Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké máte zkušenosti s botkou +2? V tydnu jsme to testovali na střelnici a z 15 zásobníků se u 5-6 nepřebil poslední náboj a sekl se. Občas nešel ani zasunout pořádně zásobník když byl plný.

 

Docela zklamání u té botky. Asi by to chtělo delší pružinu v zásobníku.

 

Vracim se zpet k botkam +1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je věc, který třeba vůbec nerozumím. Vlastně nechápu, co je uklidňujícího na čištění čehokoli :D Ale samozřejmě, každý má jiné záliby. Jo a pokud bys měl nutkání a doma měl všechno lesklý jako psí kulky, tak u mě by jsi se mohl vyklidnit až do bezvědomí, páč já už nečistil kvéry......no, vlastně asi nikdy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké máte zkušenosti s botkou +2? V tydnu jsme to testovali na střelnici a z 15 zásobníků se u 5-6 nepřebil poslední náboj a sekl se. Občas nešel ani zasunout pořádně zásobník když byl plný.

 

Docela zklamání u té botky. Asi by to chtělo delší pružinu v zásobníku.

 

Vracim se zpet k botkam +1.

Na G26 naprosto bez problémů. Botka +2 origo. G26 má totiž prý pružinu z G19. Na G19 zásobnících nepoužívám, nezkoušel jsem. Mám ji ale na zásobníku z G17 a bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uchop je s botkou perfektni a strili se s ni vyborne, ale prekvapilo me to. Samozrejme je logicky kdyz je pruzima dimezovana na 6 naboju na 8 bude nejspis kratsi. I kdyz jsem zkousel mi klackou botku na 6n. a na druhem 8n. tak tlak pri stlaceni byl znazelne rozdilny. Na webu jsem o tom nin noc nenasel. Jedno video kde to nejaky Amik zkousi a obcas mu zaver nezustaval po vyprazdneni zasobniku.

 

Delsi pruzimu me nenapada z ceho pouzit. Jednorady vetsi zasobnik v lugeru neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove mate nekdo zkusenosti s PAR mk3 ? Spolehlivost, závady. Na forech obecne ctu hodne o ruznych neduzich AR-15. Chtel bych poridit dlouhou a tahle mi vychazi nejlip.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mám, měl to někdo na kursu Dynamic Rifle a nedalo to 3 souvislé rány. Měl od závad totálně ozobané vyhazovací okénko. Za tejden se objevila v inzerci za 20 tisíc a trápí se s ní někdo jinej. Schválně se občas mrkni na bazar, jestli se tam objeví levná PARka s omláceným okýnkem, je jasnej důvod prodeje. Na nových bohužel tohle nepoznáš :-D.

Nicméně bůh stvořil tuhle pušku v plynu, tak není důvod jí kupovat s pístem. Ale trváš na těžkým předku, kup HK, zlevnili ho o 12 tisíc. V plynu v českých podmínkách Daniel Defense, nebo DPMS. Kdyby to bylo na sport a neměl jsi hluboko do kapsy, tak JP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...