Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

určite vyskúšať Heckler & Koch SFP 9, v ruke sedí perfektne a dá sa úchop prípadne doladiť výmenou chrbta a bokov rukoväte , výborná spúšť s krátkym chodom , o spoľahlivosti netreba diskutovať. Za mňa lepšie ako HK P30, mám oba modely .....

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, rado74 napsal:

určite vyskúšať Heckler & Koch SFP 9, v ruke sedí perfektne a dá sa úchop prípadne doladiť výmenou chrbta a bokov rukoväte , výborná spúšť s krátkym chodom , o spoľahlivosti netreba diskutovať. Za mňa lepšie ako HK P30, mám oba modely .....

 

Za mě je SFP9 top, nalitano nějakých 8tis, ve sněhu v bahně, vše bez závad jen sem si na pažbičku nalepil z 5.-kč skejt pásku páč se mně dost potí ruce 👍🏻

  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy, Echelon i H&C vypadají super, zarazuju mezi favority. Ale každopádně určitě máte pravdu s tím, že primární by mělo být nacvicit správný úchop, podívám se po nějakém kurzu, zatím, co je tak zběžně hledal, tak chtějí, aby měl člověk vlastní zbraň, ale určitě bude i něco se zapůjčením třeba testovacích kousků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 5. 2024 v 17:22, (z)denny napsal:

Mám na G43X spoušť od RR Arms a jsem s ní spokojený. Je příjemná na dotyk, průběh má dobrý a cenově vychází taky dobře 🙂

Dnes jsem jí objednal, v e-shopu "na dotaz". Čekal jsem tanečky na měsíc. Nicméně za hodinu e-mail, že předávají dopravci. Říkám si: "juchů". RR arms prý ukončuje výrobu, což mi přijde škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 7. 2024 v 15:26, Americkej napsal:

Dnes jsem jí objednal...

Pokud jsi alespoň trošku manuálně zručný, tak doporučuji ještě přikoupit stojnu Ghost Edge 2kg (v originále sice má G43X 2kg stojnu, ale Ghost Edge má lepší průběh) a také přeleštit vnitřek spošťového domečku 🙂 Na youtube je spousta rutoriálů, jak se to dělá. Potom se stane spošť příjemně čitelnou, plynulou a hladkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi na tech Glockach libi, vsichni si to chvali, jaka je to skvela bouchacka ale meni spouste aby to melo hladky chod, meni miridla aby neco bylo videt a lepej gripy aby se to dalo vubec drzet😀 ale no flame, mam G26

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak...G43x/48, malej SIG, Hellcat a jakékoliv další deriváty a ekvivalenty jsou už od základu dost dobré na to, aby se s nimi na 10m dalo něco nastřílet.. některé poberou víc žrádla, některé jsou už probroušené pro optiku, ale i z krabice naprosto stačí. Že to lze okamžitě začít tunit ve snaze dělat z toho něco víc, to neznamená, že by člověk musel...je to jen pocitologie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě to není zbraň ve smyslu zbraně, ale spíše taková technická hračka pro radost. Stejně jako hodinky 🙂 U nich taky člověk tuní řemeny, spony, tahy, vrtiče... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, (z)denny napsal:

Pro mě to není zbraň ve smyslu zbraně, ale spíše taková technická hračka pro radost. Stejně jako hodinky 🙂 U nich taky člověk tuní řemeny, spony, tahy, vrtiče... 🙂

ono ale reálně na to mazlení a opečovávání jsou lepší jiné kousky, obvykle klasické velikosti. Tyhle mikrojebky jsou opravdu funkčně velmi úzce profilované a málokdy je střelba z nich kdovíjaký požitek :) Většinou fakt stačí, když na to jde plácnout optika/laser/světlo, aby člověk tu nic moc vzdálenost nastřílel i za tmy/šera..čímž veškerá paráda tak nějak končí

Upraveno uživatelem Bukoowsky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

jenom ranní úvaha u kávy, snad nevinná a nikoho se nedotkne...

