VS Odesláno 20. května Nahlásit Odesláno 20. května Stalo se před 8 lety. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Josef01 Odesláno 20. května Nahlásit Odesláno 20. května (upraveno) Jo, tady je to vidět, že po roce 2020 ho snížili. Upraveno 20. května uživatelem Josef01
Potkan Odesláno 31. května Nahlásit Odesláno 31. května Kdo uhodne, na koho jsem si vzpomnel Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 2 6 1
milomac Odesláno 1. června Nahlásit Odesláno 1. června Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A příspěvek z diskuze k článku, týkající se hodinek .... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
Xenomorfus Odesláno 1. června Nahlásit Odesláno 1. června Otazka zni, zda to vzhledem ke strojirenske firme byly klasicke hodinky a nebo "hodinky" - uchylkomer Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1 2
milomac Odesláno 2. června Nahlásit Odesláno 2. června před 22 hodinami, Xenomorfus napsal: Otazka zni, zda to vzhledem ke strojirenske firme byly klasicke hodinky a nebo "hodinky" - uchylkomer Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Hale, ale pořád je lepší, když letí jen hodinky, než třeba těžký litinový popelník - to už jsem kdysi zažil na jedné vyhrocené poradě mezi vedením a zaměstnanci ....
Diamondking Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června ..... tak přesně za dva měsíce ze mě bude důchodce. Kurwa, co já budu dělat.... 1
JR_2010 Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června Můžeš dělat pořád to stejný a k tomu Ti navíc budeme my mladí každej měsíc posílat pár drobnejch ze svýho 1
Diamondking Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června před 27 minutami, JR_2010 napsal: Můžeš dělat pořád to stejný a k tomu Ti navíc budeme my mladí každej měsíc posílat pár drobnejch ze svýho tak to nevím, na moje místo čeká pár lidí a to bych tam nevydržel. Jinak dle OSSZ mám odpracováno 48 roků a 353 dnů. To je docela dost, ale něco se určitě najde. Ještě, že mi OSSZ poslala příručku... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 4
geometr Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června Možná by to bylo i do humoru, ale je to z reálného života a mne to dnes docela pobavilo. Povídá žena: Tak dneska jde náš mladší synek se třídou s tou tlustou paní učitelkou, co ji mají na výchovu ke zdraví, do cukrárny. 4
Jone Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června před 39 minutami, Diamondking napsal: tak to nevím, na moje místo čeká pár lidí a to bych tam nevydržel. Jinak dle OSSZ mám odpracováno 48 roků a 353 dnů. To je docela dost, ale něco se určitě najde. Ještě, že mi OSSZ poslala příručku... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. …co to proboha ti lidé před tou obrazovkou dělají??? Nenapadá mě situace, která by tomu konvenovala Jediné snad, že si s Pfeifferem předávají energii… …tak snad to OSSZ nabízí jen jako fakultativní aktivitu, jinak mě do důchodu nikdy nikdo nedostane!
geometr Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června To je taková ta hra, jak několikrát bouchneš do stolu, několikrát tleskneš... No a na tom tabletu to předcvičujou. 1
VS Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června (upraveno) před 1 hodinou, Diamondking napsal: mám odpracováno 48 roků a 353 dnů. Neměl bys odpracovat ještě aspoň 12 dnů, aby se ti započítal celý poslední rok? Upraveno 9. června uživatelem VS
Diamondking Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června Poslední rok 2025 se mi počítá + 1.1.- 7.8.2026...to mi vychází odchod. Výpověď jsem dal od 9.8. I kdybych dělal těch + 12 dnů, tak byto nemělo žádný vliv. Aspoň si myslím. Podle OSSZ jsem začal pracovat od 1.9.1977 a nemám ani den výpadku.
Diamondking Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června před 8 minutami, JR_2010 napsal: A točit mlejnek už umíš? Jasná zpráva....
milomac Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června @Diamondking Měl jsem to také tak, 48 let a něco ... Na stejném místě bych taky nepokračoval, takže - buď se nudit nebo si něco najít, ale každý to máme jinak a taky už do toho docela zásadně "kecá" zdravotní stav ... Takže pomalu, ale jistě - vítej v klubu! Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
vaba Odesláno 9. června Nahlásit Odesláno 9. června před 9 hodinami, Diamondking napsal: Poslední rok 2025 se mi počítá + 1.1.- 7.8.2026...to mi vychází odchod. Výpověď jsem dal od 9.8. I kdybych dělal těch + 12 dnů, tak byto nemělo žádný vliv. Aspoň si myslím. Podle OSSZ jsem začal pracovat od 1.9.1977 a nemám ani den výpadku. Vzdy se pocita ukoncenych 90 dnu, takze, kdyz je nedokoncis, tak se nazapocitaji 1
Diamondking Odesláno 10. června Nahlásit Odesláno 10. června Ok, ale to znamená co....narok mám v 64 a půl roku. Což jsem splnil, dobu pojištění taky. Tak jaký vliv by mělo těch dokončených devadesát dnů.
gunman Odesláno 10. června Nahlásit Odesláno 10. června Dostal bys o 62,-Kč vyšší důchod a to se vyplatí 1
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se