Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Tak zase nova verze a jeste vetsi tragedie. Ze to dokazou zmrvit jeste vic k horsimu uz jsem si nedovedl predstavit. Kdyz pominu, ze uz mesice se mi polovina obrazku stabilne nanacita a porad musim "refreshovat" stranku, nektere tlacitka nereaguji na dotyk, tak dneska predstavili zase uplne nove graficke rozhrani, ktere je naprosto strasne! Napr. obrazky se zarovnavaji na levou stranu displeje, takze u vetsich mobilu (Note 4) musi clovek natahovat ruku pres cely displej aby palcem dosahl nalevo a mohl kliknout na obrazek. Predpokladam ze aplikaci maximalne otestoval nejaky Ind v emulatoru a nazivo na nejakem mobilu to pred vypustenim ani nezkusili. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem včera aktualizoval. Vzhled mi tak hrozný nepřijde a dokonce i obrázky se snad už načítají lépe - doufejme. Co mě ale udivilo je, že byla standartně nastavena nějak příliš malá velikost písma a současně se z nastavení vytratila volba pro jeho zvětšení. Nebo ji přemístili jinam a já ji teď nemůžu najít. Pokud o tom někdo víte něco víc, prosím poraďte (verze pro Android). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak po poslednim upgrade mi zacali chodit nechtěné notifikace na nove příspěvky buhvikoho buhvikde, pritom v nastaveni mam vsechny notifikace vypnuté... Nevite nekdo, jak se toho zbavit ?

 

Edit: v advance settings mam zaskrtnute nejake daily picks a nejde to vodskrtnout !? Ta volba je sediva, to mam nekde neco zaplatit, aby me to prestalo votravovat ? Smarja...

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...