zajímavé, jak člověk řeší tuning motorky (lepší zrcátka, karbonové díly, pořádné výfuky), ale neřeší techniku jízdy (kurzy, výcvik)... jak člověk tuní kvéry (spouště, gripy, mířidla, kolimátory...) a neřeší, jak dobře střílí (pošle tam svých 50 ks mířenky za týden/měsíc a je hotovo)... jak člověk řeší, jak vypadá (vzhled, image), a neřeší, jaký je (charakter, chování)... jak člověk řeší přesnost hodinek, ale chodí pozdě na schůzky... 🙂 

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, mike123 napsal:

jenom ranní úvaha u kávy, snad nevinná a nikoho se nedotkne...

Jenom noční úvaha u piva a sklenky rumu. Kdo je pozér, tak dbá na image. Kdo se chce někam posunout, tak řeší i to ostatní. To je stejné při jízdě na motocyklu, střelbě, chronobundusu i souložení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 7. 2024 v 7:08, mike123 napsal:

jenom ranní úvaha u kávy, snad nevinná a nikoho se nedotkne...

zajímavé, jak člověk řeší tuning motorky (lepší zrcátka, karbonové díly, pořádné výfuky), ale neřeší techniku jízdy (kurzy, výcvik)... jak člověk tuní kvéry (spouště, gripy, mířidla, kolimátory...) a neřeší, jak dobře střílí (pošle tam svých 50 ks mířenky za týden/měsíc a je hotovo)... jak člověk řeší, jak vypadá (vzhled, image), a neřeší, jaký je (charakter, chování)... jak člověk řeší přesnost hodinek, ale chodí pozdě na schůzky... 🙂 

JJ,v mnoha případech to vidím stejně.....😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám sem jenom malý update, včera jsem byl v Armed vyzkoušet aspoň na sucho úchop. podělím se aspoň o tyto velmi omezené postřehy.

Glocky pro mě byly trochu zklamáním, ale zaujal mě především walther PDP pro, překvapivě (pro me) se mi líp držel Compact, 4,6″, ale jsem celkem přesvědčený, že to bylo dané tím Magwellem, fullsize bez magwellu mi v ruce nepřišel tak příjemný. Na sucho měl zdaleka nejpříjemnější spoušť a celkově je to asi aktuálně největší favorit.

Druhý v pořadí byl H&K SFP9, jenom tam bych určitě musel sehnat verzi s push buttonem, to vypouštění na luciku mi přišlo šílené. Celkově mi tahle tak nějak zůstala v hlavě, ale vlastně nevím proč, nevzpomínám si  co mě na ni tak zaujalo  jenom to, že byla fajn.

Echelon mě velmi příjemné překvapil, bylo vidět, že je levnější než Walther nebo H&K, ale celkově se mi ta zbraň hodně líbilazapracování mi přišlo velmi dobré i recenze jsou velmi pozitivní, do ruky taky sedla, potěšily me tritiove miridla v základu a priprava na optiku. Problém je, že na rozdíl od předchozích dvou asi nebude nikde moc možnost si z ní vystřelit a taky zásobníky nepůsobí zrovna bytelně.

Snad se mi povede aspoň Walthera a H&K někde vyzkoušet i při střelbě, ideálně vedle sebe a uvidíme. Celkově se ale aktuálně rozhoduje mezi Waltherem a Echelonem, protože upřímně, ten cenový rozdíl mezi nima je výrazný a na první sáhnutí mi nepřijde o tolik horší, obzvlášť v kontextu toho, že Walther si nechá za všechno extra zaplatit, kdežto Echelon má už všechny přípravy v základu.

Walther bych asi zkusil sehnat spíš z bazaru. byť v limitu by pořád byl i nový, tak prostě ten poměr ceny a zpracování (nechci říct výkonu, protože o tom vím prd) u Echelon ve mě vytváří silný pocit, proč sakra dávat víc, když tohle na to moje domácí žvýkání bude úplně perfektně stačit. Pak si ale vzpomenu na tu spoušť u Walthera.... no co vám budu říkat, mám tu hlavu pořád zamotanou 😀

Upraveno uživatelem Maro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...