Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mě to čeká teď 26.8.2014 :-) Ale nervy nemám, když vidím ty žaludy co to dělali a udělali minule, tak nemám obavy :D

 

Nás včera nastoupilo jenom pět (dalších šest lidí prostě vůbec nepřišlo) a dva vypadli na testech a dva na střelbě (jeden na brokovnici a další zapomněl na ránu jistoty před rozborkou)... A tři přišli na opravné praktické - jeden nenastřílel malorážku a další nevěděl, jak postupovat při zaseknutí vyhazované nábojnice, tak bacha. :D

 

Já měl nervy z testů a nakonec jsem měl plnejch 79 bodů. Klika, že jsem nedostal žádnou otázku, kde jsem věděl, že dělám chyby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem vůl ... za boha jsem tohle vlákno nemohl najít :frusty:  :D .

 

Nicméně Tome, tohle je návykový, jak hodinky ... mám dvě ostrý a dvě plynovky, které na střídačku používá manželka, takže Tě mohu ujistit, že u jednoho kousku fakt nezůstane :D .

 

Ale mám kamaráda a ten jich má v trezoru 7 nebo 9, takže jsem ještě šumař :D, jsou lidi který to prostě pohltí.

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, jestli to bude třeba jako s kudlama, tak jsem zase v háji. :) To jsem si říkal, vyberu si nějaký normální CRKT do 2 tisíc, nakonec šla objednávka na čtyři kusy a nedávno jsem si například koupil Mcustu v damašku.

 

Kamarád, kterej mě připravoval na zkoušky a s kterým chodím střílet už pár let, ten má doma taky dobrej arzenál. Včetně sniperky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se mnou kolegové před třemi lety zakládali firmu, tak neměli nic. Teď jsou na 14 a 16 kusech. Kamarád dovršil minulý měsíc 100.

 

Ideální je mít licenci, to si pak nakupujete za velkoobchod a můžete si hrát i s automatama.

No když jim nevadí povinnost pustit policii kdykoli na kontrolu...

Mně by ta možnost mít automat (ze kterýho si člověk stejně full auto nemůže vystřelit) nevyvážila to otvírání policajtům, kdy si vzpomenou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, jestli to bude třeba jako s kudlama, tak jsem zase v háji. :) To jsem si říkal, vyberu si nějaký normální CRKT do 2 tisíc, nakonec šla objednávka na čtyři kusy a nedávno jsem si například koupil Mcustu v damašku.

 

Kamarád, kterej mě připravoval na zkoušky a s kterým chodím střílet už pár let, ten má doma taky dobrej arzenál. Včetně sniperky... :)

 

Jooo ... nože jsem už obětoval, ale taky to znám, dnes mám jeden a vystačím si :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...