Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

10 hours ago, AndyAaron said:

asi tak tyden uz ma na tapine problem, ze ta sekce se zpravama se mi vubec nechce nacist. Notifikace novych zprav chodi, ale kdyz si je chci precist, tak musim pres web. Ma nekdo podobny trouble?

Vsetko bolo oka dokym si sa nespytal :)

A to ze Tapa je najlepší na prehliadanie for mi nikto nevyhovori.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted uz to mam jak Hasna. Forum nenacita.

On to jako problem neni, webova verze se da samozrejme pouzit taky. Jenze jak pise Shaggy, tak na to brouseni forem mi prijde Tapina lepsi a rychlejsi. Navic nemam tam jen Chronomag, ale i jina fora. A posledni z duvodu je ten, ze na Tapatalku jedu od 2015 a jak vime, clovek je tvor, ktery zmeny rad nema ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde při webovém prohlížení na mobilu nastavit, aby to na výpisu nepřečtených témat po kliknutí na téma skočilo na první nepřečtený příspěvek?

Tapatalk mám od pravěku a je to moje nejpoužívanější appka. Všechna fóra, která ho nepodporovala, jsem časem četl méně a méně až nakonec vůbec. Webový náhled je pro mě opruz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Hasňa

 Zkus mrknout na tohle, to by Tě mělo nasměrovat: https://forum.chronomag.cz/topic/137789-upgrade-fóra/?do=findComment&comment=2504198&_rid=29826

A případně si s tím pohrát, půjde to určitě i na mobilním zobrazení, jen vědět kam sáhnout.

Jinak nic jako mobilní verze fóra není, je jen mobilní (responzivni) zobrazení. A co se nastaví na PC, funguje samozřejmě i na mobilu (a obráceně). Tapatalk se taky musel nastavit, aby dělal (ukazoval), co uživatel chce. Jak to bylo složitý už nevím, už ho dlouho nepoužívám neb (zejména na chronomag) ho pokládám za zbytečnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na compu v práci mi to funguje správně, klik na nepřečtený obsah, vypíšou se témata s nepřečtenými příspěvky, kliknu na téma, otevře se na prvním nepřečteném. Na mobilu ale vyjede správně seznam témat s nepřečtenými příspěvky, ale když na téma kliknu, ukáže to první příspěvek. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Bert napsal:

Tak klikej na tu hvězdičku a vše bude ok. Už se to tu řešilo. Nápověda: hvězdička je vlevo od názvu tématu.

Jo, jsem blb, máš pravdu, řešilo se to tady už, zapomněl jsem to. 🤦‍♂️  Někdy tam mám hvězdičku, někdy kolečko. 

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam treba na pocitaci vytvoreny sled, ktery mi zobrazuje vlakna, kde jsem prispival a radi se mi to od nejnovejsich. Tucne jsou pak vyznacena vlakna, kde je nejaky mnou neprecteny prispevek. Tohle na mobilu nevidim/neumim zobrazit. Ten sled tu proste neni, tak vidim hromadne neprectena vlakna vcetne tech, kam jsem nikdy neprispival a ktera me nezajimaji. To me stve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...