Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Nasel by se tady nekdo, kdo by me vzal (jako zelenace) na jeho prvni LOS?

Samotny se nejak nemuzu rozhoupat. Predem diky. ;-)

 

Pro lidi, které trénuju na "Kondičních střelbách" tohle dělám každý rok. Jedeme společně na soutěže a starám se tam o ně od začátku do konce, včetně natáčení a rozborů videí... Letos takhle pojedeme zřejmě 4x do Otrokovic.  :whistle: 

 

Stejně beru i po kurzech lidi sebou na soutěže s odstřelovačkama, na podzim pojedeme asi ve třech týmech na pěknou taktickou soutěž na Slovensko...

 

My tím prostě žijeme a děláme pro naše lidi co můžeme... Nejsme samozřejmě jediní, zkus někoho podobného najít na Moravě, my trénujeme pistoli v Brandýse nad Labem. Koncem září otevírám další ročník a třídu pro začátečníky.

 

http://www.st8.cz

Upraveno uživatelem Harry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá tu někdo HK P30SK V3 že by mě z toho nechal párkrát prásknout? Uvažuji o ní, ale přeci jenom dávat 20+ za bouchačku bez ozkoušení se mi úplně nechce. :)

 

Dovolím si UP. Nikdo ji tady nemá, kdo by aspoň předal svoje dojmy a zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ať se dívám sebelíp, nic co by se hodinkám podobalo tam nevidím...

 

Přeci jen jsem ale od jednoho z našich vážených členů jsem čekal že něco adekvátního bude mít. Třeba něco vojenského, jako Marathon, nebo alespoň Luminoxy či Trasery. Nebo lépe něco odolného jako třeba Breitling, Sinn, Omega, nebo i něco pro instalatéry. Škoda že třeba Rolex se nosí jen k obleku, že...

 

Nebo se dokonce odvažuji pomyslet i na nějakou naší klasiku, jako třeba Orlíky. Byla by ale náhoda, kdyby něco podobného doma měl, že jo (tady měl být zamýšlený smajlík, ale z mobilu to neumím)...

Upraveno uživatelem Harry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...