Jump to content

Gilius

Recommended Posts

Jaké máte zkušenosti s botkou +2? V tydnu jsme to testovali na střelnici a z 15 zásobníků se u 5-6 nepřebil poslední náboj a sekl se. Občas nešel ani zasunout pořádně zásobník když byl plný.

Docela zklamání u té botky. Asi by to chtělo delší pružinu v zásobníku.

Vracim se zpet k botkam +1.

To je věc, který třeba vůbec nerozumím. Vlastně nechápu, co je uklidňujícího na čištění čehokoli :D Ale samozřejmě, každý má jiné záliby. Jo a pokud bys měl nutkání a doma měl všechno lesklý jako psí kulky, tak u mě by jsi se mohl vyklidnit až do bezvědomí, páč já už nečistil kvéry......no, vlastně asi nikdy :D

Jaké máte zkušenosti s botkou +2? V tydnu jsme to testovali na střelnici a z 15 zásobníků se u 5-6 nepřebil poslední náboj a sekl se. Občas nešel ani zasunout pořádně zásobník když byl plný.

Docela zklamání u té botky. Asi by to chtělo delší pružinu v zásobníku.

Vracim se zpet k botkam +1.

Na G26 naprosto bez problémů. Botka +2 origo. G26 má totiž prý pružinu z G19. Na G19 zásobnících nepoužívám, nezkoušel jsem. Mám ji ale na zásobníku z G17 a bez problémů.

Uchop je s botkou perfektni a strili se s ni vyborne, ale prekvapilo me to. Samozrejme je logicky kdyz je pruzima dimezovana na 6 naboju na 8 bude nejspis kratsi. I kdyz jsem zkousel mi klackou botku na 6n. a na druhem 8n. tak tlak pri stlaceni byl znazelne rozdilny. Na webu jsem o tom nin noc nenasel. Jedno video kde to nejaky Amik zkousi a obcas mu zaver nezustaval po vyprazdneni zasobniku.

Delsi pruzimu me nenapada z ceho pouzit. Jednorady vetsi zasobnik v lugeru neni.

Panove mate nekdo zkusenosti s PAR mk3 ? Spolehlivost, závady. Na forech obecne ctu hodne o ruznych neduzich AR-15. Chtel bych poridit dlouhou a tahle mi vychazi nejlip.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Panove mate nekdo zkusenosti s PAR mk3 ? Spolehlivost, závady. Na forech obecne ctu hodne o ruznych neduzich AR-15. Chtel bych poridit dlouhou a tahle mi vychazi nejlip.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mám, měl to někdo na kursu Dynamic Rifle a nedalo to 3 souvislé rány. Měl od závad totálně ozobané vyhazovací okénko. Za tejden se objevila v inzerci za 20 tisíc a trápí se s ní někdo jinej. Schválně se občas mrkni na bazar, jestli se tam objeví levná PARka s omláceným okýnkem, je jasnej důvod prodeje. Na nových bohužel tohle nepoznáš :-D.

Nicméně bůh stvořil tuhle pušku v plynu, tak není důvod jí kupovat s pístem. Ale trváš na těžkým předku, kup HK, zlevnili ho o 12 tisíc. V plynu v českých podmínkách Daniel Defense, nebo DPMS. Kdyby to bylo na sport a neměl jsi hluboko do kapsy, tak JP.