Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Neměl bych problém zaplatit něco za funkční SW. Bohužel už jsem v minulosti u Androidu několikrát zaplatil za doživotní podporu/aktualizaci a po pár měsících bylo vše jinak.

 

Navíc vím zcela bezpečně, že v tomto případě naprosto stačí, aby admin ve verzi pro Tapatalk omezil reklamy a uživatel pak v Tapatalku má vše OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K prvému: správce (jiného) fóra na můj dotaz, proč na jejich fóru reklamy nejsou, odpověděl:

V admin účtu Tapatalku nějaké reklamy nastavit jdou. My to máme samozřejmě vypnuté.

 

K druhému: ano, je to (bohužel) tak.

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

 

Používáte někdo placenou verzi tapatalk PRO? Je velký rozdíl oproti free verzi?

 

Používal jsem dříve, ale trošku mě vypekli - po pár měsících se mi updatoval na free verzi :evil2: a konec a zvonec bez jakéhokoliv varování - teď abych jim nasypal dalších 15 éček. Co si pamatuju, tak jsem mohl editovat obrázky přímo v Tapatalku - což asi zrovna není nejpodstatnější vlastnost. Jestli to bylo bez reklam, si už nepamatuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z toho sem lehce gumovej... Tapatalk Pro je fakt zpatky... dokonce si me pamatoval, ze jsem ho kdysi platil (nez zmizel), takze sel bez dalsiho placeni doinstalovat.. vsechno nastaveni provest znovu, chova se to jako oddelene aplikace (bezny tapa x tapa-pro)... takze asi dobry, akorat v popisu v google play ma i pro-verze stale popisek "contains adds", coz je doufam tedy chyba...

 

Doplnuju: tak pro-verze je jina, je totiz starsi, ma cislo 6.2.5, zatimco bezna verze je 6.3.3... Coz je divne, ale z meho pohledu to neni na skodu.. ta starsi mi sedi lip..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skutečně: po nějaké pauze se objevila PRO verze, peníze to po mě znovu nechce a nainstaluje se to nezávisle na FREE verzi, jak se píše nade mnou.

Jestli nic jiného, tak aspoň je to bez reklam. 

Upraveno uživatelem michalval
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pouzivam Tapatalk na telefonu bez problemu a ted jsem se chtel prihlasit i na iPadu a nejde mi to - chybova hlaska: Log in Failed - There is a problem with the forum. Please contact the forum admin or try again later. ... Nevite nekdo co s tim? Verze Tapatalk i iOS aktualni.

 

edit: zkousim to uz od vcerejska a porad nejde.

Upraveno uživatelem Ragoon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivam Tapatalk na telefonu bez problemu a ted jsem se chtel prihlasit i na iPadu a nejde mi to - chybova hlaska: Log in Failed - There is a problem with the forum. Please contact the forum admin or try again later. ... Nevite nekdo co s tim? Verze Tapatalk i iOS aktualni.

 

edit: zkousim to uz od vcerejska a porad nejde.

 

Vyreseno :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...