Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kdysi bývalo zvykem nemít zapnutý podpis v Tapatalku. Nešlo by tento zvyk zase obnovit?

Já jsem pro.

Já taky, nehledě na to, že když jsem s tím ještě neuměl, dostal jsem za to několikrát dost zm.dáno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Na Chronomagu bych používání tohoto programu zakázal. Naprostá většina těch, kteří zejména do prodejní sekce dokáží inzerát dát i desetkrát, používá Tapatalk, což mne vede k úvaze, že je buď debilní program nebo jeho uživatel, ev. kombinace obojího. 

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Chronomagu bych používání tohoto programu zakázal. Naprostá většina těch, kteří zejména do prodejní sekce dokáží inzerát dát i desetkrát, používá Tapatalk, což mne vede k úvaze, že je buď debilní program nebo jeho uživatel, ev. kombinace obojího. 

Program není až tak špatný, většinou je chyba v debilitě uživatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na fórech, které podporují Tapatalk už přes dva roky používám na mobilu jen tuto aplikaci (placenou verzi).

Žádný problém s čtením a vkládáním příspěvků nemám a komfort je (oproti mobilnímu prohlížeči) výrazně vyšší (procházení a čtení příspěvků, přeskoky mezi různými fóry a např. zprávami, orientace v nových a sledovaných vláknech atd.).

 

Jediné dva problémy:

- občas nezobrazí fotky

- někdy déle načítá příspěvky a nebo trvá déle jejich upload - v řádu vteřin (a proto asi někteří vloží příspěvek x-krát).

Upraveno uživatelem Mareka01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem jeden z tech, co Tapatalk pouzovaji a musim rict, ze komfort a rychlost prohlizeni je ikskrat lepsi nez v prohlizeci. Pres prohlizec pocitace chodim uz minimalne.

Duplicitni prispevky si vysvetluju spis spatnym spojenim. Obcas se stane, ze postne duplicity, pritom to dam odeslat jen jednou. Duplicity se mi obcas povedly i v prohlizeci, i kdyz je fakt, ze v tapatalku casteji.

U posledni verze mam obcas problem, ze nezobrazuje vsechny prispevky ve vlaknu. Logiku jsem v tom zatim nevysledoval.

Lucide, proc hned vsechno zakazovat? To, ze to nevyhovuje tobe neznamena, ze se tim musi ridit vsichni. Jeste mi rekni, jestli na forum muzu chodit pres firefox, nebo musim jen chrome? Kde to jsme, kurna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Používám jak Tapatalk, tak prohlížeč. V prohlížeči brouzdám Chronomagem, sleduju statusy a píšu příspěvky (hlavně ty s fotkama), Tapatalk mi umožňuje okamžitě reagovat na aktuální příspěvky ve sledovaných tématech.

A právě to se teď nějak nedaří. Po poslední aktualizaci mi úplně přestaly chodit notifikace na soukromé zprávy a notifikace příspěvků ve sledovaných tématech přijdou s několikahodinovým zpožděním a jenom některé. Tím pro mě Tapatalk ztrácí tu jedinou funkci, kvůli které ho používám.

Jedná se o Android na Xiaomi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...