Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Lehká úprava, PD35 TAC bude dál na poličce na venčení psa a tak a na brokovnici bude stále (aspoň doma) Fenix PD32. Je o něco lehčí, kratší a má menší průměr reflektoru, jinak jsou téměř stejné kromě přední části. PD32 má "jen" 900 lm oproti 1000 lm PD35, ale díky menšímu reflektoru dosvítí dál (240 m vs. 200 m). Co je ale důležitější, oproti PD35 má světlo trochu menší, ale jasnější a více ohraničený střed, přičemž okolní rozptýlené světlo mi přijde, aspoň na střeleckou vzdálenost, cca stejné. To se mi líbí víc a navíc mám svítilny 2, kdyby se něco v noci šustlo, nemusím šmátrat po zbrani, svítilně a imbusu a montovat ji...

post-3283-0-63427800-1478805353_thumb.jpg

post-3283-0-40940700-1478805393_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, delší dobu mám LCR v 38 Sp a jsem docela spokojený, dobře se nosí, nevím o něm, a kvalita střelby s přesností skvělá.

 

Chtěl bych si ale pořídit v podobné velikosti pro skryté nošení pořídit i pistoli. Váhám zda 9 Luger nebo 9 Br, rozhoduju se mezi Ruger LCP, Glock 42-43, Smith and Wesson MP Shield.

 

Které z uvedených doporučíte? Nebo i jiné varianty? Mám spíše velkou ruku, a třeba G26 mi moc neseděla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LCP 9Br ma kamarad a je to opravdu kapesni pistolka na noseni. Diky velikosti je to divoch a neni moc presna. Presto ti ji doporucim.

 

V lugru jednoznacne MP Shield. Nositelnost srovnatelna s 2" revolverem.

 

Oboji je, ale ustupek a kompromis od ucinosti 38sp v 2".

Díky. Ten ústupek od účinnosti chápu u LCP ale ten Shield v Lugeru by měl byt stejně účinný ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Ten ústupek od účinnosti chápu u LCP ale ten Shield v Lugeru by měl byt stejně účinný ne?

 

38 z 2" laufu ma stejnou hybnost jako luger ze 4'' laufu(sluzebni pistole).  Ono se to nezda ale 38sp je pomerne vykony naboj a diky nemu ma 2" revolver smysl. Ne nadarmo to byla sluzebni raze. V kratkym loufu bude Luger hodne ztracet.

Hodne zajimava pistole na noseni(placaty revolver) je G36 (jednoradak 6x45ACP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

38 z 2" laufu ma stejnou hybnost jako luger ze 4'' laufu(sluzebni pistole).  Ono se to nezda ale 38sp je pomerne vykony naboj a diky nemu ma 2" revolver smysl. Ne nadarmo to byla sluzebni raze. V kratkym loufu bude Luger hodne ztracet.

Hodne zajimava pistole na noseni(placaty revolver) je G36 (jednoradak 6x45ACP.

 

Jo, takhle, chapu.  Mám revolvery všeobecně rád a LCR je výborný.

 

G36 je zajímavá volba, na tu jsem úplně zapoměl, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe bych Ti doporučil Glock42. Byl jsem hodně nalomený jít do LCP, ale střelba z něho mě totálně zklamala. Pokud máš velkou tlapu a nemáš na zásobníku botku, tak pistoli držíš na 1,5 prstu a díky tomu se opravdu špatně ovládá. G42 je jinde... ale je to můj názor a někdo to může mít zase jinak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe bych Ti doporučil Glock42. Byl jsem hodně nalomený jít do LCP, ale střelba z něho mě totálně zklamala. Pokud máš velkou tlapu a nemáš na zásobníku botku, tak pistoli držíš na 1,5 prstu a díky tomu se opravdu špatně ovládá. G42 je jinde... ale je to můj názor a někdo to může mít zase jinak. 

 

Kdybys jel kolem dej vedet, zkusil bych jak sedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No.. ja takhle spekuloval nad PPS M2 nebo ten Shield, a ac memu srdci blizsi Walther, Shield by to asi vyhral. Teda, jenom jsem s nima susil. Lip sedl do ruky a spoust mi prisla nejak vic.. solidni, nevim. No, nakonec jsem nekoupil nic:)

Kevin uz je moc malej? Tudle si na nej s laskou vzpominal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já když jsem vybíral malou pistoli, tak jsem hodně dal na tento test:

 

http://www.gunsandammo.com/handguns/compacts/single-stack-9mm-shootout/

 

Většinu z těch zbraní jsem měl i možnost vyzkoušet a vyhrál to GLock 43. Po výměně mířidel, stojiny spouště, pružin a botky zásobníku je z toho docela obstojná zbraň :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...