku mám za sebou, ale co je mi platná. Jak policajtům vlastně teď dlouho trvá vydání ZP, co najeli na ten centrální registr, mají to zprovozněný?

Na doktora pozor. Já si šel jen pro potvrzení na zbroják a ta moje píDr se na mne zákeřně vrhla a než jsem se vzpamatoval, změřila mi tlak. Vyslechnul jsem si přednášku jak mám zhubnout a přestat solit. Nebyo mi to dost jasný, tak jsem se zeptal jestli už někdy ochutnala neslanou pečenou kachnu. Začala na mě řvát jak na malýho kluka, zakázala mi kafe a pečený koleno a řízek s hranolkama, jinak prý umřu strašně brzo...Na víno už jsem se radši neptal, co kdybych ho nesměl taky.. popadnul kýžený papír a utíkal až se mi za patama prášilo... fuj na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na doktora pozor. Já si šel jen pro potvrzení na zbroják a ta moje píDr se na mne zákeřně vrhla a než jsem se vzpamatoval, změřila mi tlak. Vyslechnul jsem si přednášku jak mám zhubnout a přestat solit. Nebyo mi to dost jasný, tak jsem se zeptal jestli už někdy ochutnala neslanou pečenou kachnu. Začala na mě řvát jak na malýho kluka, zakázala mi kafe a pečený koleno a řízek s hranolkama, jinak prý umřu strašně brzo...Na víno už jsem se radši neptal, co kdybych ho nesměl taky.. popadnul kýžený papír a utíkal až se mi za patama prášilo... fuj na to.

 

Včera jsem konečně svou doktorku navštívil a světě div se, jsem normální. Žádnou přednášku ani prášky jsem nedostal, jelikož mi celou dobu děkovala za to, jak jsem si ten posudek vytisknul dvakrát a ona si ho nemusí kopírovat, no a zaplatil, popadnul papír a byl fuč. Pani na policajtech byla chudák celá vyplašená, když jsem jí přines 28 stokorunových kolků,,, noo měřila a měřila, aby se jí to tam vešlo, nakonec se to povedlo, ale byla to dřina. Nákupko si mám prý vyřídit, až budu mít zbroják hotovej, jelikož už se údajně do něj nezapisuje ta věta o tom, že smí nosit zbraně kategorie B. Zopakovala mi to asi pětkrát, tak to asi tak bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na doktora pozor. Já si šel jen pro potvrzení na zbroják a ta moje píDr se na mne zákeřně vrhla a než jsem se vzpamatoval, změřila mi tlak. Vyslechnul jsem si přednášku jak mám zhubnout a přestat solit. Nebyo mi to dost jasný, tak jsem se zeptal jestli už někdy ochutnala neslanou pečenou kachnu. Začala na mě řvát jak na malýho kluka, zakázala mi kafe a pečený koleno a řízek s hranolkama, jinak prý umřu strašně brzo...Na víno už jsem se radši neptal, co kdybych ho nesměl taky.. popadnul kýžený papír a utíkal až se mi za patama prášilo... fuj na to.

Vítej do klubu! Jediný, co mi nezakázala je kouřit. A když jsem se jí pokoušel vysvětlit, že moje skoro jediná strava se sestává z bůčku, slaniny, krkovičky či jiného přerostlého vepřového a ostatní jídla alespoň hodně solím, abych nějak dohnal chuť, tak to vypadalo, že srdeční problémy má ona a ne já, málem to s ní seklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...