Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Když míte kolem sebe v práci dobrej kolektiv a lidi vědí o vaší zálibě v hodinkách, pak je jasný, že se všichni složí a na vaši narozeninovou párty vám přinesou dárek přesně na míru  :lol2:  Unikátní hodinky "Chance" a ještě v bicoloru! Udělali mi radost.

A sluší mi.

post-643-0-10102200-1381393702_thumb.jpg

post-643-0-92059500-1381393707_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Když míte kolem sebe v práci dobrej kolektiv a lidi vědí o vaší zálibě v hodinkách, pak je jasný, že se všichni složí a na vaši narozeninovou párty vám přinesou dárek přesně na míru  :lol2:  Unikátní hodinky "Chance" a ještě v bicoloru! Udělali mi radost.

A sluší mi.

dej jim chvíli "chanci" a uvidíš že nakonec přestaneš nosit pamy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když míte kolem sebe v práci dobrej kolektiv a lidi vědí o vaší zálibě v hodinkách, pak je jasný, že se všichni složí a na vaši narozeninovou párty vám přinesou dárek přesně na míru  :lol2:  Unikátní hodinky "Chance" a ještě v bicoloru! Udělali mi radost.

A sluší mi.

 

 

sluší, sluší ... no vidíš jak to funguje ... včera jsi radil Karlovi a teď si k nim můžeš Ty nechat dodělat ty zlaté zuby ... ;)  :)    

post-27528-0-53565000-1381394532.jpeg

post-27528-0-98824100-1381394532.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu je mít jako hodobóžový  :lol2:

Dobrý kolektiv je základ, gratuluji k přírůstku, no prostě nenaděláš nic - ale bicolor je zralou volbou.

 

Já dnes šedivej den v kanclu, nejen švýcary a japonci je člověk živ (a datum u Primek neřeším, na to fakt nemám... :D )

post-3210-0-15341900-1381394570_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když míte kolem sebe v práci dobrej kolektiv a lidi vědí o vaší zálibě v hodinkách, pak je jasný, že se všichni složí a na vaši narozeninovou párty vám přinesou dárek přesně na míru  :lol2:  Unikátní hodinky "Chance" a ještě v bicoloru! Udělali mi radost.

Když vás je tam hodně, to se to pak skládá na takhle pěkný hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky nádherný, skvělý a nevim jaký ještě, fak že jo, jsou super. Ale ta guma...je v mých očích výrazně degraduje:-(. Nicméně nosíš je ty, takže je důležitý, co se líbí tobě. Až si je jednou pořídím, určitě a na 1000% je nechám na tahu :cheers:

 

 

Nejsou další, jen dostali gumu, na místo tahu ;)

Nejsou další, jen dostali gumu jako další alternativu.

A ta změna je natolik výrazná, že mám díky tomu jakoby dvoje hodinky. Tah rozhodně nezatracuju, jen budu čas od času střídat.

post-2301-0-30614500-1381396551_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když míte kolem sebe v práci dobrej kolektiv a lidi vědí o vaší zálibě v hodinkách, pak je jasný, že se všichni složí a na vaši narozeninovou párty vám přinesou dárek přesně na míru  :lol2:  Unikátní hodinky "Chance" a ještě v bicoloru! Udělali mi radost.

A sluší mi.

Paráda Franto! Už i Ty můžeš žít non stop  :notworthy:

Zdraví Tě M. D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...